Łęgi DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 1 400 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

działka pod zabudowę Łęgi

Działka na sprzedaż - Łęgi

oferta była przeglądana 77 razy

1 400 000 PLN notatnik

cena za m2 139 PLN

  • ZDJĘCIA
działka pod zabudowę Łęgi (1)działka pod zabudowę Łęgi (2)działka pod zabudowę Łęgi (3)działka pod zabudowę Łęgi (4)działka pod zabudowę Łęgi (5)działka pod zabudowę Łęgi (6)działka pod zabudowę Łęgi (7)działka pod zabudowę Łęgi (8)działka pod zabudowę Łęgi (9)
Piotr Kordus
(Pronovo Nieruchomości)
nr licencji: 11433

tel.: +48 500 103 180
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
PKN-GS-1003
Cena cena w innych walutach
1 400 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Szerokość działki (mb.)
131, 00
Rodzaj nawierzchni
DROGA GRUNTOWA
Opis oferty

Działka z możliwością podziału i zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 1,01ha w miejscowości Łęgi dm. Dobra Szczecińska

Działka otoczona jest małymi działkami w części zabudowanymi budynkami jednorodzinnymi mieszkaniowymi. Działki w sąsiedztwie od około 700m do około 3000m2. Na działce woda i prąd, gaz w drodze. Droga dojazdowa utwardzona, oświetlona. Teren działki ogrodzony, obecnie niezagospodarowany porośnięta nielicznymi drzewami i krzewami samosiejkami.
Klasa gruntu VIa.
Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, możliwość uzyskania warunków zabudowy i podziału na mniejsze działki.
Łęgi to niewielka wieś w gminie Dobra Szczecińska w pobliżu granicy z Niemcami . W pobliżu lasy, łąki, popularne tereny grzybowe, Jezioro Świdwie z rezerwatem ptaków.
Odległość do Dobrej około 3km, do granic Szczecina około 13km.

Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze biura skupione pod marką Pronovo gwarantują wysoki poziom obsługi i profesjonalizm.

W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. W związku z czym bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność. Biuro pobiera wynagrodzenie.


Piotr Kordus- właściciel Pronovo Kordus Nieruchomości

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami licencja 11433

Kom. +48. 500. 103. 180.

Zapraszamy na stronę firmową Pronovo

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Kordus (licencja nr: 11433)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Piotr Kordus
(Pronovo Nieruchomości)
nr licencji: 11433

+48 500 103 1 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
KOBYLANKA
1 400 000 PLN 6436 m2
Działka budowlana 6436m2 w centrum Kobylanki
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ KOBYLANKA,
NOWA CENA! Nieruchomość znajduje się w sercu Kobylanki, przy ulicy Szczecińskiej , zapewniając łatwy dostęp do wszelkich udogodnień miejskich oraz głównych tras komunikacyjnych. Działka o powierzchni 6436 m2 daje duże możliwości pod względem inwestycyjnym (obejmuje działki 434 - 0,4548ha oraz działkę 435 - 0,1888ha) Na działce znajdują się 2 budynki: 1 mieszkalny i 1 usługowy. Ze względu na standard i stan techniczny są wliczone w cenę nabycia działki. Nieruchomość jest ogrodzona płotem betonowym. Uzbrojona jest we wszystkie niezbędne media: wodę, prąd, gaz oraz kanalizację, co czyni ją idealną pod kątem realizacji różnorodnych inwestycji. Brak uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Według informacji gminy istnieje możliwość wydania warunków zabudowy zgodnie z sąsiedztwem. To otwiera szerokie spektrum możliwości, obejmujących zarówno zabudowę jednorodzinną, jak i działalność usługową oraz handlową. Według studium oznaczenie Kb-M1 - strefę mieszkalno- usługową - tereny zabudowy istniejącej i uzupełniającej. Dzięki doskonałej lokalizacji, w bliskiej odległości znajdują się najważniejsze punkty handlowo-usługowe, jak Lewiatan (250m), Biedronka (400m), Dino (500m), a także placówki edukacyjne, takie jak Szkoła Podstawowa (300m). Działka położona jest zaledwie 2 km od Jeziora Miedwie, od Szczecina 20km, a do Stargardu jest 10km. Działka o optymalnych wymiarach i kształcie, uzbrojona we wszystkie niezbędne media, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym oraz doskonałą lokalizacją, stanowi niepowtarzalną okazję zarówno dla osób poszukujących miejsca na prywatną rezydencję, jak i dla inwestorów pragnących rozwijać działalność komercyjną centrum Kobylanki. Zapraszam do kontaktu i na prezentację Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 400 000 PLN
6436,00 m2 Zobacz ofertę