SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 649 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Mieszkanie w centrum Szczecina- parter

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn, ul. Ks. Piotra Ściegiennego

oferta była przeglądana 350 razy

649 000 PLN notatnik

cena za m2 6 668 PLN

  • ZDJĘCIA
Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (1)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (2)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (3)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (4)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (5)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (6)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (7)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (8)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (9)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (10)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (11)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (12)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (13)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (14)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (15)Mieszkanie w centrum Szczecina- parter (16)
Katarzyna Kołacka
(Moje M Agata Sworobowicz)
nr licencji: 10279

tel.: 508661208
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
MEM22757
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
97, 33 m²
Parter
Ilość pięter
4
Standard
DO REMONTU
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
6 668, 04 PLN
Cena cena w innych walutach
649 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Liczba WC
1
Typ kuchni
ODDZIELNA
Domofon
Rodzaj okien
PCV
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Monitoring
Czynsz administracyjny
750, 00 PLN
Opis oferty

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze kompletnie odnowionej kamienicy w centrum Szczecina. Na powierzchnię 97,33 składają się: cztery rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, wanną i prysznicem oraz oddzielne wc.
Nieruchomość idealnie nadaję się na inwestycję pod wynajem, lokal użytkowy, itp. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie wejście z klatki schodowej.
W tym sezonie wymieniony nowy piec gazowy z dwuletnią gwarancją !!!

Mieszkanie w stanie dobrym, ściany gładzone do odświeżenia (tynki "zdrowe" i suche), na podłogach panele, łazienka w glazurze i terakocie (neutralne kolory - sześć lat temu przeprowadzono remont). Dwa lata temu była przeprowadzona modernizacja budynku, odświeżona elewacja, nowa brama wjazdowa, wyremontowana klatka schodowa - obiekt jest monitorowany, zarówno na zewnątrz jak również na klatce schodowej.

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu znajdują się sklepy, przystanki autobusowe oraz inne obiekty użyteczności publicznej.

Serdecznie zapraszam na prezentację



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Katarzyna Kołacka
(Moje M Agata Sworobowicz)
nr licencji: 10279

508661 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Świnoujście
645 000 PLN 52 m2
Świnoujście- mieszkanie z miejscem parkingowym
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Świnoujście,
Mieszkanie o powierzchni 52,34m2 na III piętrze budynku wielorodzinnego. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 3,04m2 i miejsce parkingowe. Mieszkanie składa się z salonu z antresolą, sypialni, osobnej kuchni i łazienki. Standard , do zamieszkania. Miejsce świetnie skomunikowane z centrum , pasem nadmorskim. Wszędzie blisko. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem. Zadzwoń, ty będziesz mieszkał w świetnym miejscu, a twój samochód będzie stał na przypisanym mu miejscu postojowym bez żadnych dodatkowych opłat. Tel.: 530855099. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
645 000 PLN
2 52,34 m2 3/3 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, GUMIEŃCE
650 000 PLN 50 m2
Mieszkanie z ogrodem na nowym osiedlu
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, GUMIEŃCE
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla, jest cicho i spokojnie. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoła, centrum handlowe, Park Przygodna. Szybki dojazd do Centrum miasta, wyjazd na autostradę. Mieszkanie składa się z: - otwartego salonu z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na ogród - dwóch sypialni - łazienki -komunikacji Mieszkanie przystosowane do osoby niepełnosprawnej a sam budynek ma windę i nie ma barier architektonicznych. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe dodatkowo płatne 80 000 PLN. Media z sieci miejskiej czynsz administracyjny 300 PLN, ogrzewanie i ciepła i zimna woda na indywidualną umowę umowę z SEC i ZWiK. Polecam i zapraszam na prezentację. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
650 000 PLN
3 49,56 m2 Parter/4 Zobacz ofertę
notatnik
ŚWINOUJŚCIE
640 000 PLN 34 m2
Apartamenty w Świnoujściu blisko Parku Zdrojowego
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ ŚWINOUJŚCIE,
Wyjątkowa kawalerka w Świnoujściu - gotowa inwestycja z potencjałem zysków! Szukasz nieruchomości, która nie tylko zachwyci nowoczesnym wykończeniem, ale także przyniesie stabilny dochód? Oto oferta stworzona z myślą o inwestorach, którzy cenią sobie świetną lokalizację, wysoki standard i wygodę zarządzania najmem. Lokalizacja - Położenie w sercu Świnoujścia - blisko plaży, promenady i licznych atrakcji turystycznych. - Uzdrowiskowy charakter miasta oraz bogata oferta kulturalna przyciągają gości przez cały rok. Nowoczesny design i wysoki standard - Mieszkanie o powierzchni 33,65 m2 z dużymi oknami, zapewniającymi świetne doświetlenie. - Spójna aranżacja, starannie dobrane meble i eleganckie dodatki. W pełni wyposażona kuchnia i łazienka - Zabudowa kuchenna ze sprzętami AGD, gotowa do natychmiastowego użytku. - Nowoczesna łazienka z prysznicem typu walk-in, pralką i stylową armaturą. Komfort i bezpieczeństwo - Inteligentny zamek (SmartLock) - zdalne zarządzanie dostępem, szczególnie przydatne przy najmie krótkoterminowym. - Nowoczesne instalacje gwarantujące wygodę oraz niższe koszty eksploatacji. Idealna pod inwestycję - Kawalerka gotowa do natychmiastowego wynajmu (zarówno krótko-, jak i długoterminowego). - Duże zainteresowanie turystów przekłada się na wysokie obłożenie i atrakcyjny zwrot z inwestycji. Atrakcyjna cena: 640 000 PLN - Wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane mieszkanie bez dodatkowych kosztów adaptacji. Dlaczego warto zainwestować? - Stabilny dochód i możliwość wynajmu przez cały rok. - Wysoki standard przekłada się na wyższe stawki najmu. - Bezobsługowość dzięki inteligentnym rozwiązaniom i kompletnemu wyposażeniu. Nie czekaj - zainwestuj w nieruchomość w jednym z najchętniej odwiedzanych kurortów nad Bałtykiem! Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji i omówienia szczegółów tej wyjątkowej oferty. Royal Home - Twoje miejsce pewnych inwestycji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
640 000 PLN
1 33,65 m2 Parter/3 Zobacz ofertę