Zakrzewo DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 460 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka - Zakrzewo

Działka na sprzedaż - Zakrzewo, Jezioro, Kościół, Las, Pas Nadmorski, ul. Zakrzewo

oferta była przeglądana 47 razy

460 000 PLN notatnik

cena za m2 25 PLN

  • ZDJĘCIA
Działka - Zakrzewo  (1)Działka - Zakrzewo  (2)Działka - Zakrzewo  (3)Działka - Zakrzewo  (4)Działka - Zakrzewo  (5)Działka - Zakrzewo  (6)Działka - Zakrzewo  (7)Działka - Zakrzewo  (8)Działka - Zakrzewo  (9)Działka - Zakrzewo  (10)Działka - Zakrzewo  (11)Działka - Zakrzewo  (12)
Krzysztof Budynek
(Nieruchomości BUDYNEK sp. z o.o.)
nr licencji: 27984

tel.: 668 156 667
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
WD01613
Cena cena w innych walutach
460 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Okolica
Jezioro, Kościół, Las, Pas nadmorski
Szerokość działki (mb.)
120, 00
Długość działki (mb.)
150, 00
Opis oferty


Działka rolna 4 km od morza, 2 km od jeziora.

Dwie działki o łącznej powierzchni 18 623 mkw., w kształcie prostokąta o długości 150 m i szerokości 120 m, położona w odległości 4 km od morza i 2 km od jeziora Kopań.

Cena do negocjacji.

Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Darłowo działka leży na terenie przeznaczonym pod produkcję rolną oznaczonym symbolem RO-1. Tereny te są możliwe do zabudowy i zagospodarowania związanego z produkcją rolną i agroturystyką, z dopuszczeniem zalesień.

Działka leży na wzniesieniu z przepięknym widokiem na rozciągające się po horyzont pola rzepaku.

W bezpośrednim sąsiedztwie działki zabudowane, wolno stojące domy mieszkalne i domki letniskowe. Od strony północnej na granicy działki rośnie wysoka zieleń.

Działka w bardzo atrakcyjnym położeniu, w górnej części miejscowości Zakrzewo (201 mieszkańców), w odległości 4 km od Darłowa i 43 km od Koszalina.
Krzysztof Budynek
(Nieruchomości BUDYNEK sp. z o.o.)
nr licencji: 27984

668 156 6 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, PODJUCHY
459 000 PLN 768 m2
Działka o pow. 768 m2 Inwestycja 12 lokali mieszk.
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, PODJUCHY
Działki budowlane położona przy Puszczy Bukowej, cicha, malownicza i spokojna leśna okolica. Działka zlokalizowana jest w okolicy ulicy Radosnej. Szybki wyjazd na drogę A6. Do miasta dzielnicy np. Gumieniec 9 km. Centrum 11 km, os. Słoneczne, gdzie znajduje się cała infrastruktura miejska tj. Centrum handlowe, kino, sklepy, szkoły itp. niecałe 4 km. Teren dostarcza wiele tras spacerowych i rowerowych w celach rekreacyjnych. Powierzchnia działki 768 m2. Dojazd częściowo płytami jumbo, częściowo drogą gruntową utwardzoną. Media: Prąd, woda, kanalizacja, gaz. Na działce można wybudować dwupiętrowy (trzy kondygnacje naziemne i jedna podziemna) budynek wielorodzinny o pow. około 558 m2 z możliwością wyodrębnienia 12 lokali mieszkalnych oraz 12 miejsc postojowych w garażu u pow. 330 m2. Budynek mieszkalny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Zestawienie szacunkowe, uzależnione od przyszłych warunków zabudowy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Zapraszamy inwestorów. Gorąco polecam i zapraszam do osobistej weryfikacji oferty. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
459 000 PLN
768,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Piaseczno, Jezioro, Las, Rzeka, Tereny rekreacyjne
450 000 PLN 0 m2
Działka budowlana - Piaseczno
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Piaseczno, Jezioro, Las, Rzeka, Tereny rekreacyjne
Działka z warunkami zabudowy nad jeziorem, 30 m linii brzegowej - Pojezierze Drawskie 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Koszty pośrednictwa pokrywa tylko Sprzedający LOKALIZACJA Wyjątkowo położona działka w miejscowości Piaseczno, gmina Czaplinek, w samym sercu Pojezierza Drawskiego. Cicha, spokojna okolica, skraj wsi, około 100 m od zwartej zabudowy. W sąsiedztwie powstają nowe domy jednorodzinne. Działka leży bezpośrednio przy jeziorze Piasecznik Wielki, a jednocześnie około 1,2 km od Jeziora Drawsko. Dojazd wygodny i całoroczny: z drogi krajowej nr 20, około 3 km drogą asfaltową i około 100 m zadbaną drogą gminną gruntową. Teren objęty Drawskim Parkiem Krajobrazowym i Obszarem Chronionego Krajobrazu Pojezierze Drawskie. OPIS DZIAŁKI Powierzchnia działki: 0,30 ha. Kształt zbliżony do prostokąta o bokach około 30 m x 100 m. Teren płaski, delikatnie opadający w stronę jeziora. Od północy graniczy z drogą gminną, od południa posiada około 30 metrów własnej linii brzegowej. Działka zadbana: koszona trawa, kilka drzew, brak zakrzaczeń. Według ewidencji gruntów - RIVb. Największym atutem jest otwarty, niczym nieprzysłonięty widok na wodę i naturę. MEDIA Przy granicy działki: - prąd w drodze - wodociąg gminny w drodze - linia telekomunikacyjna - odprowadzenie ścieków do szczelnego zbiornika lub przydomowej oczyszczalni MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY Działka zostanie wydzielona z większej nieruchomości o pow. 0,93 ha (istnieje projekt podziału). Dla działki o powierzchni 0,30 ha wydano decyzję o warunkach zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z infrastrukturą. To idealna propozycja dla osób, które chcą: - wybudować dom całoroczny w pięknym i spokojnym miejscu - stworzyć drugi dom wypoczynkowy na weekendy i urlopy - korzystać z jeziora, lasów i przyrody na co dzień ATRAKCJE W OKOLICY Jezioro Piasecznik Wielki - ok. 49 ha, głębokość do 15 m, czysta woda, świetne warunki do wędkowania. Jezioro Drawsko - największe jezioro Pojezierza Drawskiego, 12 wysp, głębokość do 82,2 m. W pobliżu: - szlaki piesze i rowerowe - szlak kajakowy rzeką Drawą - możliwość uprawiania sportów wodnych, turystyki, wędkarstwa i rekreacji PODSUMOWANIE Działka z warunkami zabudowy, bezpośrednio nad jeziorem, z własną linią brzegową, widokiem na wodę i bardzo dobrym dojazdem. Rzadko spotykana oferta dla osób, które chcą mieszkać blisko natury i jednocześnie cenią komfort. Zadzwoń i umów się na prezentację! Informacje zawarte w ogłoszeniu pochodzą od Właściciela i mogą ulec zmianie. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej należy uzgodnić z odpowiednimi instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się z nieruchomością.
450 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Sławno, Centrum handlowe, Kościół, Park, Plac zabaw, Przed
470 000 PLN 0 m2
Działka budowlana - Sławno
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Sławno, Centrum handlowe, Kościół, Park, Plac zabaw, Przed
Działka mieszkalno-usługowa w samym centrum Sławna. Działka inwestycyjna o powierzchni 247 mkw., w kształcie zbliżonym do prostokąta o długości około 19 m i głębokości około 13 m, położona przy głównym deptaku Sławna. Za działką płynie rzeka Wieprza, w sąsiedztwie znajdują się centrum handlowe, liczne sklepiki, restauracje, oraz "Brama Koszalińska" i bardzo duży teren rekreacyjny z ośrodkiem sportu. Działka położona jest na terenie zabudowy wielorodzinnej - małe domy mieszkalne w zabudowie zwartej (kamieniczki) z usługami, oznaczonym symbolem A2. Ustalenia szczegółowe: Maksymalnego procentu pokrycia działki zabudową - nie ustala się. Wysokość zabudowy od 9 m do 16 m. Dopuszcza się podpiwniczenie budynków. Dopuszczalna ilość kondygnacji naziemnych: 3 kondygnacje pełne + poddasze użytkowe. Dopuszcza się wszystkie rodzaje dachów i wszystkie kąty nachylenia dachów. Obowiązuje linia zabudowy zwartej wzdłuż ulicy Jedności Narodowej, z możliwością stosowania w parterze: witryn sklepowych, zewnętrznych schodów, podcieni, przejazdów, arkad itp. Ze względu na rangę miejsca obowiązują reprezentacyjne elewacje od ul. Jedności Narodowej, wymagające wysokiego poziomu sztuki projektowej i wykonawczej. Teren uzbrojony w wodę, prąd, gaz, kanalizację i telekomunikację. Działka oczyszczona i częściowo utwardzona, ogrodzona płotem z siatki. Lokalizacja nieruchomości, oraz jej przeznaczenie w Planie Miejscowym, stwarzają doskonałe warunki do realizacji w tym miejscu inwestycji w postaci budynku mieszkalno-usługowego. W 2012 roku dla nieruchomości została wydana decyzja pozwolenia na budowę budynku mieszkalno-usługowego. Działka w użytkowaniu wieczystym do 2104 roku. Sławno (niem. Schlawe) - miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, siedziba władz powiatu sławieńskiego i gminy wiejskiej Sławno, położone na Pobrzeżu Koszalińskim, nad rzeką Wieprzą i strugą Moszczenicą, ok. 20 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego.
470 000 PLN
Zobacz ofertę