informacje ogólne
Symbol
5614/7376/OMS
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
58, 30 m²
Piętro
1
Ilość pięter
4
Standard
WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2016
Balkon
Cena za m2
10 960, 55 PLN
Cena
639 000, 00 PLN
Nieruchomość dostępna od
01.06.2026
Czynsz administracyjny
300, 00 PLN
Opis oferty
Na sprzedaż lokal mieszkalny 2-pokojowy w budynku przy ulicy Polskich Marynarzy.
Pełna własność.
Mieszkanie o powierzchni 58,3 m2 składa się z:
- salonu - 19,5 m. kw.
- sypialni- 13,4 m. kw.
- kuchni - 9,9 m. kw.
- łazienki - 5,8 m. kw.
- przedpokoju - 9,8 m. kw.
- balkonu - 5 m. kw.
Kuchnia w pełni wyposażona w: lodówkozamrażarkę, płytę indukcyjną, piekarnik, okap, zmywarkę oraz zestaw bardzo pojemnych i ergonomicznych mebli kuchennych na wymiar.
Łazienka w pełni wyposażona, pralka w zabudowie.
W przedpokoju oraz w sypialni bardzo pojemna i praktyczna szafa na wymiar typu komandor.
Bardzo oszczędne ogrzewanie z sieci miejskiej.
Parking przy budynku zamykany szlabanem na pilota.
W budynku dostępna sieć pod TV kablową oraz Internet.
Mieszkanie zlokalizowane jest w zacisznej i zielonej części Gumieńców. Bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. W pobliżu znajduje się galeria handlowa, hipermarket budowlany, park, plac zabaw, przedszkole, żłobek, sklepy apteka, gabinety lekarskie i wiele innych.
Koszty miesięczne:
- zaliczka do wspólnoty - 300 zł;
- ogrzewanie - 200-400zł (lato - zima)
- woda (2 os.) - ok. 100 zł;
Mieszkanie dostępne od 01.06.2026r.
Zapraszam na prezentację już teraz.
----------FOR ENGLISH SCROLL DOWN------------
An apartment for sale in a building on Polskich Marynarzy Street. Full ownership.