Mostowo DOM SPRZEDAŻ za cenę 289 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dom obok jeziora i stawu w Mostowie

Dom na sprzedaż - Mostowo, ul. Mostowo

oferta była przeglądana 33 razy

289 000 PLN notatnik

cena za m2 9 146 PLN

  • ZDJĘCIA
Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (1)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (2)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (3)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (4)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (5)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (6)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (7)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (8)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (9)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (10)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (11)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (12)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (13)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (14)Dom obok jeziora i stawu w Mostowie (15)
Grzegorz Lis
(Royal Nieruchomości)
nr licencji: 25545

tel.: 505 951 541
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
5001612
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
31, 60 m²
Powierzchnia działki
577, 00 m²
Rok budowy
1970
Standard
DO ZAMIESZKANIA
Materiał ścian
CEGŁA
Cena cena w innych walutach
289 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
1
Opis oferty


Poszukujesz drugiego domu, położonego na skraju łąk, jezior i lasów ? A może inwestycji pod wynajem ? Mamy coś dla Ciebie !

Prezentujemy budynek mieszkalny z 1970 roku, położony w cichej i spokojnej miejscowości - Mostowo.

Mostowo to śródleśna osada, położona w gminie Manowo. Duże walory krajobrazowe i wypoczynkowe zapewnia położenie nad utworzonym w 1922 roku na Radwi zaporowym Jeziorem Rosnowskim (189 ha), na obszarze chronionego krajobrazu Dolina Radwi. Na wypoczynek weekendowy zapraszają turystów ośrodki składające się z domków kempingowych. Mostowo jest także dogodnym punktem początkowym dla masowych spływów kajakowych oraz wypraw na jagody i grzyby.

Dom o powierzchni użytkowej 31,60 m2. W skład wchodzi salon (16,11 m2), kuchnia (7,23 m2), łazienka (5,40 m2) oraz antresola (2,86 m2), gdzie zaaranżowano sypialnię. Wejście do domu poprzez zadaszony taras (22,20 m2). Na rzadziej używane przedmioty mamy również piwnicę (7 m2).

Działka o powierzchni 577 m2, na której mieści się blaszany garaż i zadaszenia na drewno. Jest tu również wędzarnia i liczne nasadzenia. Tuż za działką mieści się zarybiony staw. Gwarantujemy, że w tym miejscu na prawdę wypoczniesz !

Budynek wybudowany z cegły kratówki, ocieplony, stropy żelbetowe. Projektowane było ogrzewanie elektryczne natomiast obecnie dom ogrzewany jest piecem typu koza. Woda podgrzewana poprzez elektryczny przepływowy podgrzewacz.

Dom sprzedawany z umeblowaniem w cenie.

Media - energia, woda i kanalizacja deszczowa z sieci gminnej, kanalizacja (szambo). W niedługim czasie zostanie wykonany światłowód do budynku.

Gwarantujemy, że w tym miejscu naprawdę wypoczniesz. Przyjdź i zobacz ten dom na żywo, a gwarantujemy, że to miejsce Cię zauroczy !

Oferta na wyłączność. Prezentacja po uzgodnieniu terminu z Pośrednikiem.
Więcej ofert na stronie biura Royal Nieruchomości
www.royal-nieruchomosci.com
Grzegorz Lis
(Royal Nieruchomości)
nr licencji: 25545

505 951 5 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Rusinowo, centrum
292 000 PLN 141 m2
Rusinowo - dom wolnostojący, indywidualny projekt
DOM NA SPRZEDAŻ Rusinowo, centrum
Dom wolnostojący położony w miejscowości Rusinowo. Jedyne 12km do miejscowości Świdwin i Resko. Dojazd drogą asfaltową. Budynek w stanie surowym otwartym usytuowany na działce o powierzchni 2168m2. Niebanalny indywidualny projekt z ciekawie zaprojektowaną częścią dzienną - duża przestrzeń z otwartą antresolą. Powierzchnia użytkowa wynosi 141,07m2, w skład której wchodzi: - salon połączony z kuchnią i jadalnią, - 3 sypialnie, - łazienka z wc, - oddzielne wc, - wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, garaż. Projektowane ogrzewanie oraz ciepła woda z pompy ciepła. Dachówka firmy BRAAS. Strop Teriva. Materiał ścian Ytong. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam na prezentacje. Żaneta Hromińska - 537-955-325 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
292 000 PLN
4 141,07 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Stepnica
299 000 PLN 82 m2
DOM REKREACYJNY
DOM NA SPRZEDAŻ Stepnica,
Polecamy Państwu wolnostojący budynek rekreacji indywidualnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną - wodociągową, kanalizacji sanitarnej ze szczelnym bezodpływowym zbiornikiem na ścieki, c.o. oraz elektryczną. Na parterze znajduje się- kuchnia, salon, toaleta, pierwsze piętro - sypialnia, łazienka, drugie piętro- sypialnia. Nieruchomość otoczona fosą, licznymi nasadzeniami. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
299 000 PLN
3 82,25 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Dąbie
289 999 PLN 64 m2
Płoty - Dąbie - Szeregowiec z potencjałem
DOM NA SPRZEDAŻ Dąbie,
Tylko u nas! Na sprzedaż skrajny szeregowiec położony w Dąbiu - gmina Płoty Dom o powierzchni całkowitej: 64 m2 składa się z : Salonu połączonego z kuchnią i wyjściem na ogród 2 sypialni łazienki wiatrołapu korytarza Parter domu składa się z salonu połączonego z kuchnią z wyjściem na ogród, wiatrołapu i korytarza z którego mamy wejście do łazienki i jednego z pokoi. W pomieszczeniu gospodarczym z osobnym wejściem znajduje się pompa ciepła i wszystkie elementy fotowoltaiki. Nieruchomość z dużym potencjałem, wymaga tylko wykończenia. Wszystkie instalacje były wymieniane w 2024 roku. Ogrzewanie oraz ciepła woda z pompy ciepła. Fotowoltaika generuje bardzo duże ilości prądu dzięki czemu rachunki za energię są stosunkowo niskie. W salonie zainstalowana jest klimatyzacja. Szambo oraz woda miejska. Z salonu bezpośrednie zejście do ogrodu ok 80 m2. Dodatkowo na przeciwko domu jest usadowiony wolnostojący garaż. Za garażem znajduje się część działki 154m2 - do której udział jest sprzedawany razem z domem. Atutem nieruchomości jest bardzo ciekawa lokalizacja, cisza i spokojne i miłe sąsiedztwo, idealny układ pomieszczeń, garaż oraz taras i ogródek. Więcej informacji udzielę pod nr telefonu tel. 537381801 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
289 999 PLN
3 64,00 m2 Zobacz ofertę