SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 589 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście, ul. Wacława Felczaka

oferta była przeglądana 338 razy

589 000 PLN notatnik

cena za m2 9 983 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
  • wirtualny spacer
3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (1)3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (2)3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (3)3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (4)3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (5)3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (6)3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (7)3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (8)3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (9)3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (10)3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (11)3 POK Z BALKONEM SPÓŁDZIELCZE WŁ. PRAWO (12)
Przemysław Klimek
(CITY Nieruchomości)
nr licencji: 7216

tel.: 510 100 320
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
CIT25424
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
59, 00 m²
Piętro
3
Ilość pięter
4
Standard
WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1960
Materiał ścian
CEGŁA
Balkon
Cena za m2
9 983, 05 PLN
Cena cena w innych walutach
589 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
TAK
Internet
Telewizja kablowa
informacje dodatkowe
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Typ kuchni
ODDZIELNA
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Czynsz administracyjny
770, 00 PLN
Opis oferty
W ofercie słoneczne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w pobliży Jasnych Błoni oraz basenu SDS.

Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze 4-piętrowego budynku.
Powierzchnia całkowita to 59m2, w tym:
- salon z balkonem i klimatyzacja
- dwie oddzielne sypialnie,
- osobna kuchnia z oknem,
- łazienka,
- osobne WC,
- przedpokój
- piwnica.

Mieszkanie w nowoczesnym standardzie do zamieszkania. W mieszkaniu zostają meble w zabudowie oraz zmywarka i piekarnik. Na podłogach panele, ściany wygładzone i pomalowane. Okna PCV. Wymienione instalacje elektryczne oraz wod-kan. Brak gazu w mieszkaniu.

Czynsz do zarządcy ok 770zł (mieszkają 4 osoby, co roku zwroty) w tym ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła i zimna woda, koszty administracyjne, fundusz remontowy.

Miejsca parkingowe przed budynkiem. W pobliżu liczne sklepy i lokale użytkowe, trzy szkoły oraz kilka przedszkoli. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście.



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Przemysław Klimek
(CITY Nieruchomości)
nr licencji: 7216

510 100 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty