na sprzedaż - ogłoszenia DobryAdres.pl
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

oferty nieruchomości na sprzedaż

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 8397 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
Ińsko, Centrum
1 500 000 PLN 3670 m2
ZIEMIA< HALE< MAGAZYNY< STAJNIE DLA KONI
LOKAL NA SPRZEDAŻ Ińsko, Centrum
Storkowo- wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim, w gminie Ińsko, położona 4 km na północny wschód Ińska i 39 km na północny wschód os Stargardu. We wsi znajduje się zachowany dwukondygnacyjny pałac wybudowany w duchu późnego klasycyzmu w latach 30. XIX wieku i rozbudowany o skrzydło pod koniec XIX wieku. Jest to budynek postawiony na planie prostokąta, przykryty dachem naczółkowym i w części wschodniej dachem dwuspadowym z trójkątnymi szczytami. Na wschodniej elewacji zastosowano motywy potrójnych blend rozdzielonych pilastrami, w elewacji skrzydła umieszczono prostokątne okna z naczółkami. Przed wejściem w fasadzie wyrosło potężne drzewo. W sąsiedztwie znajdują się zachowane zabudowania gospodarcze oraz park pałacowy z drugiej połowy XIX wieku o powierzchni 9,2 ha z zachowanym kopcem jako punktem widokowym, cmentarzem rodowym, stawem i bogatym starodrzewem złożonym m.in. z sosny czarnej, jodły jednobarwnej, sosny limby i dębu szypułkowego. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 500 000 PLN
3670,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Ustronie Morskie
1 300 000 PLN 0 m2
Ustronie Morskie- działka budowlana 30 m od morza
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Ustronie Morskie,
Działka budowlana tylko 30m od morza. Powierzchnia : 472m2 Kształt: prostokąt Działka środkowa Działka pusta Nieogrodzona Teren suchy Miejscowy Plan Zagospodarowania: tak 62UTM Teren zabudowy usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej Decyzja o pozwoleniu na budowę: nie Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa i rekreacyjna Droga dojazdowa: udział w gruncie Droga: asfaltowa Teren płaski. Media przy działce. Zapraszam do kontaktu, tel.: 530855030. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 300 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Borzysławiec, Centrum
560 000 PLN 160 m2
Borzysławiec - dom blisko jeziora Dąbie
DOM NA SPRZEDAŻ Borzysławiec, Centrum
***ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA 6KM OD PLAŻY W LUBCZYNIE, 2 KM OD JEZIORA, 10KM OD ZJAZDU NA DROGĘ S3*** ***CENA PODLEGA NEGOCJACJI***ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ*** Działka o powierzchni 2700m2, na której posadowiony jest dom projekt DOM PRZY GŁOGOWEJ 3 z modyfikacjami. Rozpoczęta budowa w 2024 roku. Dom wybudowany w technologii murowanej, materiał ścian - pustak. Docieplenie styropianem 10cm, baranek. Dach pokryty blachą, środek surowy do wykończenia. W cenie materiały do wykończenia m.in. wełna do ocieplenia dachu czy materiał na podbitkę. OKNA PCV + luksfery. W projekcie został zmieniony układ pomieszczeń na parterze (zamiast garażu powstał przedpokój i łazienka). PARTER: kuchnia otwarta na salon, salon z wyjściem na taras, spiżarka, pokój, łazienka, kotłownia przedpokój PODDASZE: 3 pokoje, łazienka, garderoba. Media podłączone z sieci miejskiej kanalizacja i woda. Obok domu znajduje się zbiornik z gazem. Teren do zagospodarowania, ogrodzenie siatka leśna. Duże możliwości aranżacyjne. Zapraszamy na prezentacje oferty "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
560 000 PLN
5 160,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Podańsko
1 600 000 PLN 209 m2
Goleniów/Podańsko - komfortowy dom w pobliżu miast
DOM NA SPRZEDAŻ Podańsko,
Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 171,67 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1932 m2, zaledwie 4 km od centrum Goleniowa. Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. W jego skład wchodzą: przestronny salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, gabinet idealny do pracy zdalnej, duża łazienka z WC, praktyczne pomieszczenie gospodarcze, garaż w bryle budynku. Wnętrza są jasne i funkcjonalne, z przemyślanym układem pomieszczeń. Wyposażenie i udogodnienia: Dom ogrzewany jest piecem na pellet. Komfort cieplny zapewnia ogrzewanie podłogowe w głównych strefach oraz grzejniki w pokojach. Dodatkowym źródłem ciepła i przytulnej atmosfery jest kominek w salonie. Z salonu wyjście prowadzi na taras, który idealnie nadaje się do wypoczynku i spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. System alarmowy: Nieruchomość wyposażona jest w nowoczesny system alarmowy, który można zdalnie sterować za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad bezpieczeństwem domu, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Piękny ogród i część rekreacyjna: Duża, zadbana działka została starannie zagospodarowana. Ogród pełen roślinności zapewnia prywatność i spokój. W części rekreacyjnej przygotowano miejsce na jacuzzi, które może stać się prywatną strefą relaksu. Na terenie posesji znajduje się również altana z wyznaczonym miejscem na grilla - idealna na letnie wieczory. Lokalizacja: Dom położony jest w spokojnej miejscowości Podańsko oddalonej zaledwie 4 km od Goleniowa. Goleniów to prężnie rozwijające się miasto z pełną infrastrukturą - szkołami, przedszkolami, sklepami, punktami usługowymi oraz dogodnym połączeniem komunikacyjnym (drogi krajowe, kolej, lotnisko Szczecin-Goleniów). To oferta idealna dla osób szukających komfortowego domu w cichej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń i umów się na prezentację. Kontakt: Małgorzata Rutkowska: 530 855 012, [email protected] "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 600 000 PLN
5 209,09 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Pyrzyce, Mielęcin
200 000 PLN 80 m2
Mielęcin - dom do remontu- duża działka
DOM NA SPRZEDAŻ Pyrzyce, Mielęcin
Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Mielęcin, położonej na trasie między Pyrzycami a Lipianami. To idealna okazja dla osób poszukujących dużej działki z możliwością własnej aranżacji domu i budynków gospodarczych. Opis nieruchomości: Dom do remontu, składający się z 3 pokoi, kuchni, korytarza, łazienki oraz WC- wymaga remontu, co daje dużą swobodę w dostosowaniu wnętrza do własnych potrzeb. Nieruchomość posadowiona na dużej działce o powierzchni 13 arów, zapewniającej przestrzeń zarówno do wypoczynku, jak i ewentualnej rozbudowy. Dodatkowo na posesji znajdują się dwa duże budynki gospodarcze. Jeden z nich to wolnostojący obiekt, idealny na działalność gospodarczą lub magazyn, natomiast drugi jest przyległy do budynku mieszkalnego, co umożliwia różnorodne możliwości adaptacyjne. Lokalizacja: Mielęcin to spokojna miejscowość, dobrze skomunikowana z Pyrzycami i Lipianami, co zapewnia dostęp do niezbędnej infrastruktury miejskiej. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na prezentację tej interesującej nieruchomości. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
200 000 PLN
3 80,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Międzywodzie
1 600 000 PLN 394 m2
Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem
DOM NA SPRZEDAŻ Międzywodzie,
Przedstawiamy Państwu pensjonat na sprzedaż, zlokalizowany w urokliwym Międzywodziu- miejscu, które kryje w sobie ogromny potencjał inwestycyjny i stwarza idealne warunki do prowadzenia dochodowego biznesu. Jednym z największych atutów prezentowanej nieruchomości jest jej znakomita lokalizacja. Obiekt położony jest w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie znajduje się 3 minuty spacerem od centrum, gdzie znajdują się wszelkie atrakcje sezonowe oraz bogata oferta gastronomiczna. Międzywodzie to malownicza nadmorska miejscowość z dostępem zarówno do Morza Bałtyckiego, jak i Zalewu Kamieńskiego- co dodatkowo czyni ją niezwykle atrakcyjnym miejscem do wypoczynku dla turystów. Obiekt wolnostojący (394 m2) składa się z 16 pokoi, w tym 14 z prywatnymi łazienkami. Większość pokoi posiada dostęp do balkonów lub tarasów. Budynek podzielony jest na klika funkcjonalnych stref: Parter: 4 pokoje z łazienkami (2 z niezależnymi wejściami z zewnątrz), pokój z aneksem kuchennym oraz prywatne mieszkanie z kuchnią, łazienką, toaletą, pomieszczeniem gospodarczym i kotłownią; Piętro 1: 6 pokoi z łazienkami i dostępem do wspólnej kuchni. Z każdego pokoju znajduje się wyjście na 50- metrowy taras lub balkon. Dodatkowo na tym piętrze znajduje się również pomieszczenie gospodarcze; Piętro 2: 4 pokoje (2 z prywatnymi łazienkami, pozostałe z dostępem do dwóch oddzielnych łazienek); Poddasze: Przestronny pokój dzienny z trzema aneksami sypialnymi, kuchnią oraz łazienką. Dużym atutem jest duże okno, które wpuszcza dużo światła dziennego do pomieszczenia. Dodatkowo do nieruchomości przynależy również garaż, pomieszczenia gospodarcze oraz 20- metrowy pawilon z łazienką i kuchnią. Całość jest w pełni ogrodzona z możliwością wjazdu na posesje do 8 samochodów osobowych. Pod obiektem znajduje się parking publiczny. Możliwość prezentacji na żywo po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym :) Dominika Pietrzak E- mail: [email protected] Tel.: 507 209 555 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
1 600 000 PLN
16 394,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Barkocin
349 000 PLN 53 m2
Kaszuby- urokliwy domek nad jeziorem
DOM NA SPRZEDAŻ Barkocin,
NOWA CENA !! Domek, który łączy wypoczynek z inwestycją! Urokliwy domek położony w spokojnej okolicy, w otoczeniu kaszubskiej natury. To idealna propozycja zarówno dla osób marzących o własnym miejscu na wakacje, jak i dla inwestorów szukających gotowego źródła dochodu. Domek znajduje się pod opieką doświadczonej firmy zajmującej się najmem krótkoterminowym, co zapewnia płynność rezerwacji i pełną wygodę obsługi. Obiekt jest regularnie wynajmowany w sezonie letnim (lipiec-sierpień), a także w okresach świątecznych, na majówkę i Sylwestra, co gwarantuje stabilny przychód. Współpraca z firmą zarządzającą nie jest zobowiązująca - można ją kontynuować lub przejąć obsługę samodzielnie. Aktualna średnia cena wynajmu to ok. 530 zł za dobę (ok. 3 700 zł za tydzień). W skład domku wchodzą: Dwie przytulne sypialnie na piętrze, Przestronny salon z kominkiem, Aneks kuchenny z jadalnią, Łazienka na parterze, Taras z widokiem na malownicze łąki. Główne zalety: Cicha, spokojna lokalizacja, Bliskość plaży, jeziora i ścieżek spacerowych, Dostęp do osiedlowej wypożyczalni rowerów, Idealny dla rodzin z dziećmi, Świetna opcja pod wynajem wakacyjny, Kontakt z naturą - taras wychodzi na kaszubskie łąki. Ten domek to wyjątkowe miejsce, które pozwala naprawdę odpocząć - w zgodzie z naturą, bez rezygnacji z komfortu. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
349 000 PLN
3 53,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Kołobrzeg, Radzikowo
1 490 000 PLN 240 m2
Kołobrzeg - dom/połowa segmentu - blisko morza
DOM NA SPRZEDAŻ Kołobrzeg, Radzikowo
Prezentujemy ładny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Kołobrzegu, który doskonale nadaj się pod inwestycję/pensjonat lub do zamieszkania dla jednej, dwóch lub nawet trzech rodzin, gdyż do każdego poziomu domu jest osobne wejście. Każdy z poziomów posiada własną kuchnię oraz łazienkę wraz z wc. Do dyspozycji mamy także 3 przestronne tarasy oraz ogródek z oczkiem wodnym, osłonięty wysokimi tujami, w którym mogą Państwo relaksować się po pracy Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji Radzikowo z dala od głównej ulicy i jednocześnie ok 1500m od morza. Z domu nad morze prowadzi urokliwa ścieżka rowerowa, którą dostaniecie się Państwo na plażę w zaledwie 10 min. Dom składa się z 3 kondygnacji plus poddasze, które można zaadoptować. Dwupiętrowy budynek z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 240m2 położony na działce 348,35mkw. Ogrzewanie gazowe- piec dwufunkcyjny, woda i kanalizacja z sieci miejskiej. Dom po całkowitej renowacji: wymieniono okna, piony wodno-kanalizacyjne, ocieplona i odświeżona elewacja budynku, nowe łazienki, nowe wylewki oraz terakota na balkonach. Nieruchomość zadbana, idealna do zamieszkania jak i wynajem turystyczny. Na posesji znajdują się dwa miejsca parkingowe a przed nią są dwa pozostałe Dojazd do posesji drogą utwardzoną-kostka. Komunikacja miejska - 3 linie autobusowe. W pobliżu żabka, Polo Market, Netto. Zapraszam na prezentację Paulina Zielińska 660 727 425 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 490 000 PLN
8 240,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Kołobrzeg, Grzybowo
580 800 PLN 36 m2
KOŁOBRZEG-GRZYBOWO APARTAMENTY PRZY PLAŻY
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Kołobrzeg, Grzybowo
NOWOCZESNA ARCHITEKTURA, WYSOKIEJ KLASY MATERIAŁY ORAZ PIĘKNE POŁOŻENIE PRZY SAMEJ PLAŻY. Inwestycja jest usytuowana z dala od miejskiego zgiełku i tłumu turystów. Naturalne otoczenie, nieskazitelnie czyste powietrze i wszechobecny spokój -Budynki, wybudowane na tradycyjnej konstrukcji z bloczków silka. Ściany zewnętrzne będą ocieplone styropianem oraz pomalowane na naturalne, pastelowe odcienie. Zielone dachy, dzięki swojej konstrukcji krokwiowo-płatwiowej mają wyjątkowy kształt i pięknie wkomponowują się w krajobraz. Tuż za inwestycją znajduje się przejście przez las nadmorski prowadzące bezpośrednio na taras widokowy i plażę. Wszystkie apartamenty składają się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Apartamenty, które znajdują się na parterze mają piękny ogródek, a na wyższych kondygnacjach balkony lub tarasy. Taras lub balkon to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Prezentowany apartament to jeden apartamentów dwupokojowych na 1 piętrze, podobne apartamenty znajdują się również na parterze i na 2 piętrze budynku. To niezwykłe miejsce, które zachwyca swoim pięknem i spokojem. Tutaj można poczuć prawdziwą harmonię z naturą. Bezpośrednie sąsiedztwo morza pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Realizujemy sprzedaż apartamentów w standardzie deweloperskim. Aczkolwiek istnieje również możliwość zakupu gotowego, pięknie zaaranżowanego apartamentu. Wnętrza zostały stworzone przez profesjonalnych projektantów. Istnieje również możliwość łączenia lokali. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
580 800 PLN
2 36,30 m2 1/3 Zobacz ofertę
notatnik
Bieczyno
50 000 PLN 0 m2
Bieczyno - działka rolna klasy III B
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Bieczyno,
Przedmiotem sprzedaży jest działka o przeznaczeniu rolnym, położona w malowniczej miejscowości Bieczyno, w gminie Trzebiatów, województwo zachodniopomorskie. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, co gwarantuje wygodny i szybki dojazd. Jej położenie łączy uroki życia w otoczeniu natury z dogodną lokalizacją. Można stąd w 30 minut dojechać do Kołobrzegu INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia: 5,348,00 m2 Kształt działki: trójkąt Działka: skrajna Wygląd działki: pusta Ogrodzona: nie Działka zadrzewiona: Nie Warunki glebowe: teren suchy Klasa ziemi przy działce rolnej: III , IV Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: nie POŁOŻENIE: Odległość do najbliższych zabudowań: 30 m Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa, puste działki Droga dojazdowa: udział w gruncie Rodzaj drogi dojazdowej: polna/szutrowa Dostęp do drogi publicznej: tak Odległość do tras krajowych: około 1,5 km od drogi krajowej nr 10 Ukształtowanie terenu: teren płaski Zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z ofertą. Aneta Garbacz tel. 660-184-431 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
50 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Świdwin
325 000 PLN 441 m2
Świdwin- Hala magazynowo- produkcyjna, Stolarnia
LOKAL NA SPRZEDAŻ Świdwin,
Tylko u nas!!! Niższa cena!!! Na sprzedaż hala przemysłowo-produkcyjna o powierzchni 441,70 m2 położona na działce 1371 m/2. Idealna pod stolarnię. Hala składa się z sześciu pomieszczeń oraz sanitariatów. Pomieszczenia nadają się pod produkcję magazyny. Nieruchomość do niedawna była użytkowana pod stolarnię. Hala wyposażona jest w rampę oraz szeroki wjazd na działkę . W środku znajduje się pomieszczenie biurowe zamykane oraz duże pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym oraz wc. Działka w całości ogrodzona. Media: prąd, siła, woda, kanalizacja. Ogrzewanie z pieca uniwersalnego na węgiel i drewno. Dogodny dojazd z drogi publicznej. Wjazd jak i plac wokół hali utwardzony. Więcej informacji udzielę telefonicznie pod nr Tel. 500 598 570 Zachęcam do osobistej weryfikacji. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
325 000 PLN
6 441,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Mielno
999 000 PLN 149 m2
Dom szeregowy - Mielno
DOM NA SPRZEDAŻ Mielno,
PROMOCJA! NOWA, NIŻSZA CENA! Zamieszkaj lub zainwestuj nad Bałtykiem! Gotowy do wprowadzanie dom z ogrodem i tarasem. Dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 148,7 m2, położony w nadmorskiej miejscowości Mielno, w odległości zaledwie 800 metrów od plaży. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, kameralnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i rekreacyjnej. Wygodny dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej oraz licznych atrakcji turystycznych sprawia, że nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako miejsce do zamieszkania całorocznego, jak i na cele letniskowe bądź inwestycyjne (wynajem krótkoterminowy). Segment środkowy, wybudowany i wykończony w 2016 r., w technologii tradycyjnej. Teren działki o pow. 192 m2 - w pełni zagospodarowany: trawniki, nasadzenia ozdobne, ogrodzenie, wydzielona część rekreacyjna oraz taras. Rozkład pomieszczeń: Parter: wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z prysznicem, funkcjonalna kuchnia, przestronny salon z wyjściem na taras i do ogrodu - idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. I piętro: trzy ustawne pokoje oraz dwie łazienki - wygodna przestrzeń dla rodziny lub gości. II piętro: dwie sypialnie z prywatnymi łazienkami. Poddasze: przestrzeń do przechowywania, dostępna z ostatniej kondygnacji. Dom sprzedawany jest w pełni umeblowany i wyposażony - gotowy do zamieszkania od zaraz, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Media: energia elektryczna, woda z sieci, kanalizacja miejska. Ogrzewanie - indywidualne, gazowe. Na terenie posesji dwa miejsca postojowe - bezpośrednio przed budynkiem. Doskonała lokalizacja łącząca komfort codziennego życia z bliskością natury i morza. Idealna propozycja dla osób szukających gotowej nieruchomości nad Bałtykiem.
999 000 PLN
6 148,70 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Ubiedrze
490 000 PLN 138 m2
Dom - Ubiedrze
DOM NA SPRZEDAŻ Ubiedrze,
Posiadłość zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym na działce o pow. 6500 m2, w malowniczej miejscowości Ubiedrze k. Bobolic. Atrakcyjna lokalizacja wśród okolicznych lasów i jezior, idealne miejsce do zamieszkania lub na pobyty wczasowo - letniskowe. Budynek mieszkalny o pow. użytk. 89 m2; przedwojenny, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony. Dom po kapitalnym remoncie, murowany, ocieplony styropianem, dach pokryty dachówką ceramiczną. Okna PCV, dachowe Vellux, podłogi terakota i panele, łazienka - wanna i kabina, bojler elektryczny. Nowa instalacja elektryczna miedziana, wodociągowa i kanalizacyjna. Parter: pokój dzienny z kuchnią i jadalnią, dwa pokoje, schowek, przedpokój, Poddasze użytkowe - strych ; możliwość adaptacji na dwa pokoje. Piwnica ze stropem Kleina. Ogrzewanie kominkowe - kominek z płaszczem wodnym, grzejniki panelowe. Budynek gospodarczy o pow. 49 m2, z możliwością adaptacji na domek letniskowy. Budynek murowany, parterowy z poddaszem użytkowym, dach pokryty blachodachówką, Budynek przyłączony do instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Media: energia, woda z wodociągu, zbiornik bezodpływowy 5 m3. Instalacja fotowoltaiczna 2,57 kW - panele (9 szt.) zamontowane na budynku gospodarczym. Działka o pow. 0,65 ha, zagospodarowana, trawniki, nasadzenia, częściowo zadrzewiona i zalesiona. Klasyfikacja użytków: Br-R IVa - 0,30 ha, R IVa - 0,35 ha. Dogodny dojazd drogą asfaltową, ok. 1,5 km od trasy Koszalin - Poznań, 30 km od Koszalina.
490 000 PLN
3 138,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Wisełka
1 800 000 PLN 152 m2
Wisełka- dom nad morzem- 50 m od jeziora
DOM NA SPRZEDAŻ Wisełka,
Dom na sprzedaż - Wisełka, gmina Wolin Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Wisełka, w gminie Wolin. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących spokoju, bliskości natury oraz dogodnego dostępu do morza i innych atrakcji turystycznych. Lokalizacja Wisełka to miejscowość położona na wyspie Wolin, w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego. To jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie łączą się uroki morza, jezior i terenów pagórkowatych. W okolicy znajdują się: Morze Bałtyckie - około 1,5 km od domu (spacer przez las lub dojazd), Jezioro Wisełka - zaledwie 50 metrów od posesji, Wzgórza morenowe - idealne na piesze wędrówki i wycieczki rowerowe, Międzyzdroje - 10 minut jazdy samochodem, Wolin i Świnoujście - ok. 20-30 minut jazdy. To idealne miejsce na wypoczynek oraz całoroczne zamieszkanie - cisza, zieleń i świeże powietrze w otoczeniu przyrody. Działka Dom znajduje się na zróżnicowanym, pięknie zagospodarowanym terenie o powierzchni 1169 m2. Posesja oferuje: bogatą roślinność - liczne drzewa, krzewy i nasadzenia, dwie niezależne strefy wypoczynkowe, przestrzeń sprzyjającą prywatności i relaksowi.   DOM Dom o powierzchni użytkowej ok. 131 m2, wybudowany w 2008 roku, aktualnie wykorzystywany jako dom letni, z pełną infrastrukturą umożliwiającą całoroczne użytkowanie. Solidna konstrukcja i dbałość o szczegóły wykończenia zapewniają trwałość i komfort. Parter (pow. użytkowa ok. 88 m2): sień - 3,08 m2 hall - 6,64 m2 kuchnia - 7,57 m2 pokój dzienny - 30,45 m2 pokój - 10,61 m2 schowek - 0,90 m2 łazienka - 4,37 m2 kotłownia - 5,95 m2 garaż - 18,30 m2 Poddasze (pow. po podłodze/ użytkowa): hall - 5,85 m2 łazienka - 11,20 m2 / 8,25 m2 sypialnia - 13,86 m2 / 11,02 m2 garderoba - 7,33 m2 / 4,75 m2 sypialnia - 13,56 m2 / 10,73 m2 sypialnia - 11,95 m2 / 8,76 m2 Wyposażenie i media Ogrzewanie gazowe z własnego zbiornika zakopanego pod ziemią, dodatkowo kominek z nawiewem do dwóch sypialni na poddaszu, woda i kanalizacja - sieć miejska, elektryczne rolety zewnętrzne w całym domu, większość wyposażenia pozostaje - w tym rowery, kosiarka spalinowa z napędem, czy solidne meble drewniane wykonane na zamówienie przez stolarza.   PODSUMOWANIE To propozycja dla osób szukających komfortowego, klimatycznego domu w jednym z najpiękniejszych zakątków Pomorza Zachodniego. Nieruchomość gotowa do zamieszkania lub kontynuacji jako dom letniskowy. Stanowi idealną propozycję zarówno dla osób szukających własnego miejsca do życia w otoczeniu natury, jak i dla inwestorów zainteresowanych wynajmem sezonowym w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. Szczegóły oferty - do uzgodnienia. Kontakt: Ewelina Olejniczak; telefon: 530 855 033               "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 800 000 PLN
5 151,62 m2 Zobacz ofertę