Goleniów MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 540 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy

Mieszkanie na sprzedaż - Goleniów, Centrum

oferta była przeglądana 288 razy

540 000 PLN notatnik

cena za m2 6 082 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (1)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (2)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (3)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (4)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (5)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (6)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (7)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (8)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (9)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (10)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (11)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (12)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (13)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (14)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (15)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (16)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (17)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (18)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (19)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (20)Goleniów- parter domu w spokojnej okolicy (21)
Małgorzata Rutkowska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 530 855 012
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
15068/MKN/MS-280107
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
88, 78 m²
Ilość pięter
1
Standard
DOBRY
Rodzaj budynku
4-POKOJOWE
Materiał ścian
MUROWANA
Cena cena w innych walutach
540 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
UDZIAŁ
Opis oferty
Tylko u nas!
4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,78 m2 z udziałem w działce, 2 piwnicami oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość bezczynszowa! Jedyne koszty utrzymania to opłaty za media oraz podatek od nieruchomości.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca centralnego (7-letni).
Okna PCV, na podłodze panele oraz terakota.
Budynek w dobrym stanie, w 2020 roku został ocieplony.
Cicha i spokojna okolica.
W pobliżu lasy, niedaleko sklep, dworzec PKP oraz handlowa część miasta.
Nieruchomość idealna dla rozwojowej rodziny!
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń i umów się na prezentację. Cena do negocjacji!
Biuro Mikulski Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem Właściciela!
Kontakt: Małgorzata Skoczylas: 530 855 012.
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Małgorzata Rutkowska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

530 855 0 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, ŚWIERCZEWO
540 000 PLN 51 m2
Mieszkanie spółdzielczo własnościowe Świerczewo
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, ŚWIERCZEWO
Twoje nowe miejsce na mapie Szczecina: Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku, położone w zielonej, cichej okolicy przy jednokierunkowej uliczce. To miejsce, w którym każdego dnia poczujesz, że jesteś blisko miasta, a jednocześnie w swoim własnym azylu. Lokalizacja? Idealna! Doskonały dojazd do centrum - tylko 200 m do tramwaju i autobusów Blisko przedszkola, szkoła, sklepy, przychodnie - wszystko w zasięgu ręki Cicha okolica pełna zieleni - wymarzone miejsce na odpoczynek Komfortowe wnętrze pełne możliwości: Powierzchnia: 50,90 m2 Salon z balkonem - wyjście na zieleń i przestrzeń do relaksu po pracy Osobna, jasna kuchnia - idealna do wspólnego gotowania Dwie sypialnie z praktycznymi szafami w zabudowie - uporządkowana przestrzeń na co dzień Łazienka z wanną - domowe spa na wyciągnięcie ręki Przedpokój - miejsce na wieszaki i buty, które wita Cię każdego dnia Piwnica - dodatkowa przestrzeń do przechowywania Atuty mieszkania: Wymieniona instalacja elektryczna - komfort i bezpieczeństwo na lata Na podłogach piękne parkiety w jodełkę - styl i elegancja w doskonałym stanie Rolety antywłamaniowe w oknach salonu - więcej spokoju i bezpieczeństwa Całe wyposażenie zostaje Mieszkanie wymaga jedynie niewielkich nakładów, aby w pełni dostosować je do własnych potrzeb i stworzyć wymarzoną przestrzeń. Twój nowy początek: To mieszkanie to połączenie wygody miejskiego życia z ciszą i urokami zielonej okolicy. Idealne dla osób, które chcą być blisko centrum, ale cenią sobie kameralność i naturę. Cena: 540 000 zł Nie czekaj - zadzwoń i umów się na oglądanie! To może być miejsce, w którym zaczniesz nowy rozdział swojego życia. Poczuj się jak w domu już dziś! Niniejsze informacje zostały zestawione na podstawie oświadczeń i materiałów dostarczonych przez sprzedającego/wynajmującego i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W celu ich weryfikacji prosimy o kontakt z opiekunem oferty. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
540 000 PLN
3 50,50 m2 1/4 Zobacz ofertę