Kołobrzeg MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 429 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza

Mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg, Miasto

oferta była przeglądana 103 razy

429 000 PLN notatnik

cena za m2 10 214 PLN

  • ZDJĘCIA
Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (1)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (2)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (3)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (4)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (5)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (6)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (7)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (8)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (9)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (10)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (11)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (12)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (13)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (14)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (15)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (16)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (17)Kołobrzeg-przestronne2pok. mieszkanie 1km do morza (18)
Paulina Zielińska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 660 727 425
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
15286/MKN/MS-280663
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
42, 00 m²
Piętro
6
Ilość pięter
7
Standard
BARDZO DOBRY
Rodzaj budynku
2-POKOJOWE
Rok budowy
2001
Materiał ścian
TRADYCYJNA
Balkon
Cena cena w innych walutach
429 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
PEŁNE
Energia elektryczna
informacje dodatkowe
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Winda w nieruchomości
Opis oferty
Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 42m2 położone w idealnej lokalizacji Kołobrzegu.
Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą.
W skład mieszkania wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon
- niezależna sypialnia
- łazienka z WC
Nieruchomość położona ok. 1km do morza oraz ok. 600m do Centrum Miasta.
Czynsz w wysokości 650zł z zaliczkami tj. ogrzewanie, woda, wywóz odpadów, utrzymanie części wspólnych, fundusz remontowy.
Na terenie osiedla liczne i bezpłatne miejsca postojowe ogólnodostępne.
W pobliżu markety, sklepy, przystanek komunikacji miejskiej, szkoła podstawowa, Stare Miasto.
Idealna lokalizacja daje możliwość komfortowego użytkowania na stałe jak i na wynajem całoroczny.

Zapraszam serdecznie na prezentację Paulina Zielińska tel. 660 727 425
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Bolesława Chrobrego 5B
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Paulina Zielińska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

660 727 4 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
STARGARD
419 000 PLN 57 m2
Słoneczne 3 pokoje + balkon, widok, cisza
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ STARGARD,
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 57 m2, Stargard (blisko centrum) Najważniejsze informacje: powierzchnia: 57 m2 + balkon + piwnica 3 pokoje (salon + 2 sypialnie), osobna kuchnia mieszkanie dwustronne, bardzo dobrze doświetlone ostatnie piętro - cisza i brak sąsiadów nad głową balkon z otwartym widokiem na panoramę miasta Standard i układ: wszystkie pomieszczenia niezależne (brak pokoi przechodnich) łazienka z wanną zadbane wnętrze - gotowe do zamieszkania podłogi: parkiet i panele, okna PCV Budynek i udogodnienia: blok po termomodernizacji, odświeżona klatka domofon prywatny parking za szlabanem + miejsca przy ulicy Lokalizacja: ok. 200-300 m od centrum w pobliżu: szkoła, sklepy, park, przychodnie, dworzec spokojna, jednokierunkowa ulica Dodatkowe informacje: pełna własność z KW ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej czynsz ok. 850 zł szybki termin wydania Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam na prezentację! Jeśli potrzebujesz sprawdzić zdolność kredytową zapraszam na BEZPŁATNĄ konsultację. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
419 000 PLN
3 57,00 m2 4/4 Zobacz ofertę
notatnik
POGORZELICA
425 571 PLN 33 m2
APARTAMENTY 2026! OGRÓDEK, TARAS!
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ POGORZELICA,
Luksus w sercu natury. W Pogorzelicy powstała wyjątkowa inwestycja apartamentowa, która zachwyca harmonią nowoczesnej architektury i dzikiej, nadmorskiej przyrody. To gotowe, kameralne osiedle, starannie zaprojektowane i pięknie zagospodarowane, stworzone dla osób, które pragną zamieszkać lub inwestować w miejscu absolutnie unikalnym. Spokojna i prestiżowa lokalizacja w otulinie sosnowego lasu zapewnia wytchnienie od miejskiego zgiełku, jednocześnie pozostając blisko najważniejszych atrakcji turystycznych wybrzeża. To idealna przestrzeń dla miłośników natury, ciszy oraz aktywnego stylu życia. Inwestycja obejmuje 74 apartamenty, w tym 2-pokojowe lokale w stanie do wykończenia, dające pełną swobodę aranżacji według własnych potrzeb. Dla najbardziej wymagających przygotowano 9 ekskluzywnych apartamentów premium - każdy z nich posiada przestronny taras z prywatnym jacuzzi, usytuowany wśród koron drzew, gwarantując niepowtarzalny klimat relaksu, prywatności i bliskości natury. Dla komfortu przyszłych właścicieli deweloper oferuje możliwość wykończenia apartamentów pod klucz oraz rekomenduje profesjonalną firmę do zarządzania najmem, co czyni inwestycję doskonałą zarówno do użytku własnego, jak i jako źródło stabilnego dochodu. Ekskluzywna strefa relaksu w budynku obejmuje: -basen, -nowoczesną siłownię, -strefę SPA z sauną, zapewniając luksusowy wypoczynek przez cały rok, niezależnie od pogody. Wyjątkowa lokalizacja to jeden z największych atutów inwestycji: -otulina sosnowego lasu i bezpośrednia bliskość Morza Bałtyckiego, -sąsiedztwo parków krajobrazowych, lasów grzybowych oraz jeziora objętego ochroną Natura 2000, -bezpośredni dostęp do tras rowerowych EuroVelo i szlaków Nordic Walking, -bliskość stadniny koni, -zaledwie 100 m od kolei wąskotorowej, kursującej do takich kurortów jak Niechorze, Rewal i Trzęsacz, -tylko 35 km od Hosoland - największego parku rozrywki w Polsce. Dodatkowe udogodnienia obejmują stację ładowania samochodów elektrycznych, wiatę rowerową oraz wysoki standard części wspólnych, podkreślający prestiż inwestycji. To miejsce dla tych, którzy nie chcą wybierać między luksusem a naturą - tutaj otrzymują jedno i drugie. Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
425 571 PLN
2 32,99 m2 Parter/3 Zobacz ofertę