zmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj

znaleziono 48 ofert

notatnik
1 900MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, WARSZEWO, Ostrowska
oferta dodana 18.02.2019, zmieniona: 20.02.2019
Liczba pokoi: 2 pow.: 40 m2 piętro: Parter/2

Słoneczny apartament z ogródkiem

Dwupokojowy apartament z ogródkiem w apartamentowcu z 2013r. na osiedlu Park Ostrowska. Jest to nowoczesne osiedle mieszkaniowe dedykowane dla osób ceniących ciszę i spokój, przestrzeń, elegancję, otoczenie pełne zieleni, z jednoczesnym zachowaniem bliskości do centrum miasta. W budynkach zostały zastosowane materiały najwyższej jakości z dbałością o każdy detal. Lokal znajduję się na parterze a jego okna wyeksponowane są od strony zachodniej. Powierzchnia lokalu to 40,47 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Wszystkie pomieszczenia są w pełni umeblowane i wyposażone. Kuchnia oprócz zabudowy mebli posiada także sprzęt AGD tj. lodówka z zamrażalką, zmywarka, piekarnik elektryczny, płytę indukcyjną, pralkę, kuchenkę mikrofalową czy wyciąg. Łazienka natomiast urządzona w nowoczesnym gresie i glazurze wraz z kabiną prysznicową, umywalką, wc oraz bidetem. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa w lokalu z sieci miejskiej. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to czynsz do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości około 280 zł (zawiera już opłatę za wywóz nieczystości, zaliczkę na zimną wodę, części wspólne, opłaty administracyjne, fundusz remontowy) oraz ogrzewanie wraz z podgrzaniem zimnej wody i energia elektryczna według indywidualnego zużycia na podstawie faktur wystawionych przez dostawców mediów. Nieruchomość znajduje się na pograniczu Warszewa i Żelechowa. Do ścisłego centrum miasta dojazd zajmuje ok. 10 minut. Mimo tak bliskiej odległości, osiedle jest doskonale schowane, a spory dystans od głównej drogi gwarantuje ciszę i spokój od miejskiego zgiełku. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się sklepy, szkoły czy przedszkole. Nieruchomość dostępna od zaraz, klucze w biurze. Zapraszam na prezentację.
notatnik
456 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, CENTRUM, al. Wojska Polskiego
oferta dodana 18.02.2019, zmieniona: 20.02.2019
Liczba pokoi: 5 pow.: 114 m2 piętro: 2/4

Lokal biurowy w zrewitalizowanej kamienicy

Lokal biurowy o bardzo korzystnym rozkładzie pomieszczeń mieszczący się w kamienicy, która na początku roku 2000 została zrewitalizowana. Budynek położony jest w centrum miasta przy jednej z głównych ulic Szczecina. Kamienica posiada pięć kondygnacji naziemnych oraz jedną podziemną. W kamienicy przeważają lokale biurowe oraz handlowe. Lokal znajduje się na drugim piętrze a ekspozycja jego okien jest od strony wschodniej oraz zachodniej. Powierzchnia lokalu składa się z czterech pomieszczeń biurowych (28,2 m2+27,5 m2+22,65 m2+15,5 m2), aneksu kuchennego (6,03 m2), toalety (5,6 m2) oraz korytarza (8,65 m2). W lokalu została zachowana oryginalna stolarka drzwiowa, deski podłogowe (obecnie zostały przykryte wykładzinami) oraz sztukateria. Okna w lokalu drewniane nowego typu, oświetlenie rastrowe, dodatkowo w lokalu została zainstalowana instalacja alarmowa. Ogrzewanie oraz ciepła woda w lokalu z sieci miejskiej. Koszty eksploatacyjne to czynsz do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości około 600 zł (zawiera już zaliczkę na ogrzewanie, zaliczkę na ciepłą i zimną wodę, wywóz nieczystości, opłaty administracyjne, części wspólne, fundusz remontowy) oraz energia elektryczna według indywidualnego zużycia. Lokalizacja bardzo czytelna, w bliskiej odległości znajdują się: Plac Grunwaldzki, Deptak Bogusława czy przystanki komunikacji miejskiej. Zapraszamy na prezentację.
notatnik
2 000MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM, gen. Józefa Sowińskiego
oferta dodana 23.10.2017, zmieniona: 21.02.2019
Liczba pokoi: 2 pow.: 48 m2 piętro: 2/4

Słoneczne mieszkanie na os. strzeżonym Centrum

Bardzo ładne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na strzeżonym Osiedlu Pionierów. Budynek, w którym znajduję się lokal mieszkalny jest czteropiętrowy i został oddany do użytku w 2014 roku. Posiada cichobieżną windę, kontrolę dostępu, indywidualne garaże pod budynkiem oraz miejsca parkingowe (przynależne do mieszkania). Dwupokojowe mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. W pełni umeblowane i wyposażone o całkowitej powierzchni 48,06 m2 znajduję się na drugim piętrze. Ściany są gładkie i malowane a na podłodze znajdują się panele. Kuchnia w zabudowie mebli ze sprzętem AGD tj. lodówka z zamrażalką, piekarnik, płyta grzewcza ceramiczna, zmywarka i okap. Łazienka w glazurze i terakocie wraz z kabiną prysznicową, wc, umywalką i pralką. Całe widoczne umeblowanie i wyposażenie na zdjęciach pozostaje w wynajmowanym lokalu. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to czynsz do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości ok 200 zł (zawiera już opłatę za wywóz nieczystości, ochronę, części wspólne. opłaty administracyjne, fundusz remontowy) oraz woda, ogrzewanie miejskie i energia elektryczna wg indywidualnego zużycia. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe za dodatkową opłatą 200 zł. W bliskiej odległości znajduje się Uniwersytet Szczeciński, centra handlowe, kluby fitness, pływalnia, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej a centrum miasta Szczecin oddalone jest zaledwie 0,5 km. Mieszkanie dostępne od 01 marca 2019r. Zapraszam na prezentację.
notatnik
2 000MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY, al. Powstańców Wielkopolskich
oferta dodana 11.02.2019, zmieniona: 20.02.2019
Liczba pokoi: 2 pow.: 38 m2 piętro: 6/6

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, w pełni umeblowane, Szczecin - Pomorzany. Budynek, w którym znajduję się lokal mieszkalny jest sześciopiętrowy i został oddany do użytku w 2019 roku. Posiada cichobieżną windę, kontrolę dostępu oraz indywidualne garaże pod budynkiem. Mieszkanie o powierzchni 37.5 m2 znajduję się na ostatnim piętrze a ekspozycja jego okien jest od strony południowej oraz zachodniej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Ściany są gładkie i malowane a na podłodze znajduje się terakota oraz panele w sypialni. Kuchnia w zabudowie mebli ze sprzętem AGD tj. lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta grzewcza ceramiczna, zmywarka i okap. Łazienka w glazurze i terakocie wraz z wanną, wc, umywalką i pralką. Całe widoczne umeblowanie i wyposażenie na zdjęciach pozostaje w wynajmowanym lokalu. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to czynsz do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości około 280 zł (zawiera już zaliczkę na ogrzewanie, zaliczkę na ciepłą i zimną wodę, wywóz nieczystości, opłaty administracyjne, części wspólne, fundusz remontowy) oraz energia elektryczna według indywidualnego zużycia. W bliskiej odległości znajduje się Pomorski Uniwersytet Medyczny, centra handlowe, siłownia, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej a centrum miasta Szczecin oddalone jest zaledwie 3 km. Mieszkanie dostępne od zaraz, klucze w biurze. Zapraszam na prezentację.
notatnik
2 500MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM, gen. Józefa Sowińskiego
oferta dodana 09.03.2018, zmieniona: 20.02.2019
Liczba pokoi: 3 pow.: 55 m2 piętro: 3/5

Trzypokojowy, słoneczny apartament z balkonem

Trzypokojowy apartament w sercu miasta, przy ulicy Sowińskiego. Cały kompleks obejmuje cztery budynki z trzema łącznikami wykończone klasycznie a jednocześnie nowocześnie, doskonale zlokalizowane, funkcjonalnie zaprojektowane, o charakterystycznej architekturze. Teren, na którym się znajdują budynki jest w pełni ogrodzony, monitorowany oraz strzeżony. Lokal znajduję się na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku, zaprojektowanym bez barier architektonicznych. Powierzchnia użytkowa to 54,50 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym z którego jest wyjście na balkon, dwóch sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Ekspozycja jego okien jest od strony południowej i pólnocnej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Kuchnia wraz z zabudową mebli i sprzętem AGD tj. lodówka z zamrażalką, zmywarka, piekarnik elektryczny, płyta grzewcza ceramiczna oraz okap. Łazienka w glazurze i terakocie wraz z kabiną prysznicową, umywalką, wc i pralką. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa w lokalu z sieci miejskiej. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to czynsz do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości około 235,14 zł (zawiera zaliczkę na zimną wodę, wywóz nieczystości, opłaty administracyjne, części wspólne, fundusz remontowy), internet i telewizja 101,70 zł oraz energia elektryczna i ogrzewanie wraz z podgrzaniem zimnej wody według indywidualnego zużycia. Miejsce, w którym znajduje się nieruchomość jest dobrze skomunikowane, z dostępem do wszelkich miejskich udogodnień. W bliskiej odległości są zarówno przedszkola, szkoły, przychodnie, jak i centra handlowe oraz obiekty kulturalne. Nieruchomość dostępna od 31.03.2019r. Zapraszam na prezentację.
notatnik
385 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, CENTRUM, pl. Zgody
oferta dodana 04.02.2019, zmieniona: 20.02.2019
Liczba pokoi: 3 pow.: 71 m2 piętro: 2/5

Dwupoziomowe mieszkanie z miejscem postojowym

Oferta na wyłączność. Lokal mieszalny, dwupoziomowy z miejscem postojowym pod budynkiem, położony w samym centrum miasta. Budynek w którym znajduję się lokal został wybudowany pod koniec lat dziewięćdziesiątych, na pierwszych dwóch kondygnacjach naziemnych znajdują się lokal użytkowe powyżej natomiast na czterech kondygnacjach znajdują się lokale mieszkalne. Lokal o powierzchni 70,9 m2 składa się z dwóch stref: dziennej i nocnej. Na pierwszej kondygnacji znajduje się salon oraz kuchnia. Druga kondygnacja to dwie sypialnie, łazienka oraz komunikacja. Kuchnia w zabudowie mebli ze sprzętem AGD tj. lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta grzewcza elektryczna, zmywarka oraz okap. Łazienka w glazurze i terakocie z kabiną prysznicową, umywalką w zabudowie z szafką oraz WC. Całe widoczne umeblowanie na zdjęciach może pozostać w sprzedawanym lokalu. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Koszty eksploatacyjne to czynsz do spółdzielni mieszkaniowej w wysokości 650 zł (zawiera już zaliczkę na ogrzewanie, zaliczkę na ciepłą i zimną wodę, wywóz nieczystości, opłaty administracyjne, części wspólne, fundusz remontowy) oraz energia elektryczna według indywidualnego zużycia. Miejsce postojowe, które znajduję się pod budynkiem jest do zakupu za dodatkową opłatą w wysokości 30 000 zł. Lokal położony jest w centrum miasta, w bliskiej odległości znajdują się restauracje, centra handlowe, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Obecnie lokal jest wynajmowany do września 2019 roku, natomiast istnieje możliwość zakupu lokalu inwestycyjnie z umową najmu. Zapraszamy na prezentację.
notatnik
1 800MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, POGODNO, Adama Mickiewicza
oferta dodana 22.05.2017, zmieniona: 20.02.2019
Liczba pokoi: 2 pow.: 42 m2 piętro: 3/4

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie z balkonem

Dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie na pograniczu dwóch dzielnic Szczecina Śródmieścia i Pogodna. Czteropiętrowy budynek, w którym znajduję się mieszkanie został wybudowany w nowej technologi w 2014r., posiada cichobieżną windę, kontrolę dostępu i własne podwórko. Lokal znajduję się na trzecim piętrze a jego powierzchnia całkowita to 41,66 m2, w skład której wchodzi salon z aneksem kuchennym (z którego jest wyjście na balkon), sypialnia, łazienka i przedpokój. Ekspozycja okien od strony południowej. Ściany w pokojach gładkie i malowane na podłogach panele. Kuchnia wraz z zabudową stałą mebli i sprzętem AGD tj. lodówka z zamrażalką, zmywarka, płyta grzewcza oraz okap. Łazienka w glazurze i terakocie wraz z kabiną prysznicową, umywalką, wc i pralką. Lokal mieszkalny jest w pełni umeblowany. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to czynsz do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości około 150 zł (zawiera zaliczkę na zimną wodę, wywóz nieczystości, opłaty administracyjne, fundusz remontowy) oraz ogrzewanie (SEC) i energia elektryczna według indywidualnego zużycia na podstawie liczników. Mieszkanie idealne dla pary lub jednej osoby. W bliskiej odległości znajdują się sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, Park Kasprowicza, basen itp. Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację
notatnik
2 500MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM, pl. Stefana Batorego
oferta dodana 15.01.2019, zmieniona: 20.02.2019
Liczba pokoi: 3 pow.: 76 m2 piętro: 2/4

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i garażem

Trzypokojowy apartment z miejscem postojowym i balkonem w apartamentowcu z 2002 roku, położony w samym centrum Szczecina przy cichym Placu Batorego. Budynek, w którym znajduje się lokal jest sześciokondygnacyjny, na kondygnacji -1 znajdują się miejsca postojowe, parter to lokale usługowe a cztery kolejne kondygnacje to lokale mieszkalne. Budynek jest monitorowany, posiada ochronę fizyczną oraz recepcje, znajdują się w nim także cztery windy łączące wszystkie kondygnacje. Lokal mieszkalny jest w pełni rozkładowy, jego powierzchnia to 76m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, oraz komunikacji. Ściany we wszystkich pomieszczeniach gładkie i świeżo malowane, na podłogach panele o wysokiej klasy ścieralności. Łazienka w glazurze i terakocie wraz z wanną, umywalką, wc i pralką. Kuchnia w zabudowie mebli i sprzętu tj. lodówka i zamrażarka, piekarnik, płyta grzewcza elektryczna, zmywarka oraz okap. Ogrzewanie i ciepła woda w lokalu z sieci miejskiej. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to czynsz do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości około 580 zł (zawiera zaliczkę na ogrzewanie, zaliczkę na ciepłą i zimną wodę, wywóz nieczystości, części wspólne, opłaty administracyjne) oraz energia elektryczna według indywidualnego zużycia. W cenie lokalu jest także miejsce postojowe. Lokal położony jest w ścisłym centrum miasta, dzięki temu w bliskiej odległości znajdują się atrakcje Miasta Szczecin, wszelkiego rodzaju transport czy instytucje użytku publicznego. Zapraszamy na prezentację.
notatnik
2 000MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY, al. Powstańców Wielkopolskich
oferta dodana 04.01.2019, zmieniona: 20.02.2019
Liczba pokoi: 2 pow.: 40 m2 piętro: 6/6

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem

Wykończone w oryginalnym stylu dwupokojowe mieszkanie z balkonem, w pełni umeblowane i wyposażone, Szczecin - Pomorzany. Budynek, w którym znajduje się lokal mieszkalny jest sześciopiętrowy i został oddany do użytku w 2018 roku. Posiada cichobieżną windę, kontrolę dostępu oraz indywidualne garaże pod budynkiem. Mieszkanie o powierzchni 39,91 m2 znajduje się na szóstym piętrze a ekspozycja jego okien jest od strony południowej. Ściany są gładkie i malowane oraz wykończone tynkiem strukturalnym a na podłodze znajduje się terakota oraz panele w sypialni. Kuchnia w zabudowie mebli ze sprzętem AGD tj. lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta grzewcza indukcyjna, zmywarka i okap. Łazienka w glazurze i terakocie wyposażona w kabinę prysznicową, WC, umywalkę i pralkę. Całe widoczne na zdjęciach umeblowanie i wyposażenie pozostaje w wynajmowanym lokalu. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to czynsz do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości około 280 zł (zawiera już zaliczkę na ogrzewanie, zaliczkę na ciepłą i zimną wodę, wywóz nieczystości, opłaty administracyjne, części wspólne, fundusz remontowy) oraz energia elektryczna według indywidualnego zużycia. W bliskiej odległości znajduje się Pomorski Uniwersytet Medyczny, centra handlowe, siłownia, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej a centrum miasta Szczecin oddalone jest zaledwie o 3 km. Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszamy na prezentację.
notatnik
1 700MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, POGODNO, Walerego Wróblewskiego
oferta dodana 23.07.2018, zmieniona: 20.02.2019
Liczba pokoi: 2 pow.: 52 m2 piętro: Parter/2

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem

Świeżo wykończone, dwupokojowe mieszkanie w sześciolokalowym budynku na spokojnej i zielonej dzielnicy w Szczecinie- Pogodnie. Budynek, w którym znajduje się lokal został wybudowany z cegły, posiada trzy kondygnacje mieszkalne, piwnicę oraz niezaadaptowane poddasze. Mieszkanie znajduję się na parterze, a jego powierzchnia 52,44 m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej i widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wszystkie okna w mieszkaniu zostały wymienione na nowe drewniane, drzwi wejściowe także na podwójne antywłamaniowe. W pokojach ściany gładkie i malowane oraz na jednej ścianie tapeta dekoracyjna, na podłogach natomiast panele. Kuchnia wraz zabudową mebli i sprzętem AGD tj. lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta grzewcza gazowa, okap i pralka. Łazienka z oknem w glazurze i terakocie wraz z umywalką, WC i wanną. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa z pieca gazowego dwuobiegowego. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to czynsz do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości około 267,93 zł (zawiera już zaliczkę na zimną wodę, wywóz nieczystości, opłaty administracyjne, części wspólne, fundusz remontowy) oraz energia elektryczna i gaz według indywidualnego zużycia. Do mieszkanie przynależy niewielki ogródek. W bliskiej odległości znajdują się tereny zielone, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły oraz sklepy. Nieruchomość dostępna od zaraz, posiadamy klucze w biurze. Zapraszam na prezentację.
notatnik
550 000DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
POLICE, Hugona Kołłątaja
oferta dodana 10.12.2018, zmieniona: 21.02.2019
pow.: 2162 m2

Teren pod zabudowę wielorodzinną - Stare Police

Nieruchomość gruntowa częściowo zabudowana z przeznaczeniem terenu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i zabudowy usługowej. Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównym węźle komunikacyjnym w Policach - Stare Police. Łączna powierzchnia terenu wynosi 2162 mkw. z pustostanami przeznaczonymi do rozbiórki. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego symbolu P.02.MW,U. Dopuszcza się: a) wielkość powierzchni zabudowy: nie więcej niż 70% powierzchni działki budowlanej; b) procent powierzchni biologicznie czynnej: nie mniej niż 25% powierzchni terenu, c) wysokość zabudowy: do 3 do 4 kondygnacji nadziemnych w tym poddasze, nie więcej niż 11 do 16 m, - dla oficyn dopuszcza się o 1 kondygnację mniej, d) w budynkach mieszkalnych dopuszcza się usługi nieuciążliwe nie kolidujące z funkcją mieszkaniową, e) dopuszcza się usługi w formie lokalu w budynku mieszkalnym lub samodzielnego budynku usługowego lub samodzielnego budynku usługowego z dopuszczeniem funkcji mieszkalnej; Media dostępne przy granicy działki: a) zaopatrzenie w wodę: z miejskiego wodociągu, b) odprowadzenie ścieków: do sieci kanalizacji sanitarnej, c) odprowadzenie wód deszczowych: do kanalizacji deszczowej, d) zaopatrzenie w gaz: z gazociągów średniego ciśnienia, e) zaopatrzenie w energię elektryczną: z sieci elektroenergetycznej niskiego lub średniego napięcia, f) zaopatrzenie w energię cieplną: z miejskiej sieci ciepłowniczej lub indywidualne sposoby zaopatrzenia w ciepło, zaleca się stosowanie paliw ekologicznych, g) unieszkodliwianie odpadów stałych: wywóz na wysypisko odpadów za pośrednictwem koncesjonowanych przedsiębiorstw; PUM projektowany na poziomie 1.800 - 2.000 mkw. Szczegółowe informację dostępne w biurze nieruchomości.
notatnik
1 490 000DOM na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, POGODNO
oferta dodana 09.12.2018, zmieniona: 20.02.2019
Liczba pokoi: 5 pow.: 214 m2

Bliźniak po kapitalnym remoncie na starym Pogodnie

Bliźniak po kapitalnym remoncie w jednym z najpiękniejszych miejsc Pogodna, przy Placu Jakuba Wujka. Budynek został wybudowany w latach trzydziestych natomiast w 2015 roku przeszedł gruntowny remont. Został wybudowany metodą tradycyjną, okna nowe drewniane oraz PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe, została położona nowa izolacja pionowa i pozioma, nowe poszycie dachowe - dachówka ceramiczna. W budynku zostały rozprowadzone także wszystkie nowe instalacje oraz dodatkowo została dołożona instalacja alarmowa, monitoring oraz kontrola dostępu. Cztery kondygnacje mieszkalne z garażem to łącznie około 213 m2. Na pierwszej kondygnacji piwnicznej z oknami znajduję się pokój, łazienka, pokój ćwiczeń oraz pomieszczenie gospodarcze. Parter to oddzielna otwarta na salon kuchnia, salon o niestandardowym kształcie z wyjściem na taras i ogród, toaleta oraz komunikacja. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy pokoje (jeden obecnie zagospodarowany na przestronną garderobę) oraz łazienka. Ostatnia kondygnacja to stylowe użytkowe poddasze z łazienką oraz tarasem z widokiem na szczecińskie dachy Pogodna. Właściciel użył wysokiej klasy materiałów do wykończenia całej nieruchomości. Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego z zasobnikiem, dodatkowo został zamontowany zmiękczacz wody. Nieruchomość jest w pełni wykończona i zagospodarowana, na ogrodzie od strony południowo-zachodniej znajdują się także nasadzenia. Miejsce, w którym znajduje się nieruchomość otoczone jest zabudową stylowych domów jednorodzinnych, przy cichej ulicy z dostępem do udogodnień takich jak: sklepy, rynek osiedlowy, szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej itp. Natomiast odległość do centrum miasta to zaledwie 3 km. Zapraszamy na prezentację.
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps