SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 570 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Zamieszkaj przy Wałach Chrobrego. Top Lokalizacja.

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Wały Chrobrego, ul. Wawelska

oferta była przeglądana 251 razy

570 000 PLN notatnik

cena za m2 13 533 PLN

  • ZDJĘCIA
Zamieszkaj przy Wałach Chrobrego. Top Lokalizacja. (1)Zamieszkaj przy Wałach Chrobrego. Top Lokalizacja. (2)Zamieszkaj przy Wałach Chrobrego. Top Lokalizacja. (3)Zamieszkaj przy Wałach Chrobrego. Top Lokalizacja. (4)Zamieszkaj przy Wałach Chrobrego. Top Lokalizacja. (5)Zamieszkaj przy Wałach Chrobrego. Top Lokalizacja. (6)Zamieszkaj przy Wałach Chrobrego. Top Lokalizacja. (7)Zamieszkaj przy Wałach Chrobrego. Top Lokalizacja. (8)Zamieszkaj przy Wałach Chrobrego. Top Lokalizacja. (9)Zamieszkaj przy Wałach Chrobrego. Top Lokalizacja. (10)
Lilianna Kilian
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

tel.: 500 420 994
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
BON49361
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
42, 12 m²
Piętro
1
Ilość pięter
3
Standard
WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
13 532, 76 PLN
Cena cena w innych walutach
570 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Typ kuchni
ODDZIELNA
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Czynsz administracyjny
760, 00 PLN
Opis oferty
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń.

Topowa lokalizacja .Wały Chrobrego ul. Wawelska tuż obok Urzędu Marszałkowskiego.
Przy samym parku z pięknym widokiem na sprzedaż dwa pokoje o pow. 42,74m2.

W skład mieszkania wchodzi:
  • salon z sauną
  • oddzielna kuchnia
  • sypialnia
  • łazienka z prysznicem
  • korytarz

*Do mieszkania przynależy piwnica

Wszystko wykończone nowocześnie i w najlepszej lokalizacji w mieście

Mieszkanie obecnie stanowi dochodową inwestycję i jest wynajmowane na krótki najem z wysokimi ocenami.

Super oferta sprawdź sam.



Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Lilianna Kilian
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

500 420 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
ROGOWO
570 250 PLN 46 m2
Apartament 50m od plaży- Rogowo- Basen, Spa
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ ROGOWO,
OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC dla kupującego Piękna i dochodowa nieruchomość na sprzedaż zlokalizowana w nowoczesnym kompleksie apartamentowym w Rogowie w bliskiej odległości od szerokiej, piaszczystej plaży. Położenie inwestycji to jedno z najpiękniejszych miejsc na Pomorzu - pomiędzy morzem a jeziorem. Inwestycja dla wymagającego klienta, ceniącego piękne widoki, przyrodę, czyste powietrze, z daleka od miejskiego gwaru, a jednocześnie blisko największego uzdrowiska w Polsce - Kołobrzegu. Apartament składa się z dwóch pokoi (salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni) z dużym tarasem. Wystawa okienna z tarasem na stronę południowo-zachodnią, dzięki czemu mieszkanie jest jasne. W budynku znajduje się strefa rekreacyjno-wypoczynkowa z krytym basenem, saunami, salą fitness, bawialnią dla dzieci oraz licznymi lokalami usługowymi. W budynku będzie całodobowa recepcja. Inwestycja przy trasie nadmorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki rowerowej, piaszczystej plaży i sosnowych lasów. Nowoczesny i unikatowy 4 kondygnacyjny obiekt składa się ze 130 apartamentów z podziemnym garażem oraz bogatą infrastrukturą. Atutem inwestycji jest możliwość zawarcia umowy najmu z operatorem zajmującym się kompleksową obsługą wynajmu krótkoterminowego jak również możliwość samodzielnego zarządzania apartamentem. W sprzedaży apartamenty od 40 do 100m2 W apartamentach na ostatniej kondygnacji - przynależny prywatny taras widokowy (widok na morze) Zapraszamy do sprawdzenia dostępności apartamentów w innych metrażach i kondygnacjach. Polecamy - piękna inwestycja! Zapraszam do kontaktu POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
570 250 PLN
2 45,62 m2 2/4 Zobacz ofertę
notatnik
Pyrzyce
560 000 PLN 120 m2
Pyrzyce-bezczynszowe, duże 120 m2 mieszkanie
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Pyrzyce,
Ofertą sprzedaży jest przestronne, bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kamienicy w Pyrzycach. W skład nieruchomości o powierzchni 120 m2 wchodzą: trzy pokoje kuchnia łazienka z wc korytarz Do mieszkania przynależy piwnica, oraz wspólne podwórko do użytku mieszkańców. Okna PCV. Ogrzewanie oraz ciepła woda w pieca gazowego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentacje "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
560 000 PLN
3 120,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, GUMIEŃCE
579 000 PLN 50 m2
3 pokoje z balkonem, Za Sterem
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, GUMIEŃCE
Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie, znajdujące się na nowym, spokojnym osiedlu Za Sterem. Lokal mieści się na drugi piętrze, trzypiętrowego budynku. Mieszkanie o powierzchni 49,74m2 składa się z dwóch sypialni oraz pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Na podłogach panele, ściany gładzone i malowane. Okna PCV. Z pokoju z aneksem kuchennym wyjście na obszerny balkon. W przedpokoju pozostaje duża szafa w zabudowie z przesuwnymi drzwiami. Łazienka z wanną. Wyłożona glazurą i terakotą. Mieszkanie ogrzewane za pomocą pieca gazowego dwubiegowego. Czynsz do spółdzielni 470zł zawiera zaliczkę na wodę, opłaty za wywóz śmieci, fundusz remontowy. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Zapraszamy na prezentację. Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
579 000 PLN
3 49,74 m2 2/3 Zobacz ofertę