Dobra MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 180 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze

Mieszkanie na sprzedaż - Dobra, Centrum, ul. Piwnika Ponurego

oferta była przeglądana 302 razy

180 000 PLN notatnik

cena za m2 4 296 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (1)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (2)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (3)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (4)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (5)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (6)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (7)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (8)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (9)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (10)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (11)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (12)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (13)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (14)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (15)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (16)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (17)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (18)Dobra -mieszkanie bezczynszowe na I piętrze (19)
Elwira Mateja
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 23360

tel.: 530 077 635
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
14797/MKN/MS-279650
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
41, 90 m²
Piętro
1
Ilość pięter
1
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Rodzaj budynku
2-POKOJOWE
Cena cena w innych walutach
180 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Opis oferty
Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w miejscowości Dobra o łącznej powierzchni użytkowej 41,90 m2.
Mieszkanie do wykończenia -idealna propozycja dla inwestora lub osób chcących zaaranżować przestrzeń według własnych potrzeb, składa się z dwóch pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju, znajduje się w budynku bezczynszowym -brak opłat administracyjnych znacząco obniża koszty utrzymania.
Ogrzewanie w własnym zakresie (elektryczne lub w innej formie), rozprowadzona nowa elektryka.
Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica, budynek gospodarczy oraz ogród. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do sklepów oraz innych udogodnień.
Polecam i zapraszam na prezentację. Elwira Mateja 530 077 635.
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Bolesława Chrobrego 5B
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Elwira Mateja
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 23360

530 077 6 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Dobieszewo, Centrum
175 000 PLN 46 m2
Dobieszewo - 2 pokoje po generalnym remoncie
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Dobieszewo, Centrum
Lokal położony w miejscowości Dobieszewo, zaledwie 6km od miejscowości Łobez. Nieruchomość po generalnym remoncie - nowe instalacje, ściany gładzone i malowane, podłogi wyrównane i położone panele, łazienka wykonana od podstaw, przygotowane wyprowadzenia pod zabudowę kuchenną. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,48m2 mieści się na pierwszym piętrze bloku i składa się z: - oddzielnej kuchni, - 2 pokoi, - łazienki z WC, - przedpokoju z miejscem pod zabudowę szafy. Ogrzewanie poprzez panele elektryczne oraz kominek z rozprowadzeniem ciepła. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Do mieszkania przynależy piwnica oraz pomieszczenie gospodarcze, które z powodzeniem można przerobić na garaż. Do użytku także teren zielony - pod ogródek lub jako miejsce do wypoczynku. Polecam i zapraszam na prezentacje. Żaneta Hromińska - 537-955-325 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
175 000 PLN
2 46,48 m2 1/1 Zobacz ofertę
notatnik
GOLCZEWO
187 000 PLN 90 m2
Przestronne, mieszkanie-6 km od Stargardu
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ GOLCZEWO,
Przestronne, Dwupoziomowe Mieszkanie (90 m2) - 6 km od Stargardu! Szukasz miejsca, które wykończysz dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? Masz dość ciasnych lokali w centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Kluczowe Informacje:Powierzchnia: 90 m2 Lokalizacja: Pod Stargardem (zaledwie 6 km do ścisłego centrum - ok. 8-10 min autem) Liczba pokoi: 5 (salon + 4 sypialnie) Stan: W trakcie remontuUkład Pomieszczeń: Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym podziałem na strefę dzienną oraz prywatną: Parter: Salon z aneksem kuchennym (serce domu z możliwością montażu kominka!).Sypialnia z garderobą.Łazienka.Przedpokój. Osobna toaleta. Praktyczna kotłownia. Piętro: 3 ustawne sypialnie.Co już zostało zrobione? (Oszczędzasz czas i pieniądze!)- Nieruchomość jest na zaawansowanym etapie prac, co pozwala na szybkie przejście do fazy wykończeniowej: Nowe instalacje: Kompletnie wymieniona instalacja elektryczna oraz kanalizacyjna. Ogrzewanie: podłogowe na całym parterze, panele grzewcze na piętrze. Izolacja termiczna: Ocieplony dach oraz podłoga na parterze, wstawione szczelne okna PCV. Media: Prąd, woda i kanalizacja doprowadzone bezpośrednio przy budynku. Bonusy w cenie mieszkania! Wraz z nieruchomością otrzymujesz materiały, które znacznie obniżą koszt dalszych prac: Styropian do ocieplenia elewacji z zewnątrz 5 cmPiec centralnego ogrzewania. Skrzydła drzwiowe przygotowane do montażu na parterze. Dodatkowe Atuty: Do mieszkania przynależy ogródek na części wspólnej - idealne miejsce na grilla z przyjaciółmi czy bezpieczną zabawę dla dzieci. Dlaczego warto? Idealne połączenie i bliskości miasta . Większość "brudnych" i najdroższych prac instalacyjnych została już wykonana. Ty zajmujesz się tylko najprzyjemniejszą częścią - wyborem kolorów i aranżacją wnętrz! Zapraszam do kontaktu i na prezentację! Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
187 000 PLN
5 90,00 m2 Parter/1 Zobacz ofertę