BANIE DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 152 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Na sprzedaż *ziemia rolna *Banie

Działka na sprzedaż - Banie

oferta była przeglądana 214 razy

152 000 PLN notatnik

cena za m2 6 PLN

  • ZDJĘCIA
Na sprzedaż *ziemia rolna *Banie (1)Na sprzedaż *ziemia rolna *Banie (2)Na sprzedaż *ziemia rolna *Banie (3)Na sprzedaż *ziemia rolna *Banie (4)
Katarzyna Kowalczuk
(Legra nieruchomości)
nr licencji: 24660

tel.: +48 691 075 755
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
LGR21881
Powierzchnia działki
26 200, 00 m²
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
5, 80 PLN
Cena cena w innych walutach
152 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Kształt działki
TRÓJKĄT
Opis oferty
Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości Banie , gm. Gryfino

INFORMACJE PODSTAWOWE:

Powierzchnia: 2,6214 ha
Kształt działki: trójkąt.
Działka z dostępem do drogi.
Wygląd działki: pusta.
Ogrodzona: nie.
Działka zadrzewiona: nie.
Klasa ziemi : R IIIb.
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: nie.
Decyzja o warunkach zabudowy: nie.
Decyzja o pozwoleniu na budowę: nie.
POŁOŻENIE:
Sąsiedztwo: działki rolne.
Dostęp do drogi publicznej: tak
Ukształtowanie terenu: teren płaski.
Dostępne media: brak.

Zapraszam na prezentację!




LEGRA Nieruchomości
Szczecin, ul. Monte Cassino 18A lok. nr 112

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Katarzyna Kowalczuk
(Legra nieruchomości)
nr licencji: 24660

+48 691 075 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
GRONOWO
147 375 PLN 3275 m2
działka budowlana blisko jeziora
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ GRONOWO,
Działka budowlana w miejscowości Gronowo, na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego, 6 km od Złocieńca Działka z dostępem do asfaltowej drogi gminnej. Spokojna zielona okolica. Działka około 1 km od jeziora Dołgie. W pobliżu kompleksy leśne - wymarzone tereny dla grzybiarzy. W drodze przy działce prąd i wodociąg gminny. 1. Przewidziane szambo. Warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. 2. Maksymalna intensywność zabudowy: od 0,063 do 0,244. 3. Minimalna nadziemna intensywność zabudowy: 0,063. 4. Maksymalna nadziemna intensywność zabudowy: 0,244. 5. Udział powierzchni zabudowy: od 3,6% do 12,2% powierzchni terenu objętego wnioskiem. 6. Szerokość elewacji frontowej: od 13,0m do 19,0m. 7. Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej: 75% powierzchni terenu objętego wnioskiem. 8. Wysokość zabudowy: od 7,0m do 8,5m. 9. Geometria dachu (nie dotyczy połaci dachowych nad lukarnami, wykuszami, tarasami, wejściami, garażem wbudowanym w bryłę budynku, werandami i ogrodami zimowymi): a) kąt nachylenia połaci dachowych: 35° - 45°, b) układ połaci dachowych: dwuspadowy lub wielospadowy, c) kierunek głównej kalenicy: równoległy do frontowej granicy dostępne inne działki w kompleksie Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny- zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
147 375 PLN
3275,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Niekłonice, Niekłonice
150 000 PLN 0 m2
Działka pod budownictwo jednorodzinne- Niekłonice
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Niekłonice, Niekłonice
Działka położona w miejscowości Niekłonice obrzeza Koszalina. Nieruchomość o powierzchni 1517 m2, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz działek porośniętych drzewostanem. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, wymiary ok. 27x60, 22 x51m. Działka nie posiada aktualnego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. W Studium Zagospodarowania Przestrzennego gm. Świeszyno działka oznaczona jest symbolem MN/U/P/S: - strefa identyfikacji terenów wymagających opracowania planu miejscowego dla rozwoju budownictwa mieszkaniowego z usługami, terenami przemysłowymi, składami. korytarz ekologiczny istniejących rzek i cieków wodnych wraz z dolinami (KE). Teren porośnięty trawą oraz drzewami samosiejkami. Klasa ziemi Ps IV. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltowa oraz gruntową utwardzoną. Media: energia w drodze,gaz w drodze,kanalizacji w drodze,woda- własne ujęcie. Działka posiada aktualne zapewnienia. Wykonanie przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Niekłonice to miejscowość położona w Gminie Świeszyno. Jej dużym atutem jest bliskość do miasta (obrzeza Koszalina) i pełnej infrastruktury oraz terenów zielonych. W miejscowości znajdują się sklepy spożywcze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
150 000 PLN
Zobacz ofertę