IŃSKO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 240 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działki w Ińsku niedaleko jeziora

Działka na sprzedaż - Ińsko

oferta była przeglądana 58 razy

240 000 PLN notatnik

cena za m2 189 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Działki w Ińsku niedaleko jeziora (1)Działki w Ińsku niedaleko jeziora (2)Działki w Ińsku niedaleko jeziora (3)Działki w Ińsku niedaleko jeziora (4)Działki w Ińsku niedaleko jeziora (5)Działki w Ińsku niedaleko jeziora (6)Działki w Ińsku niedaleko jeziora (7)
Joanna Wardzyńska
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

tel.: 516-500-610
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
HES28740
Powierzchnia działki
1 267, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
189, 42 PLN
Cena cena w innych walutach
240 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Opis oferty
Ofertą sprzedaży jest działka położona w niedalekiej odległości od pięknego jeziora w Ińsku.
Działka obecnie posiada status rolnej, natomiast w planie zagospodarowania jest to teren z przeznaczeniem na funkcję mieszkalną.

- Prąd przy drodze
- Do pociągnięcia woda z sieci miejskiej (woda miejska doprowadzona jest do nieruchomości położonej w pobliżu)
- Rodzaj kanalizacji - przewidziane szambo


Możliwość zakupienia łącznie 3 działek po ok 1266 m2 każda.
Dodatkowo wydzielona droga dojazdowa (służebność).


Nieruchomość położona około 400 m od jeziora oraz "dzikiej plaży".

W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy.

Dla mocno zainteresowanego klienta cena do rozmów.


Zapraszam na prezentację.





Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
- doradztwo finansowe,
- zarządzanie najmem,
- skup nieruchomości
- kompleksowa obsługa deweloperów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Joanna Wardzyńska
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

516-500- (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Pobierowo
240 000 PLN 0 m2
Pobierowo- działka budowlana 649m2.
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Pobierowo,
Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka budowlana położona tylko około 1600m od morza, 2,5km od Pobierowa. Działka granicząca z obszarem Natura 2000. Sąsiednie działki zabudowane. Miłe i spokojne sąsiedztwo i wspaniała okolica zachęca do odpoczynku i zapewnia pełen relaks. INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia: 649 m2 Kształt działki: trapez Działka: skrajna Wygląd działki: pusta Ogrodzona: częściowo Działka zadrzewiona: nie Warunki glebowe: suchy Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: tak POŁOŻENIE: Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Droga dojazdowa: gminna Rodzaj drogi dojazdowej: polna Ukształtowanie terenu: płaski MEDIA: Dostępne media: prąd, woda ( wodociąg w trakcie budowy) Zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z ofertą: 530855099 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
240 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
KOBYLANKA
249 000 PLN 769 m2
Kobylanka | Działka - media, las, spokój
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ KOBYLANKA,
Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 769 m2, stworzona z myślą o realizacji komfortowego domu jednorodzinnego w spokojnym i kameralnym otoczeniu. To propozycja dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz bliskość natury, bez rezygnacji z wygody codziennego życia. Najważniejsze atuty: spokojna, ślepa uliczka - ruch wyłącznie lokalny (tylko mieszkańcy) w tej części ulicy dostępne już tylko 2 wolne działki - gwarancja kameralnej zabudowy bliskość lasu - cisza, śpiew ptaków, piękne wschody i zachody słońca wygodny dojazd - prawie w całości asfalt, ostatnie ok. 50 m drogą wewnętrzną media: prąd, woda, kanalizacja w drodze wewnętrznej; gaz w drodze głównej przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową (w trakcie uzyskiwania Warunków Zabudowy) dobra lokalizacja - spokojne otoczenie z szybkim dostępem do szkół, sklepów i komunikacji To miejsce, które pozwala cieszyć się codziennością w harmonii z naturą, jednocześnie oferując wszystkie udogodnienia potrzebne do wygodnego życia. Nie czekaj, aż inni Cię wyprzedzą! Skontaktuj się już dziś, aby dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację terenu. Zbuduj tu swój azyl i ciesz się życiem w otoczeniu zieleni, z perspektywą szybkiej budowy Twojego wymarzonego domu! Jeśli potrzebujesz sprawdzić zdolność kredytową zapraszam na BEZPŁATNĄ konsultację. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
249 000 PLN
769,00 m2 Zobacz ofertę