zmień widok ofertzmień widok ofert obiekty

sortuj

znaleziono 1129 ofert

notatnik
919 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
GRYFINO, Pomorska
oferta dodana 24.05.2018, zmieniona: 08.03.2019
Liczba pokoi: 8 pow.: 479 m2 piętro: Parter/2

Gryfino obiekt handlowo/usługowy TOP lokalizacja!

NOWA NIŻSZA CENA ! TOP lokalizacja ! Gryfino Na sprzedaż budynek handlowo / usługowy prz głównej trasie Szczecin - Gryfino wraz z infrastrukturą techniczną i gruntem (własność). Łączny obszar obejmuje także działki o powierzchni 1567m2 oraz parking samochodowy z placem manewrowym z dogodnym dojazdem dla TIRów. Budynek oddany do użytkowania w 2004roku, wykonany w technologii mieszanej. Wykończenie wewnętrzne jak i zewnętrzne o podwyższonym standardzie lecz wymagające kosmetycznego odświeżenia, wyposażony w prąd-siłę, ogrzewanie elektryczne, wentylacje itp. Obiekt idealnie spełniaja warunki dla prowadzenia działalności handlowo-usługowej, tudzież magazynowo-handlowo-biurowym, warsztatowe. Pierwotnie miał spełniać funkcje salonu samochodowego z diagnostyką, jednak z uwagi na fakt, iż obecnie obiekt jest wynajmowany na czas nieokreślony jako handlowo-magazynowy, idealnie nadaje się pod inwestycje z dużą stopą roczego zwrotu (obecny najemca chętnie pozostanie na minimum 5lat, opłacając czynsz najmu 10.000 zł netto/msc ). Dodatkowo obecny właściciel otrzymuje rocznie dochód 8000zł netto za wynajem miejsca na tablice reklamową. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 480m2., z czego wyszczególniamy ok 300m2 przestrzeni otwartej typu "open space" wraz z garażami oraz nieco ponad 180m2 antresoli i części biurowej. Cena netto podlega negocjacji Polecam i zapraszam na prezentacje. Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie E L I T E . N I E R U C H O M O S C I . P L - NAJLEPSZE SPRAWDZONE OFERTY NIERUCHOMOŚCI W NAJLEPSZYCH CENACH ZNADZIESZ NA NASZEJ STRONIE ! *****KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ***** ZADZWOŃ 502-424-064 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
2 500 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
KRĄPIEL
oferta dodana 28.09.2017, zmieniona: 28.11.2018
Liczba pokoi: 21 pow.: 960 m2

Oficyna na sprzedaż 2.500.000

Oferujemy na sprzedaż obiekt położony w województwie zachodniopomorskim w odległości 50 km od Szczecina . Budynek przeszedł kompleksowy remont,otrzymał nowy dach, nowe okna PCV , elewację, ocieplenie . Wysoki standard,klimatyzacja w sali na parterze . Do wykończenia obiektu pozostało jedynie pomalowanie ścian i położenie wykładzin w holu i pokojach . Obiekt nie jest zabytkiem i nie wymaga nadzoru konserwatora ! . Oficyna ma powierzchnię 960 m2, usytuowana jest na działce o powierzchni 0,2105 HA.istnieje możliwość wydzierżawienia większej działki, umożliwiającej bezpośredni dostęp do jeziora . Doprowadzono nowe instalacje kanalizacyjne, wodne, elektryczna . Znajduje się tu 21 apartamentów , każdy o powierzchni 35 m2 , z łazienką . Ogólnie dostępne są 24 łazienki . Budynek w całości podpiwniczony.W części wychodzącej na jezioro zbudowano gustowny taras . Ponadto usytuowano tu mieszkanie o powierzchni 85 m2( można przeznaczyć na inny cel), dwie kuchnie . Ogrzewanie i ciepła woda z pieca na eko-groszek, dodatkowo w salonie na parterze znajduje się wsad kominkowy . Obiekt zabezpieczony przed pożarem, wyposażony w czujniki dymu i tryskacze . Duża brama wjazdowa .Obiekt ogrodzony i dozorowany . Dowolna ilość miejsc parkingowych . Istnieje również możliwość zakupu całego zespołu pałacowo- parkowego , w skład którego wchodzi oficyna . Na kompleks składa się pałac z 1856 r , w części odrestaurowany, 18 hektarowy park , w większości starodrzew , 4 hektarowe jezioro i przedmiotowa oficyna . Cena za całość wynosi 4.500.000 zł + VAT . Polecamy i zapraszamy na prezentację . Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy. Dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66,§ 1 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowych informacji udziela Biuro Nieruchomości Pomerania .
notatnik
1 290 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
oferta dodana 29.01.2018, zmieniona: 27.02.2019
pow.: 784 m2

Obiekt handlowo-usługowy na sprzedaż Szczecin

Na sprzedaż obiekt magazynowo-usługowo-biurowy o powierzchni użytkowej 783,90 m2. Jest to nieruchomość budynkowa położona w Szczecinie na działkach o łącznej powierzchni 706 m2, z dojazdem do nieruchomości drogą utwardzoną, działka z pełnym dostępem do uzbrojenia w postaci sieci energetycznej, wodno-kanalizacyjnej i gazowej. Budynek oddany do użytkowania w 2011 roku (etapami), ściany fundamentowe wykonane z bloczków betonowych, ocieplenie styropianem, tynk mineralny na podkładzie cementowo-wapiennym, okna PCV, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, pokrycie dachowe - blachodachówka. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie, dla którego obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego pod usługi produkcyjne, rzemiosło, biurowe, obiekty składowania, warsztaty (dopuszcza się mieszkania funkcyjne). Budynek posiada 3-kondygnacje: 1) cztery duże pomieszczenia (hale) usługowe z oddzielnymi bramami wjazdowymi (każda brama o wymiarach 3x3m) 2) pomieszczenia biurowe, kuchnia, pracownie oraz WC 3) pomieszczenia biurowe, łazienka oraz WC Obiekt wykończony w dobrym standardzie, z dogodnym dojazdem z przeznaczeniem na prowadzenie dowolnej działalności usługowo-biurowej. Zapraszamy serdecznie na prezentację nieruchomości oraz własną weryfikację. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy. Dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66,§ 1 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowych informacji udziela Biuro Nieruchomości Pomerania .
notatnik
890 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
PŁOTY
oferta dodana 07.01.2019, zmieniona: 27.02.2019
Liczba pokoi: 6 pow.: 907 m2

Obiekt, dom, Płoty !!!

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość usytuowaną w Płotach składającą się z pięciu budynków o łącznej powierzchni 907 m2 w skład których wchodzą: - budynek mieszkalny o powierzchni 186,67 m2, - budynek warsztatowo-magazynowy o powierzchni 427 m2, - budynek magazynowy o powierzchni 80 m2, - wiata magazynowa o powierzchni 135 m2, - budynek gospodarczy i garażowy o powierzchni 79 m2. Obiekt znajduje się działce o powierzchni 7200 m2, która jest ogrodzona płytami żelbetonowym (ażurowym płotem). Do nieruchomości prowadzą trzy niezależne bramy wjazdowe. Wjazd na teren utwardzony. Dom mieszkalny posiada cztery kondygnacje tj.: - piwnica, w której znajduje się piec węglowy CO, - parter o łącznej powierzchni 95,11 m2, na który składają się (holl, korytarz wewnętrzny, WC, łazienka, biuro, salon z aneksem rekreacyjnym i jadalnią oraz kuchnia), - piętro domu składa się z salonu z wyjściem na taras, korytarza, trzech sypialni i łazienki z wc, co daje łączną powierzchnię 91,56 m2. Dodatkowo mamy strych, na który prowadzą rozkładane schody. Parter wyposażony jest w ogrzewanie podłogowe oraz kominek, piętro ogrzewają grzejniki panelowe. Przy domu wybudowany został dwukondygnacyjny budynek warsztatowo-magazynowy, składający się z pomieszczeń gospodarczych i socjalnych. Wnętrze jest w stanie do wykończenia, co stanowi doskonałą opcję dla inwestora planującego każdą działalność gospodarczą. Piętro można zaadoptować pod mieszkania. Funkcje magazynowo - gospodarcze pełnią również pozostałe budynki i wiata. Zapraszamy na prezentacje. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy. Dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66,§ 1 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowych informacji udziela Biuro Nieruchomości Pomerania .
notatnik
255 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
CZEPINO
oferta dodana 04.07.2016, zmieniona: 09.03.2019
Liczba pokoi: 22 pow.: 422 m2

Czepino, hotel na sprzedaż !!!

Na sprzedaż udział (3/4) w obiekcie hotelarskim zlokalizowany w miejscowości Czepino, niedaleko Gryfina. Nieruchomość położona jest przy głównej drodze wiodącej do Gryfina, zarazem sporo od niej oddalona i spokój nie jest zakłócany przez przejeżdżające auta. Cały obiekt posadowiony jest na dwóch działkach o powierzchni 9100 m2 oraz 1100 m2. Motel został wybudowany w 1976 roku. Powierzchnia zagospodarowanego terenu to 3515 m2 w tym powierzchnia zabudowy to 670 m2. Kubatura budynku 5091 m3. Liczba kondygnacji nadziemnych 3. Budynek do tej pory wykorzystywany był na cele hotelarskie o powierzchni około 283 m2 oraz wydzielona była również powierzchnia mieszkalna dla dwóch rodzin o powierzchni 139 m2. Liczba miejsc hotelowych to 22. Rozkład i podział powierzchni: * występują dwie kondygnacje piwnic tj. I, która zawiera pomieszczenie gospodarczo - magazynowe oraz wejście główne do części pensjonatowej, II kondygnacja w której znajdują się pomieszczenia związane z kotłownią * parter budynku składa się m.in. z 11 pokojów hotelarskich, łazienek, osobnych wc, recepcji, oraz innych pomieszczeń gospodarczych. * na piętrze atrium, pomieszczenia gospodarcze a także tarasy * poddasze - dwa pokoje, salonik oraz łazienka Ogrzewanie na paliwo stałe, na sąsiedniej działce znajduje się hydrofor ze studnią głębinową oraz szambo o powierzchni 30 m3. Obiekt wymaga dużej pracy ale zarazem jest bardzo obiecujący. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy. Dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66,§ 1 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowych informacji udziela Biuro Nieruchomości Pomerania .
notatnik
3 650 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
KOŁOBRZEG
oferta dodana 24.03.2018, zmieniona: 21.11.2018
pow.: 1200 m2

Dom seniora, hotel, siedziba firmy, Kołobrzeg

Działka o powierzchni 2,16 ha zabudowana jest dwoma budynkami usługowo-mieszkalnymi o powierzchni 765 m2 oraz 408 m2 a także małym budynkiem gospodarczym. Obiekt posiada potencjał do wykorzystania i eksploatacji na różnych polach / hotel, gastronomia, dom opieki, siedziba firmy/. Możliwe jest kontynuowanie dotychczasowego profilu działania lub zmiana sposobu użytkowania w tym przekwalifikowania obiektu pod potrzeby osób w wieku podeszłym. W tym kierunku ustalono z urzędami drogę postępowania, istnieje wstępna zgoda Sanepidu na zmianę sposobu użytkowania obiektu bez istotnych zmian w obiekcie. W granicach działki, w istniejącym obszarze zabudowy, można rozbudować część hotelowo-mieszkalną, wszczęto w tym kierunku procedurę uzyskania nowych warunków zabudowy. Zostały złożone wnioski o WZ dotyczące przekształcenia obecnego obiektu na dom opieki i drugi w sprawie budowy 2 budynków z przeznaczeniem pod dom opieki. Istniejąca infrastruktura kuchenna, sanitarna i techniczna ( kotłownia) posiada potencjał do obsługi i zabezpieczenia w ciepło i prąd dodatkowego budynku. Z punktu widzenia budowlanego ten rodzaj inwestycji jest relatywnie nieskomplikowany, szybki w realizacji oraz niskonakładowy. Inwestycja o pierwotnym charakterze restauracyjno hotelowym została oddana do użytkowania w roku 2012. Lokalizacja- położenie: Obiekt położony jest przy drodze krajowej nr 6 w odległości : 25 km od morza i miasta Kołobrzeg 120 km od granicy polsko niemieckiej 250 km od Berlina 10 km od nowo otwartego ośrodka rehabilitacji Powierzchnia działki 2,2 h Powierzchnia użytkowa łączna obiektu 1157 m2 Ilość miejsc hotelowych 30 Ilość miejsc dla pensjonariuszy domu seniora 20 Stan techniczny budynków : dobry Obiekt w pełni wyposażony dla dotychczasowych funkcji - w pełni wyposażone zaplecze kuchenne - pokoje hotelowe - wyposażenie sal restauracyjnych - większym budynku zainstalowano windę towarową łączącą przyziemie, kuchnię i salę kominkową. Teren wokół obiektu ( alejki, podjazdy, miejsca parkingowe ) zagospodarowany - wymaga jedynie odświeżających prac ogrodniczych Obiekt wymaga drobnych prac odświeżających i porządkowych. Charakter architektoniczny obiektu nawiązuje do stylu regionu Pomorza Zachodniego. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy. Dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66,§ 1 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowych informacji udziela Biuro Nieruchomości Pomerania .
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps