WOŁCZKOWO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 280 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

Działka 1400m2, uzbrojona, 280tys. zł, Wołczkowo.

Działka na sprzedaż - Wołczkowo

oferta była przeglądana 41 razy

280 000 PLN notatnik

cena za m2 193 PLN

  • ZDJĘCIA
Wiesława Ziółkowska
(MULTI NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 4454

tel.: 506269199
email: w.ziolkowska@multinieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
MTN10213
Powierzchnia działki
1 450, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
193, 10 PLN
Cena cena w innych walutach
280 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
informacje dodatkowe
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 1400m2 w kompleksie innych nieruchomości gruntowych, zlokalizowanych w Wołczkowie, na powstającym nowym osiedlu domów jednorodzinnych i bliźniaczych (już ok. 10 domów).

Działka objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą.

Uzbrojenie kanalizacyjne, wodne i gazowe - sieciowe w drodze przy działkach (ok. 50m), energia na działce.

Polecamy.



POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI:
*10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR
*10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis
*10% rabatu w Hiper Stolarka
*voucher na projekt domu w Superdom
*oraz wiele innych sprawdź nas

Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Wiesława Ziółkowska
(MULTI NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 4454

506269 (pokaż)
w.ziolkowska@multinieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, GLINKI
290 000 PLN 702 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, GLINKI
Działka z widokiem na jezioro Dąbie :) Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w Szczecinie Glinki o powierzchni 702 m2. Zbywany teren nie jest objęty MPZP. Dla działki zostaly wydane warunki zabudowy pod budowę budynku jednorodzinnego wolnostojącego z garażem wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną. Powierzchnia zabudowy do 16% powierzchni działki, powierzchnia biologicznie czynna 50%, w dachu płaskim. Działka posiada możliwość przyłączenia do sieci wodociągowej i elektrycznej. Inwestor do czasu wybudowania kanalizacji sanitarnej i deszczowej planuje odprowadzenie ścieków sanitarnych do zbiornika bezodpływowego a wód opadowych na własny teren nieutwardzony. Super lokalizacja ( panorama na Odrę, wyspy Mewią i Dębinę, jezioro Dąbie), duży potencjał inwestycyjny ( możliwość zakupu działki sąsiedniej 699 m2) to główne atuty oferowanej nieruchomości. Uwaga: podana cena jest kwotą netto, do kwoty należy doliczyć vat 23%. Zapraszamy na prezentację:) Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
290 000 PLN
702 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję