DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.
 

ŻAGIEL Nieruchomości

501290609

Rynek Sienny 3/7
70-542 Szczecin

Zobacz nasze oferty Skontaktuj się z nami

Nasze oferty

notatnik
DARŁOWO
425 000 PLN 261 m2
DOM NA SPRZEDAŻ DARŁOWO,
BEZPIECZNA PREZENTACJA - w związku z rozprzestrzenianiem się korona wirusa, prezentacja tej nieruchomości odbywa się przy zachowaniu restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa sanitarnego, rekomendowanych przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym. Darłowo, osiedle Karłowicza, okolice łąk, pól i rzeki Wieprza. Z tego miejsca do Wyspy Łososiowej jest zaledwie 350 metrów i nieco dalej do przychodni. Ta sama odległość od szkoły, czy sklepów. Dom mieszkalny na zagospodarowanej działce o pow. 1119 m w całości ogrodzonej siatką na słupkach. Budynek z lat 90-tych, trzykondygnacyjny o pow. zabudowy 133m, z dachem dwuspadowym, wybudowany w technologii tradycyjnej. Od frontu wejście na posesję, i trzy możliwości wejścia do budynku: jedna od frontu prowadząca do kondygnacji przyziemia, pozostałe dwa na parter. Usytuowanie pomieszczeń pozwala na utworzenie tu osobnych wejść do poszczególnych części budynku lub oddzielnych lokali. W przypadku tej nieruchomości można puścić wodze fantazji i stworzyć wnętrza przystosowane do własnych potrzeb. Jest tu świetny rozkład pomieszczeń i wygodne półpiętra!. Na kondygnacji przyziemia dwa pokoje, kuchnia łazienka i ciąg komunikacyjny - te pomieszczenia są obecnie użytkowane. Na półpiętrze 2 pokoje z łazienką, na parterze i piętrze kolejne pomieszczenia w tym pokoje, kuchnia pomieszczenia strychu. Wykończenie i urządzenie pomieszczeń to zadanie dla nowego właściciela. Efekt zależy tylko od jego inwencji oraz wysokości nakładów, jakie ma ochotę ponieść na realizację swojego projektu. Ściany wewnątrz budynku tynkowane, część pomieszczeń na górnych kondygnacjach do wykończenia. Podłogi na kondygnacji przyziemia wyłożone terakotą w pokojach panel podłogowy na pozostałych kondygnacjach posadzki betonowe. Budynek z wolno-stojący, kryty blachą, elewacja tynkowana, ogrzewany piecem gazowym i kominkiem. Okna z różnych okresów, drewniane starszy typ oraz profili PCV. Budynek wymaga nakładów finansowych przy jego wykończeniu i warto już na początkowym etapie określić czy dom ma służyć jednej rodzinie, czy też ma być domem rodzinnym wielopokoleniowym. Polecam z uwagi potencjał, jaki posiada ta nieruchomość oraz świetne jej położenie. PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji pokrywa Sprzedający. Zapraszam do kontaktu. Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.
425 000 PLN
8 261 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, KIJEWO
365 000 PLN 59 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, KIJEWO
Mieszkanie 3 pokojowe położone w budynku wielorodzinnym z 1994 roku na osiedlu Kijewo w Szczecinie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z urządzoną księgą wieczystą. Na powierzchnię użytkową 59,07 m2 składają się: - parter o pow. 49,09 m2 (przedpokój, 2 oddzielne pokoje (w tym jeden z balkonem), łazienka, oddzielna toaleta, kuchnia oraz - poddasze o powierzchni 9,98 m2 (2 okna połaciowe, dodatkowo miejsce na garderobę). Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w IV piętrowym, ocieplonym budynku bez windy (dach dwuspadowy). Wszystkie pokoje są rozkładowe, kuchnia oddzielna. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,99 m2. Standard techniczny: okna PCV, okna połaciowe drewniane (połaciowe tylko na II poziomie), podłogi: panele, terakota, ściany: malowane, tapety, łazienka i toaleta: glazura, terakota, brodzik z kabiną prysznicową, częściowo podwieszane sufity z punktowym oświetleniem, ogrzewanie podłogowe w łazience, na przedpokoju oraz na poddaszu. Kominek w salonie jest elektryczny - pięknie wygląda, dodaje mieszkaniu przytulności oraz miłego, ciepłego klimatu. Piękny widok z okien salonu; brak innych bloków, dużo zieleni. Zasadnicze ogrzewanie jest miejskie, woda także miejska. Na poddasze prowadzą z przedpokoju drewniane schody z barierką. Opłaty miesięczne do spółdzielni mieszkaniowej wynoszą 600 zł (włącznie z funduszem remontowym oraz zaliczkami na centralne ogrzewanie oraz ciepłą i zimną wodę). Mieszkanie jest do odnowienia. Lokalizacja: dostęp do komunikacji miejskiej autobusowej, dużo wieloletniej zieleni, sklepy, szkoły, przedszkola, nowe drogi dojazdowe, plac zabaw dla dzieci. Budynek położony z dala od ruchu ulicznego. Wydanie kluczy od mieszkania: do uzgodnienia. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości ŻAGIEL. Prowizja biura wynosi 3% netto.
365 000 PLN
3 59 m2 4/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, KIJEWO
365 000 PLN 59 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, KIJEWO
Mieszkanie 3 pokojowe położone w budynku wielorodzinnym z 1994 roku na osiedlu Kijewo w Szczecinie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z urządzoną księgą wieczystą. Na powierzchnię użytkową 59,07 m2 składają się: - parter o pow. 49,09 m2 (przedpokój, 2 oddzielne pokoje (w tym jeden z balkonem), łazienka, oddzielna toaleta, kuchnia oraz - poddasze o powierzchni 9,98 m2 (2 okna połaciowe, dodatkowo miejsce na garderobę). Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w IV piętrowym, ocieplonym budynku bez windy (dach budynku jest dwuspadowy). Wszystkie pokoje są rozkładowe, kuchnia oddzielna. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,99 m2. Standard techniczny: okna pionowe PCV, okna połaciowe drewniane (połaciowe tylko na II poziomie), podłogi: panele, terakota, ściany: malowane, tapety, łazienka i toaleta: glazura, terakota, brodzik z kabiną prysznicową, częściowo podwieszane sufity z punktowym oświetleniem, ogrzewanie podłogowe w łazience, na przedpokoju oraz na poddaszu. Kominek w salonie jest elektryczny - pięknie wygląda, dodaje mieszkaniu przytulności oraz miłego, ciepłego klimatu. Piękny widok z okien salonu; brak innych bloków, dużo zieleni, przestrzeń. Zasadnicze ogrzewanie jest miejskie, centralne, woda także miejska. Na poddasze prowadzą z przedpokoju drewniane schody z barierką. Opłaty miesięczne do spółdzielni mieszkaniowej wynoszą 600 zł (włącznie z funduszem remontowym oraz zaliczkami na centralne ogrzewanie oraz ciepłą i zimną wodę). Mieszkanie jest do odnowienia. Lokalizacja: dostęp do komunikacji miejskiej autobusowej, dużo wieloletniej zieleni, sklepy, szkoły, przedszkola, nowe drogi dojazdowe, plac zabaw dla dzieci. Budynek położony z dala od ruchu ulicznego. Wydanie kluczy od mieszkania: do uzgodnienia (nie wcześniej jak w lipcu 2021 roku). Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości ŻAGIEL. Prowizja biura wynosi 3% netto.
365 000 PLN
3 59 m2 4/4 Zobacz ofertę

Zobacz pozostałe oferty

Interesuje Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami