SZCZECIN DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 399 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dom z potencjałem na sprzedaż Osów!

Dom na sprzedaż - Szczecin, Osów

oferta była przeglądana 93 razy

1 399 000 PLN notatnik

cena za m2 5 829 PLN

  • ZDJĘCIA
Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (1)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (2)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (3)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (4)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (5)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (6)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (7)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (8)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (9)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (10)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (11)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (12)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (13)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (14)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (15)Dom z potencjałem na sprzedaż Osów! (16)
Alina Rumińska
(Świat Nieruchomości Tomasz Siwicki)
nr licencji: 1830

tel.: 515 081 340
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
SWN32790
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
240, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
240, 00 m²
Powierzchnia działki
650, 00 m²
Rok budowy
1988
Ilość pięter
1
Standard
DO REMONTU
Materiał ścian
PUSTAK
Rodzaj okien
PCV
Cena za m2
5 829, 17 PLN
Cena cena w innych walutach
1 399 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
2
Liczba WC
2
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Garaż
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie.


Lokalizacja: Szczecin, Osów
Powierzchnia domu: 240 m2
Powierzchnia ogrodu: 650 m2
Kondygnacje: Parter do aranżacji i remontu, piętro mieszkalne
Łazienki: dwie wyremontowane
Kuchnia: Osobna
Ogrzewanie: Nowy piec gazowy (zainstalowany 2 lata temu)
Parking: Miejsce na samochód przy domu.


Dom jest idealną propozycją dla osób, które chcą dostosować wnętrze do własnych potrzeb i gustu. Parter stanowi otwartą przestrzeń do indywidualnej aranżacji, co daje duże możliwości projektowe.

Atuty nieruchomości:
Duża powierzchnia użytkowa
Przestronny ogród, idealny do wypoczynku i rekreacji
Nowy piec gazowy zapewniający efektywne ogrzewanie
Bliskość zieleni, spokojna i malownicza okolica. W sąsiedztwie stajnia koni, szkoła oraz tereny idealne do jazdy na rowerze. Dom wymaga remontu i odświeżenia, co daje możliwość urządzenia wnętrza według własnych preferencji. Lokalizacja sprzyja aktywnemu trybowi życia, a jednocześnie zapewnia ciszę i spokój.

Cena do negocjacji.




Tworzymy Twój Świat Nieruchomości - bezpiecznie i skutecznie.
Alina Rumińska
(Świat Nieruchomości Tomasz Siwicki)
nr licencji: 1830

515 081 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, POGODNO
1 390 000 PLN 130 m2
Dom z garażem dwustanowiskowym na Pogodnie
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, POGODNO
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na Pogodnie, z własnym przygotowanym ogródkiem (spora ilość nasadzeń) i wolnostojącym dwustanowiskowym garażem z automatyczną bramą. ---> Dom szeregowy o powierzchni 130 m2. ---> Działka o powierzchni 308 m2. ---> W skład domu zalicza się: -> 5 pokoi (trzy na piętrze, 2 na drugim piętrze), -> Salon z wyjściem na przestronny taras, -> Łazienka (jedna na piętrze, druga przygotowana na drugim piętrze), -> WC (powstaje na parterze, przebudowywany przód budynku), -> Kuchnia znajdująca się na parterze, -> Przedsionek, -> Wolnostojący garaż dwustanowiskowy, znajdujący się na działce. + Do domu przynależny dodatkowo piwnica ok. 45 m2. ---> Najważniejsze atuty: - Wymieniona m.in. instalacja elektryczna -> każde pomieszczenie na osobnym obwodzie, - Ogrzewanie gazowe z dwubiegowego pieca + kominek, - Ogród z licznym nasadzeniem drzewek owocowych, - Garaż dwustanowiskowy z automatyczną bramą, - Smart Home, - Dom posiada monitoring. --> Lokalizacja Dom usytuowany jest w malowniczej okolicy Szczecina - > Pogodno, znajdujące się na lewobrzeżu w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. W niedalekiej odległości znajduje się wiele punktów handlowo- usługowych, m.in. ryneczek pogodno, kwiaciarnia, żabka, stacja benzynowa. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia. Linia Autobusowa: 53, 60, 67, 531 Linia tramwajowa: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 390 000 PLN
6 130,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, BUKOWO
1 395 000 PLN 190 m2
Szeregowiec 190m2, Bukowo, 2 Tarasy, Fotowoltaika
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, BUKOWO
Na sprzedaż przestronny, środkowy dom szeregowy o powierzchni całkowitej 189,78 m2 (w tym garaż 15,8 m2), usytuowany na działce 265 m2 na zielonym i spokojnym osiedlu Bukowo. To idealna propozycja dla osób, które szukają domu funkcjonalnego, ekonomicznego i gotowego do wprowadzenia. Najważniejsze atuty nieruchomości: Niskie koszty utrzymania - realna oszczędność każdego miesiąca. Dom został wyposażony w instalację fotowoltaiczną 5 kWp oraz nowoczesny piec kondensacyjny (2026), co w połączeniu z bardzo dobrą izolacją (styropian grafitowy) znacząco obniża rachunki za energię i ogrzewanie. Bezpieczeństwo i prywatność System alarmowy oraz rolety zewnętrzne w kluczowych pomieszczeniach zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa - zarówno na co dzień, jak i podczas wyjazdów. Przemyślana przestrzeń dla rodziny (5 pokoi + 2 na adaptacji strychu) Funkcjonalny układ obejmuje przestronny salon oraz 5 sypialni, w tym dwie z prywatnymi garderobami - idealne rozwiązanie dla rodzin lub osób pracujących z domu. Dodatkowo: 2 łazienki + osobne WC. Dom posiada dwa tarasy - słońce i relaks przez cały dzień. - taras południowy (drewniany, ok. 15 m2) - taras północny z nowoczesnym, aluminiowym zadaszeniem Dom jest gotowy do zamieszkania, utrzymany w bardzo dobrym standardzie, bez potrzeby inwestowania na start. Remont nieruchomości odbył się 3 lata temu. Wyposażenie w cenie W cenie pozostają wysokiej jakości sprzęty AGD (lodówka, płyta indukcyjna, pralka, suszarka) oraz skórzany zestaw wypoczynkowy - oszczędność czasu i pieniędzy przy przeprowadzce. Lokalizacja Bukowo Spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem do centrum Szczecina. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, a jednocześnie dostęp do infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, tereny spacerowe oraz komunikacja. Dodatkowe informacje - powierzchnia całkowita: 189,78 m2 - działka: 265 m2 - garaż w bryle budynku + dodatkowe miejsce postojowe - środkowy segment - niższe straty ciepła i większa efektywność energetyczna - bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz - zaadaptowane poddasze To dom, który łączy wygodę życia w mieście z komfortem prywatnej przestrzeni. Idealny dla rodziny lub jako inwestycja na lata. Zapraszam na prezentację. --------------------------------------------------------------------------------------------- Idea Nieruchomości ul. Niemcewicza 14H 71-520 Szczecin tel. 91 307 08 66, 881 222 020 http://idea.szczecin.pl https://www.facebook.com/idea.szczecin Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 395 000 PLN
6 189,78 m2 Zobacz ofertę
notatnik
GERANO, GERANO
1 400 000 PLN 148 m2
Urocza posiadłość pod Rzymem we Włoszech
DOM NA SPRZEDAŻ GERANO, GERANO
NOWA CENA W ofercie sprzedaż posiadłości we Włoszech, w miejscowości Gerano w prowincji Rzym. Miejscowość Gerano leży 15 minut drogi od Tivoli i 30 minut od Rzymu. Atrakcyjny dom jest usytuowany na działce o powierzchni 4000m2 w spokojna i malowniczej okolicy w gorach, 600m.n.p. Do budowy domu użyto najlepszej jakości materiałów takich jak płytki, kamień naturalny, kuta stal, dachówka portugalska i drewno kasztanowe oraz okna mahoniowe. Ogrzewanie autonomiczne podłogowe i na kaloryfery, gazowe oraz kominkowe z płaszczem wodnym do którego jest podłączony zbiornik 300l wody użytkowej zasilany kolektorem słonecznym. Działka jest całkowicie ogrodzona, zaopatrzona w system nawadniania wraz z własnym zbiornikiem wody deszczowej (około 64tys.litrow). Posiadłość jest obsadzona licznymi drzewami owocowymi oraz krzewami wśród których znajduje się gaj oliwny. W skład domu wchodzą: PARTER - obszerny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia z kominkiem i wyjściem na werandę - łazienka - przedpokój PIĘTRO - duża sypialnia z wyjściem na balkon - widowiskowy taras, zabezpieczony roletami antywłamaniowymi - łazienka Na posiadłości znajduje się ponadto oddzielny, całkowicie niezależny domek o powierzchni 28m2. W skład domku wchodzą: - salon - aneks kuchenny - łazienka z prysznicem Domek jest po generalnym remoncie, przeznaczony dla gości lub pomocy domowej, Na zewnątrz domek jest obłożony kamieniem naturalnym. Na terenie posiadłości jest także: - garaż o powierzchni 64m2 (na trzy samochody) - magazyn o powierzchni 15m2 W pobliżu domu znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, średnia, poczta, bank oraz liczne ryneczki. Przestronna działka i usytuowany na niej dom z budynkami pomocniczymi pozwalają na budowę zewnętrznego basenu kąpielowego. Wyśmienita jakość powietrza, bliskość wód termalnych, zieleń, lasy, sprzyjają spacerom i wypoczynkowi a niewielka odległość od Rzymu, niezliczone zabytki, morze Śródziemne, kuchnia włoska pozwalają na liczne atrakcje i mile spędzony czas. Dodatkowymi atrakcjami są, Park Narodowy Monti Simbruini ze znanymi miejscowościami narciarskimi oraz dolina Valle dell"Aniene, która to umożliwia uprawiać liczne dyscypliny sportowe przez cały rok. Spragnionych słońca Italii zapraszam do kontaktu i prezentacji. Zwrot kosztów przelotu i dwóch noclegów osobie która kupi posiadłość. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 400 000 PLN
3 148,00 m2 Zobacz ofertę