Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 79 m2, położony w miejscowości Brudzewice, przy drodze, w dobrze widocznej i łatwo dostępnej lokalizacji.
Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 287 m2 oddanej w użytkowanie wieczyste. Obiekt idealnie nadaje się pod sklep, punkt usługowy, biuro lub inną działalność gospodarczą. Dzięki lokalizacji przy drodze budynek posiada duży potencjał reklamowy oraz dogodny dostęp dla klientów.
Wnętrze wymaga własnej aranżacji, co daje możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb i charakteru prowadzonej działalności. Ogrzewanie realizowane jest za pomocą klimatyzatora, co pozwala na utrzymanie niskich kosztów eksploatacji i wygodne użytkowanie przez cały rok.
Atutem nieruchomości jest także lokalizacja - spokojna okolica z dobrym dojazdem do większych miast regionu:
ok. 10 km do Suchań
ok. 18 km do Stargard
ok. 50 km do Szczecin
Najważniejsze informacje:
powierzchnia budynku: 79 m2
działka: 287 m2 (użytkowanie wieczyste)
lokal usługowo-handlowy
idealny pod sklep lub usługi
możliwość własnej aranżacji
ogrzewanie z klimatyzatora
niskie koszty utrzymania
lokalizacja przy drodze
dobry dojazd do Stargardu i Szczecina
To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod własny biznes w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.
Cena podlega negocjacji!
Kontakt: Małgorzata Rutkowska: 530 855 012.
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Bolesława Chrobrego 5B
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl
:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::