ŚWINOUJŚCIE MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 950 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji

Mieszkanie na sprzedaż - Świnoujście, ul. Stanisława Wyspiańskiego

oferta była przeglądana 155 razy

950 000 PLN notatnik

cena za m2 15 833 PLN

  • ZDJĘCIA
Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji (1)Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji (2)Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji (3)Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji (4)Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji (5)Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji (6)Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji (7)Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji (8)Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji (9)Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji (10)
Jakub Sosinowicz
(Nieruchomości Rogalscy)
nr licencji: 24067

tel.: 693418586
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
268/8816/OMS
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
60, 00 m²
Piętro
1
Ilość pięter
13
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rok budowy
2021
Materiał ścian
MIESZANY
Cena za m2
15 833, 33 PLN
Cena cena w innych walutach
950 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
TAK
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Taras
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Domofon
Rodzaj okien
PCV
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Alarm
Ochrona
Monitoring
Czynsz administracyjny
800, 00 PLN
Opis oferty
Nieruchomość znajduje się w kompleksie Sun Towers, są to budynki o podwyższonym standardzie w bardzo dobrej lokalizacji w Świnoujściu. Obiekt charakteryzuje się pięknie wykończonymi częściami wspólnymi oraz piękną architekturą. Odległość do Świnoujskiej Promenady to tylko 800m. Dogodna lokalizacja obiektu sprawia, że jest to dobra inwestycja jako lokal do wynajmu turystycznego.

Mieszkanie składa się z:
- 2 sypialni
- korytarza
- salonu z aneksem kuchennym
- łazienki
- bardzo dużego narożnego tarasu

Metraż nieruchomości to 60m2. Ekspozycja okien to północ oraz wschód, a duża liczba okien sprawia, że mieszkanie jest dobrze doświetlone. Lokal sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem gotowy od razu do zamieszkania lub wynajmu.
Dużym atutem jest zewnętrzne miejsce postojowe które możemy dokupić w cenie 70.000 zł

Cena lokalu: 950.000zl




Biuro Nieruchomości Rogalscy
ul. Wojska Polskiego 2a 72-600 Świnoujście

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Jakub Sosinowicz
(Nieruchomości Rogalscy)
nr licencji: 24067

693418 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Świnoujście, centrum miasta
950 000 PLN 49 m2
Świnoujście - apartament Platan Tower
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Świnoujście, centrum miasta
Na sprzedaż elegancki apartament w kompleksie Platan Tower w Świnoujściu Mieszkanie z panoramicznym widokiem znajduję się na 11 piętrze budynku. Składa się z : - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na narożny taras - sypialni - łazienki z pryznicem W pobliżu znajdziemy liczne sklepy, restauracje i obiekty handlowe. Do morza około 1000 metrów. Apartament bardzo ciepły, słoneczny. Niskie koszty utrzymania. Idealnie nadaję się na wynajem krótkoterminowy jak i na własny wypoczynek nad Polskim morzem. Polecam i zapraszam na prezentację. Katarzyna Jezierska tel. +48 515 383 032 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
950 000 PLN
2 49,00 m2 11/14 Zobacz ofertę
notatnik
KOŚCINO
950 000 PLN 108 m2
Nowoczesne mieszkanie z ogrodem - komfort, cisza.
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ KOŚCINO,
Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 108 m2, położony w nowo wybudowanym szeregowcu w Kościnie. Pięć pokoi, idealny dla rodziny. Lokal jest przestronny i funkcjonalny, położony w spokojnej i rozwijającej się części Kościna. To idealna propozycja dla osób, które szukają domu z klimatem, przestrzenią i bliskością natury, a jednocześnie chcą pozostać w szybkim kontakcie ze Szczecinem. Układ pomieszczeń przedstawia się następująco: Parter: jasny salon z wyjściem na ogród, kuchnia ( do własnej aranżacji ), wc garderoba, pomieszczenie gospodarcze i przedpokój. Na piętrze znajdują się cztery ustawne sypialnie oraz komfortową łazienkę. Najważniejsze atuty oferowanej nieruchomości: - 5 praktycznych pokoi - idealne rozwiązania dla rodziny lub osób pracujących z domu, - nowoczesny układ pomieszczeń i dużo naturalnego światła, - ogródek, który można zaaranżować według własnego pomysłu, - spokojna, bezpieczna okolica z szybkim dojazdem do centrum Szczecina, - budynek w zabudowie szeregowej, ale bez utraty sąsiedzkiego klimatu. Jeżeli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w domu z wygodą lokalizacji blisko miasta - to oferta jest właśnie dla Ciebie. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
950 000 PLN
5 107,80 m2 Parter/1 Zobacz ofertę
notatnik
STOBNO
949 000 PLN 119 m2
Nowy Apartament z ogródkiem i m. postojowym 118,52
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ STOBNO,
Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe 118,52 m2 pow. użytkowej(piętro 70,70 m2 i poddasze (45,32 m2 użytkowej ze skosami ok.60m2) oraz miejscami postojowymi ( z możliwością postawienia wiaty ) położony na piętrze budynku dwulokalowego z 2024 r. Nieruchomość w standardzie deweloperskim. Kupujący nie płaci podatku PCC Na powierzchnię pierwszego poziomu 70,65 mkw składają się : - obszerny salon z kuchnią (35,60 m2) - 2 ustawne pokoje (1-10,39 m2 i 2-9,5 m2) - łazienka 4.51 m2 - wiatrołap i korytarz z wnękami pod zabudowę - pom. gosp. dostosowane do podłączenia pralki i suszarki ( słupek) i zostaje jeszcze miejsce do przechowywania Niewątpliwą zaletą lokalu jest to że poddasze może funkcjonować jako odrębne mieszkanie. Idealne dla dużej rodziny(można wyodrębnić 3 pokoje), urządzić biuro lub pod wynajem. Poddasze posiada podłączenia do zainstalowania kuchenki lodówki i zlewu , ma opomiarowanie elektryczne do rozliczenia .Przestrzeń jest otwarta do samodzielnej aranżacji. Bardzo słoneczne poddasze z dużymi oknami. Łazienka z oknem, możliwość podłączenia pralki i suszarki w słupku ,posadzka przystosowana do odwodnienia liniowego. Z pomieszczenia znajduję się wyjście na taras od strony południowej. Do mieszkania również przynależy ogródek wg karty lokalu. Jest więc możliwość postawienia gotowego domku np:na rowery ewentualnie wykorzystanie działki na nasadzenia. Świetna lokalizacja, zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie dogodny i szybki dojazd do Centrum Szczecina - początek Stobna(na pograniczu Mierzyna Rajkowa i Gumieniec), przy nowo wybudowanej drodze ze ścieżką rowerową ( druga linia zabudowy). W pobliżu market , nowa szkoła i przedszkole w Mierzynie (2 min samochodem),przychodnia NFZ Gumieńce (Ul. Lubelska) lub Mierzyn (ul. Maczka) dogodny dojazd do centrum (przez Gumieńce, Mierzyn lub Rajkowo). Olbrzymim atutem nieruchomości jest piękny widok na zieleń z każdego okna. Nieruchomość wykonana z wysokiej jakości materiałów, dbałością o szczegóły wykończenia. Tynki cementowe, ogrzewanie podłogowe gazowe w całym mieszkaniu ( piec kondensacyjny z zasobnikiem), doprowadzony internet i TV (światłowód SHENTEL). Funkcjonalnie zaprojektowany rozkład pomieszczeń. Rozbudowany projekt instalacji elektrycznej, możliwość sterowania sekcjami ogrzewania podłogowego w każdym pomieszczeniu. Budynek posadowiony jest na płycie fundamentowej dobrze izolowanej (25 cm XPS), zabezpieczonej przeciwwilgociowo, dookoła opaska drenażowa, ściany ocieplone 20 cm grafitowym styropianem, elewacja tynk barwiony w masie CAPAROLA, na dachu blacha na rąbek, rynny metalowe, okna PCV 3-szybowe( Salamander )z nawiewnikami, wentylacja grawitacyjna pomieszczeń, tarasy na izokorbach dobrze izolowane, barierki ze stali nierdzewnej. Media: woda, kanalizacja grawitacyjna, prąd, gaz, światłowód. Gorąco polecamy ze względu na jakość wykonania, lokalizację oraz funkcjonalność nieruchomości. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
949 000 PLN
5 118,52 m2 Parter/1 Zobacz ofertę