informacje ogólne
Symbol
WD01473
Cena
130 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Okolica
Las, Pas nadmorski, Przystanek autobusowy, Szkoła podstawowa, Tereny rekreacyjne
Szerokość działki (mb.)
31, 00
Długość działki (mb.)
40, 00
Opis oferty
Działka pod zabudowę mieszkaniową z usługami i mediami, 400 metrów od olbrzymiego lasu.
Działka o powierzchni 1 295 mkw., w kształcie prostokąta o szerokości ok. 31 m i długości ok. 40 m, w sprzedaży z udziałem w drodze wewnętrznej, położona w kompleksie 7 działek budowlanych. Dojazd drogą asfaltową prowadzącą z miejscowości Stary Jarosław do Kowalewic.
W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego jest to teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową, usług nieuciążliwych i zabudowy związanej z produkcją rolną, oznaczony symbolem MU-1. Maksymalna wysokość zabudowy 12 m, dopuszcza się 3 kondygnacje nadziemne, jeśli ostatnia mieści się w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30% powierzchni działki, maksymalna powierzchnia zabudowana 50% powierzchni działki.
Wzdłuż drogi wewnętrznej poprowadzana jest sieć elektroenergetyczna, oraz sieć wodociągowa. Działka położona na płaskim terenie, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych. 400 metrów od działki znajduje się 40 hektarowy las.
Stary Jarosław (481 mieszkańców) leży na terenie gminy Darłowo, w odległości 5 km od Kowalewic,12 km od morza (Darłówko), 19 km od Jarosławca, 10 km od Darłowa i 10 km od Sławna.