WOŁCZKOWO DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 150 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Wyjątkowy bliźniak w sercu zielonego Wołczkowa!

Dom na sprzedaż - Wołczkowo, ul. Łąkowa

oferta była przeglądana 17 razy

1 150 000 PLN notatnik

cena za m2 9 974 PLN

  • ZDJĘCIA
Martyna Ryżczak
(Dom Finansowy "PATRIA" Robert Baciocha)
nr licencji: PFRN-1838

tel.: 790 683 690
email: martyna@patria.szczecin.pl
informacje ogólne
Symbol
PTR25865
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
115, 30 m²
Powierzchnia użytkowa
115, 30 m²
Powierzchnia działki
403, 00 m²
Rok budowy
2011
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
BLOCZKI
Cena za m2
9 973, 98 PLN
Cena cena w innych walutach
1 150 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
TAK
Lodówka
Zmywarka
informacje dodatkowe
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba WC
1
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Garaż
Balkon
Taras
instalacje
Internet
Monitoring
Energia elektryczna
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
*Twój wymarzony dom!*

Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty sprzedaży urokliwego bliźniaka w urokliwym Wołczkowie, zaledwie kilka minut od tętniącego życiem Szczecina. Ten elegancki dom z 2011 roku o powierzchni 115,3 m², otulony zielenią lasów i łąk, to prawdziwa perła dla tych, którzy marzą o harmonii z naturą, nie rezygnując z miejskich wygód. To miejsce, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a wieczory przy kominku stają się magicznym rytuałem!

UWAGA! Możliwa zamiana!

Szczegóły, które zachwycają:
- Rok budowy: 2011 – nowoczesny i zadbany, gotowy do zamieszkania.
- Powierzchnia użytkowa: 115,3 m² – przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie.
- Działka: 403 m² – przepiękny, zadbany ogród z bujnym trawnikiem, licznymi nasadzeniami, otwartym tarasem idealnym na letnie wieczory, mini szklarnią, drewutnią oraz domkiem narzędziowym – Twoja prywatna oaza relaksu.
- Garaż w bryle budynku: 15 m² z dodatkowym miejscem parkingowym na posesji – wygoda na co dzień.
- Media: Woda i kanalizacja z sieci miejskiej, dodatkowo studnia głębinowa do podlewania ogrodu, światłowód – wszystko, czego potrzebujesz, by żyć nowocześnie i ekologicznie.
- Ogrzewanie: Olejowe, wsparte klimatycznym kominkiem z płaszczem wodnym, podłogowe oraz klimatyzacja – ciepło i komfort przez cały rok.
- Udogodnienia premium: Elektryczne rolety, monitoring, brama wjazdowa na pilota, domofon, wysokiej jakości drewniana stolarka okienna i drzwiowa, estetyczne ogrodzenie (drewno, metal, siatka) – bezpieczeństwo i styl w jednym.

Rozkład pomieszczeń – przestrzeń dla całej rodziny:

*Parter:
- Przedsionek: 3,8 m² – przytulne powitanie w Twoim nowym domu.
- Garaż: 15 m² – miejsce dla Twojego samochodu oraz do przechowywania.
- Pomieszczenie gospodarcze: 5 m² – funkcjonalne.
- Toaleta: 1,5 m² – wygoda na wyciągnięcie ręki.
- Salon z jadalnią: 30,1 m² – z kominkiem, stworzony do rodzinnych chwil i spotkań z przyjaciółmi.
- Kuchnia: 6,6 m² – widna, wyposażona w wszystko, czego potrzebuje pasjonat gotowania.

*Piętro:*
- Hall: 9,7 m² – przestrzeń łącząca wszystkie pomieszczenia.
- Łazienka: 5,8 m² – z wanną i prysznicem, idealna dla relaksu po długim dniu.
- Sypialnia główna: 15,8 m² – z balkonem i widokiem na zielony ogród, Twoja prywatna oaza spokoju.
- Pokój: 13,2 m² – doskonały dla dzieci, gości lub gabinetu.
- Pokój: 8,8 m² – przytulny, idealny na pokój dziecięcy, gościnny bądź biuro

Lokalizacja – raj dla miłośników natury i wygody:
Położony w zacisznej części Wołczkowa, z dala od miejskiego zgiełku, ten dom to prawdziwa enklawa spokoju. Otoczenie lasów, łąk i strumyka sprawia, że każdy dzień zaczyna się od śpiewu ptaków i zapachu natury. Przyjazne sąsiedztwo i bliskość udogodnień to dodatkowe atuty:
- 15-20 minut samochodem do centrum Szczecina – bliskość miasta w zasięgu ręki.
- 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego – mobilność bez samochodu.
- Sklepy (np. Dino), kawiarnie i punkty usługowe w pobliżu – wszystko, czego potrzebujesz na co dzień.
- Utwardzona droga prowadząca do posesji – łatwy dojazd w każdą pogodę.

Dlaczego to dom dla Ciebie?
Ten bliźniak to więcej niż nieruchomość – to styl życia! Przemyślany układ pomieszczeń, nowoczesne udogodnienia i przepiękny ogród tworzą przestrzeń, w której Twoja rodzina będzie szczęśliwa. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną ciszy i bliskości natury, a jednocześnie cenią szybki dostęp do miejskich atrakcji. Dom jest w pełni gotowy do zamieszkania – wystarczy wnieść walizki i zacząć nową przygodę!

Cena: 1 150 000 zł

Nie czekaj – spełnij swoje marzenie o idealnym domu!
Nie przegap szansy, by zamieszkać w miejscu, które łączy w sobie komfort i harmonię z naturą. Skontaktuj się z nami już dziś, by umówić się na prezentację i na własne oczy przekonać się o wyjątkowości tego domu. Wołczkowo czeka, by stać się Twoim nowym domem – miejscem, gdzie każdy dzień będzie wyjątkowy! Twoja przyszłość zaczyna się tutaj – w zacisznym Wołczkowie!



Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości. Istniejemy od ponad 30 lat.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl.

Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej oraz darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego. O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, dom, lokal, pozbyć się problemu, ponieważ potrzebujesz pieniędzy? Podziel się z nami informacją, jaką nieruchomość chciałbyś sprzedać, skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły. Decyzję o zakupie podejmujemy najszybciej jak to możliwe. Skupujemy nieruchomości w każdym stanie technicznym, także zadłużone i w trakcie komorniczej egzekucji.


Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Martyna Ryżczak
(Dom Finansowy "PATRIA" Robert Baciocha)
nr licencji: PFRN-1838

790 683 (pokaż)
martyna@patria.szczecin.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, PŁONIA
1 149 000 PLN 174 m2
Na sprzedaż, Bliźniak z dużą działką w Płoni.
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, PŁONIA
Na sprzedaż: Bliźniak z dużą działką w Płoni Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 174 m2, z salonem z kominkiem, tarasem, położony na pięknej, dużej działce o powierzchni 673 m2. Nieruchomość znajduje się w malowniczej i spokojnej części Płoni, co czyni ją idealnym miejscem do życia dla rodzin szukających ciszy i zieleni. Główne cechy nieruchomości: - Ogrzewanie hybrydowe: Piec gazowy kondensacyjny Viessmann, kominek z płaszczem wodnym, wymiennik pojemnościowy z zasobnikiem na c.o. 800 litrów, zasobnikiem na ciepłą wodę 100 litrów, automatycznie przełączający się na gaz gdy zostanie wyczerpane ciepło z zasobnika nagrzewanego kominkiem - Powierzchnia całkowita domu: 174 m2 - Działka: 673 m2 - dużo przestrzeni do aranżacji ogrodu, rekreacji czy budowy dodatkowych zabudowań, na działce nasadzenia, drewutnia, zadaszenie pod tarasem - Pomieszczenia: 5 pokoi (salon, 3 sypialnie, biuro) w tym 1 w przyziemiu jako biuro, kuchnia, 2 łazienki, garaż, pomieszczenie techniczne z kolejną toaletą.Rozkład: - Przyziemie: Dół domu składający się z dużego pokoju około 23 m2, garaż 18 m2 i pomieszczenie techniczne około 4 m2, co zapewnia dodatkowe miejsce na przechowywanie oraz biuro. Pokój ten jest wykończony w standardzie mieszkania, jest ogrzewany. Garaż w bryle budynku ogrzewany. Pomieszczenie techniczne z toaletą, pralką, piecem gazowym, zasobnikiem na wodę. Pod wiatą taras. Możliwe przerobienie na osobne mieszkanie. - Wysoki parter: Garderoba, korytarz, kuchnia, salon z kominkiem, łazienka z prysznicem. Na tym poziomie z tyłu znajduje się duży taras około 24 m2. - Piętro: 3 sypialnie w tym jedna duża z garderobą, łazienka z pralką i wanną, nieduży balkon. - Ogród: nasadzenia ozdobne, zagospodarowana skarpa, rabaty, drewutnia Do budowy wykorzystano wysokiej jakosci materiały. Dom wymaga lekkiego odświeżenia, ale jego solidna konstrukcja i doskonałe rozmieszczenie pomieszczeń dają ogromne możliwości adaptacyjne. Lokalizacja: Płonia to spokojna dzielnica oferująca dostęp do natury, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły oraz tereny rekreacyjne. Ta nieruchomość to świetna okazja dla osób szukających przestronnego domu z dużą działką w spokojnym otoczeniu! Zapraszamy na prezentację - to miejsce naprawdę warto zobaczyć! Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 149 000 PLN
5 174 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Kołobrzeg, zachodnia
1 150 000 PLN 260 m2
Dom w cichej i spokojne dzielnicy Kołobrzegu.
DOM NA SPRZEDAŻ Kołobrzeg, zachodnia
POLECAMY PAŃSTWU dom w zabudowie bliźniaczej, oddalony od centrum Kołobrzegu 3 km około 700 metrów do linii brzegowej. Dom zlokalizowany na działce 352 m2 o powierzchni 240 m 2 składający się z czterech kondygnacji. Dom w tej chwili wynajmowany jest dla pracowników - łącznie 25 miejsc noclegowych. W skład nieruchomości wchodzi 10 pokoi, 3 pomieszczenia gospodarcze, 2 kuchnie oraz 3 łazienki z WC Możliwość wydania nieruchomości od zaraz. Dom wymaga remontu. Wszystkie informacje odnośnie domu można uzyskać pod numerem telefonu +48 660 727 425 ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
1 150 000 PLN
10 260 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, BUKOWO
1 154 000 PLN 116 m2
Nowy dom pod klucz w cenie mieszkania Bukowo
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, BUKOWO
Polecam do zakupu nowy wykończony w standardzie deweloperskim lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej. Nieruchomość położona jest na zamkniętym osiedlu co zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Teren osiedla całkowicie zagospodarowany. Na uwagę zasługuje fakt, że dojazd do centrum zajmuje ok 15 minut a samo osiedle otoczone jest domami jednorodzinnymi w niskiej zabudowie . Do domu przynależy oprócz garażu miejsce parkingowe przed budynkiem. Na nieruchomość o powierzchni użytkowej 117m2 składają się 2 kondygnacje: parter- salon z aneksem , o pow. 32,5 m -łazienka z prysznicem o pow.4 m2 -wiatrołap o pow. 5,4m2 -korytarz o pow.5,4 oraz wyjście na taras i do ogrodu piętro bez skosów to; -3 sypialnie o pow. 15,25;15,27i 10,1 m2 - łazienka o pow.5,98m2 oraz korytarz o pow. 6,26m2 Do sprzedaży w wersji deweloperskiej 15 segmentów gotowych do wydania.. Zachęcam do zainteresowania tą ofertą zarówno ze względu na jakość wykończenia oraz lokalizację i cenę. To idealna nieruchomość zarówno dla rodzin jak również dla osób , które cenią sobie zamieszkanie w bliskiej odległości od centrum na kameralnym osiedlu zapewniającym spokój i bezpieczeństwo. Standard wykończenia deweloperskiego: Ściany zewnętrzne parteru i 1.piętra lokalu oraz wew. ściany nośne z cegły wapienno-piaskowej SILKA grubości 24 cm Ściany działowe w lokalu (parter i 1.piętro) z cegły wapienno-piaskowej SILKA grubości 12 cm, Zabudowa sufitu nad 1.piętrem z płyt GKB oraz GKBi (nad łazienką),Schody wewnętrzne żelbetowe prefabrykowane ,Pokrycie dachu dachówkami betonowymi w kolorze grafitowym, Okna PCV w kolorze antracytowym 3 szybowe, Maszynowe tynki wewnętrzne gipsowe na mokro bez szpachlowania, gruntowania i malowania (parter oraz 1.piętro),Instalacje elektryczne wewnętrzne (parter i 1.piętro), instalacja RTV (1 punkt), okablowanie pod alarm oraz okablowanie pod videodomofon (bez osprzętu),Instalacja gazowa wraz z podejściem do kotła gazowego (bez podejścia pod kuchenkę gazową),Instalacje wod.-kan. z podejściami pod przybory (parter i 1.piętro) - bez przyborów oraz bez drugiego wodomierza do podlewania ogrodu (tj. bez rozdziału instalacji wewnętrznej, konsoli przyłączeniowej oraz dostawy i montażu wodomierza wody ogrodowej),Instalacja centralnego ogrzewania, grzejniki konwencjonalne (parter i 1.piętro),Kocioł gazowy dwubiegowy z programatorem tygodniowym, Ocieplenie ścian zewnętrznych budynku - styropian elewacyjny z mineralną wyprawą elewacyjną, Parapety wewnętrzne postforming (bez dostawy i montażu parapetów w drzwiach balkonowych oraz oknach kuchennych) w kolorze antracytowym, Drzwi wejściowe frontowe do budynku w kolorze antracytowym, Dojazd do garażu, brama garażowa w kolorze antracytowym, Ogrodzenie z siatki od strony ogródków, Ogrzewanie podłogowe w obu łazienkach (parter oraz 1.piętro). Zdjęcia to wizualizacja ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 154 000 PLN
4 116 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję