informacje ogólne
Symbol
MTN11110
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
110, 60 m²
Piętro
3
Ilość pięter [wliczając parter]
3
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Ogrzewanie
C.O. WŁASNE
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2021
Materiał ścian
SILIKAT
Balkon
Garaż
Cena za m2
30 135, 00 PLN
Cena
3 332 931, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
MOŻLIWE
informacje dodatkowe
Taras
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Rodzaj okien
ALUMINIOWE
Źródło c.w.
INNE
Osiedle zamknięte
Czynsz administracyjny
1 200, 00 PLN
Opis oferty
Oferta bez podatku 2% PCC i bez prowizji dla kupującego!!!
Apartamenty na sprzedaż w Ustroniu Morskim, z widokiem na morze, znajdują się 50 m od plaży, na której znajdziesz się zaledwie w minutę.
Do sprzedaży penthous 3 pokojowy z tarasem na III piętrze o pow. 110,60 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, antresoli o pow. 47,50 m2, jacuzzi, ogrodu zimowego. Strona pd-wsch.
Wszystkie apartamenty powstają w standardzie deweloperskim z stolarką okienną aluminiową oraz drzwiową z podwyższonymi właściwościami akustycznymi klasy hotelowej, wyposażone będą w domofon oraz monitoring z podglądem części wspólnych. Za dodatkową dopłatą w większości apartamentów można zainstalować klimatyzację z agregatem zewnętrznym na balkonie, natomiast apartamenty z antresolą posiadają klimatyzację w standardzie.
Inwestycja składać się będzie z 30 apartamentów o powierzchni od ok. 30 m2 do ok. 150 metrowych penthousów wraz z antresolą i z widokiem na morze. W prywatnych penthousach jacuzzi i ogród zimowy.
Dla mieszkańców do dyspozycji będzie sauna oraz mini siłownia.
Wszystkie apartamenty są lokalami niemieszkalnymi (zawierają 23% Vat). Podane ceny w ofercie są wartością brutto.
Do sprzedaży miejsca postojowe zewnętrzne oraz wewnętrzne w hali garażowej budynku na poziomie -1, gdzie dojeżdża cichobieżna winda (ilość miejsc postojowych ograniczona).
Inwestycja w Ustroniu Morskim to idealna opcja o charakterze inwestycyjnym, z potencjałem na wynajem, ale także na własny użytek.
Ustronie Morskie skomunikowane z drogą ekspresową S6. Odległość od największej bazy zabiegowej jakim jest Kołobrzeg to zaledwie 15 minut! samochodem.
Zapraszamy
POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI:
*10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR
*10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis
*10% rabatu w Hiper Stolarka
*voucher na projekt domu w Superdom
*oraz wiele innych sprawdź nas
Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)