POLICE OBIEKT SPRZEDAŻ za cenę 240 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

Obiekt, 285 m2, Police

Obiekt na sprzedaż - Police

oferta była przeglądana 141 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
AWY01386
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Powierzchnia całkowita
285 m2
Powierzchnia działki
2 414 m2
Rok budowy
1938
Cena za m2
842 PLN
Cena cena w innych walutach
240 000 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Instalacje w obiekcie
ELEKTRYCZNA, KANALIZACJA
Energia elektryczna
Podłączona kanalizacja
opis oferty
Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zlokalizowana w obszarze rzemieślniczym Police - Jasienica, zabudowana budynkiem niemieszkalnym, stanowiącym murowaną halę produkcyjno-usługową, nieogrzewaną, krytą blachą, o pow. zabudowy 295 m2. Nieruchomość powstanie z wydzielenia z większej całości zabudowanej kilkoma budynkami niemieszkalnymi, a podana w opisie powierzchnia jest powierzchnią przybliżoną, wynikającą z wstępnego projektu podziału. Dla całego terenu jest aktualny plan, z którego wynika przeznaczenie terenu pod obiekty produkcyjno-usługowe, wielkość pow. zabudowy - max 80% pow. działki, wysokość zabudowy - max 50 m dla budynków, max 200 m dla budowli, dachy dowolne.
Można prowadzić działalność uciążliwą. Jest przygranicznie dostęp do instalacji ciepłowniczej polickiej z centralnym (b niskie koszta ogrzewania). Idealny obiekt na produkcję mebli, obróbkę metalu itp. Jest prąd oraz woda i kanalizacja. Gmina dotuje 50 % inwestycji. Na działce, z której będzie wydzielona przedmiotowa nieruchomość (tuż obok) znajduje się budynek socjalny, z mediami, który może zostać oddany w użytkowanie przyszłemu nabywcy za bardzo nieznaczną odpłatnością. Dobre miejsce do prowadzenia działalności uciążliwej i bardzo korzystna cena.

Joanna Mazurowska
(A Wysokińska Nieruchomości)
nr licencji: 5038

tel.: +48 501 789 828
email: [email protected]
Joanna Mazurowska
(A Wysokińska Nieruchomości)
nr licencji: 5038

tel.: +48 501 789 (pokaż)

[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie