Czaplinek DOM SPRZEDAŻ za cenę 770 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora

Dom na sprzedaż - Czaplinek, Obrzeża

oferta była przeglądana 61 razy

770 000 PLN notatnik

cena za m2 4 813 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (1)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (2)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (3)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (4)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (5)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (6)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (7)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (8)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (9)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (10)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (11)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (12)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (13)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (14)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (15)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (16)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (17)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (18)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (19)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (20)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (21)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (22)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (23)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (24)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (25)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (26)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (27)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (28)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (29)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (30)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (31)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (32)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (33)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (34)Czaplinek- okolice, dom blisko jeziora (35)
Magdalena Krakowska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 512 349 586
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
13883/MKN/DS-280184
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
6
Powierzchnia całkowita
160, 00 m²
Powierzchnia działki
600, 00 m²
Ilość pięter
1
Standard
BARDZO DOBRY
Materiał ścian
TRADYCYJNA, MUROWANA
Cena cena w innych walutach
770 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
PEŁNE
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
2
Balkon
Taras
instalacje
Energia elektryczna
Napięcie 400V (siła)
Opis oferty
Jeśli cenisz sobie komfort życia z dala od zgiełku a jednocześnie, chcesz w kilka minut znaleźć się na plaży, to proponujemy Tobie dom położony na wsi, blisko jeziora i lasów.
Prezentujemy Tobie przestronny, rodzinny dom z zagospodarowanym terenem położony 7 km od Czaplinka. Dom posiada 2 osobne wejścia, więc jest to idealne rozwiązanie dla dużej rodziny.
Dom charakteryzuje się dużymi przestrzeniami wewnętrznymi oraz ładną, zagospodarowaną działką.Dom jest ogrzewany piecem na pellet. Budynek posiada instalację fotowoltaiczną.
Do dyspozycji mają Państwo 160 m2 , na które składają się:
6 ustawnych pokoi
2 przestronne kuchnie
2 łazienki
2 przedpokoje
Piwnica
Dom wybudowany na działce o powierzchni 600 m2, na której znajdują się krzewy i drzewa owocowe. Podjazd wyłożony kostką brukową z miejscem parkingowym na 2 samochody osobowe. Działka zabudowana budynkiem gospodarczym, z którego zrobiony jest warsztat, przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej. Z tarasu i balkonu piękny widok na jezioro. Miejsce idealne dla Ciebie jeśli cenisz sobie ciszę i bliskość natury.
Serdecznie polecam i zapraszam do umówienia się na prezentację.
Magdalena Krakowska
tel. 512349586
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Magdalena Krakowska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

512 349 5 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
STARGARD
769 968 PLN 132 m2
Nowe domy>>Eleganckie osiedle>> S2_1F
DOM NA SPRZEDAŻ STARGARD,
TO JUŻ KOLEJNY ETAP ROZBUDOWY OSIEDLA PRZY ULICY NADBRZEŻNEJ! JUŻ PIERWSI MIESZKAŃCY CIESZĄ SIĘ SWOIM WYMARZONYM DOMEM. BEZ PODATKU PCC 2% BEZ PROWIZJI DO BIURA KUPUJESZ W CENIE DEWELOPERA! Z naszym biurem masz GWARANCJĘ: bezpiecznego procesu sprzedaży w oparciu o ust. deweloperską i Fundusz Gwarancyjny kompleksowej obsługi transakcji na najwyższym poziomie bezpłatnej i fachowej usługi w zakresie finansowania zakupu nieruchomości, profesjonalnego wsparcia naszych licencjonowanych agentów "Nasza inwestycja to nie tylko dom, to styl życia. Znajdź swoje miejsce w eleganckim i nowoczesnym otoczeniu, gdzie komfort mieszkaniowy idzie w parze z solidnością i estetyką." OFERTA Szeregowiec S2 Segment skrajny 1F Dom o powierzchni użytkowej 132,07 mkw Działka 267 mkw Układ pomieszczeń: PARTER: wiatrołap kuchnia salon WC garaż pom. techniczne PODDASZE: korytarz sypialnia łazienka sypialnia sypialnia NAJWAŻNIEJSZE ATUTY - ogrzewanie podłogowe w całym budynku, - instalacje elektryczna i wodno-kanalizacyjna zakończone są wysokiej jakości materiałami, - okna trzyszybowe, - brama garażowa sterowana pilotem, - dojście do budynku i wjazd do garażu wykonane są z kostki brukowej - ogród został otoczony płotem systemowym - woda oraz ogrzewanie z sieci miejskiej - kanalizacja miejska LOKALIZACJA Kameralne osiedle w zabudowie wielorodzinnych bloków oraz domów szeregowych znajdujące się na granicy Starego Miasta a ścisłym centrum Stargardu. W POBLIŻU INWESTYCJI PARK ZAMKOWY - 370 m PRZYSTANEK KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ - 650 mPARK BOLESŁAWA CHROBREGO - 740 m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 - 800 m PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 - 860 m STARE MIASTO - 1000 m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 - 1040 m Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępności i warunkach zakupu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
769 968 PLN
4 132,07 m2 Zobacz ofertę
notatnik
DZIWNÓWEK
769 000 PLN 43 m2
Na sprzedaż bliźniak w cenie apatamentu
DOM NA SPRZEDAŻ DZIWNÓWEK,
CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż mieszkanie w bloku . CZY chciałbyś wypoczywac na zadaszonym tarasie ? CZY chciałbyś mieć własny ogródek i miejsce parkingowe ? CZY chciałbyś mieć w domu kominek ? I jeszcze kupić taką nieruchomość pięknie wykończoną i wyposażoną w dobrej cenie ? To masz wyjątkową okazję spełnić swoje marzenie ? Ta oferta jest dla ciebie ! A gdy ty odpoczniesz do wynajmij nieruchomość i biędziesz miał dodatkowe zyski. Nie przegap tej okazji ! Przedstawiam Państwu na sprzedaż znakomitą ofertę bliźniaka z ogródkiem i miejscem postojowym w Dziwnówku o powierzchni 42,78 m2. Nieruchomość znajduje się w znakomitej, spokojnej lokalizacji przy ścianie lasu, jedyne 200 m od morza.W pobliżu znajdują się restauracje i sklepy. Zdecydowanie lepsza oferta niż zakup apartamentu. W domku jest również kominek, co daje niezastąpiony urok nawet w okresie zimowym. Nieruchomość jest całkowicie wyposażona. Na parterze o powierzchni 21m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem (lodówka,expres do kawy,opiekacz)oraz łazienka z oknem .Wyposażona w kabiną prysznicową,wc,umywalkę i grzejnik. Z salonu jest wyjście na zadaszony taras i ogródek, w którym znajduje się również miejsce do grilowania. U góry znajdują się dwa pokoje sypialniane i przedpokój o łącznej powierzchni 21,78 m2. Dom jest wyposażony w klimatyzacje i rolety antywłamaniowe. Cały teren jest ogrodzony i zamykany bramą.Do segmentu jest przynależne miejsce parkingowe.Doskonała oferta zarówno dla siebie jak i pod wynajem. Serdecznie zapraszam na prezentację. Już 18 lat Spełniamy Państwa Marzenia " Szulc Nieruchomości" Najlepsze Oferty Nieruchomości Kredytów Bezpłatnie pomożemy uzyskać Kredyt - Pożyczkę - Leasing Kupujemy nieruchomości za gotówkę Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
769 000 PLN
3 42,78 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Żórawki
760 000 PLN 86 m2
Dom z warsztatem
DOM NA SPRZEDAŻ Żórawki,
Dom z warsztatem | 86 m² | Żórawki pod Gryfinem Na sprzedaż dom w Żórawkach pod Gryfinem - po generalnym remoncie, z poddaszem do adaptacji oraz dużym, ogrzewanym warsztatem ok. 93,80 m². Nieruchomość położona na działce 520 m², w spokojnej, zielonej okolicy, przy lesie - idealnym miejscu na rodzinne spacery. To oferta łącząca komfort mieszkania z ogromnym potencjałem usługowym lub inwestycyjnym. Najważniejsze atuty nieruchomości: murowany, ogrzewany budynek warsztatu 93,80 m² z prądem - przestrzeń o ogromnym potencjale , którą można przeznaczyć pod działalność gospodarczą (warsztat, biuro, studio, magazyn) lu b zaadaptować nawet na dwa niezależne mieszkania . dom po generalnym remoncie , gotowy do zamieszkania, poddasze do adaptacji - możliwość stworzenia dodatkowych pokoi lub strefy rekreacyjnej, ogrzewanie podłogowe na obu kondygnacjach, panele fotowoltaiczne - niższe rachunki za prąd, ogrodzona i zadbana działka 520 m² z ogródkiem i tarasem, Układ parteru: Wiatrołap 5,82 m² Łazienka 10,60 m² Kuchnia z salonem 37,32 m² Pokój 13,13 m² Poddasze: Możliwość zaadoptowania poddasza na dodatkowe pokoje oraz łazienkę! Lokalizacja: Cicha, zielona okolica z szybkim i wygodnym dojazdem do Gryfina - zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Cicha, zielona okolica z szybkim i wygodnym dojazdem do Gryfina - zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Dodatkowym atutem jest bliskość lasu , który stanowi idealne miejsce na rodzinne spacery i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Krawczyk (licencja nr: 18399) -------------------------- POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI - POSIADAMY OFERTĘ KILKUNASTU BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU. NASZ INDYWIDUALNY DORADCA W PROFESJONALNY SPOSÓB POMOŻE WYBRAĆ NAJLEPSZĄ OPCJĘ DLA CIEBIE *Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
760 000 PLN
5 86,40 m2 Zobacz ofertę