Pyrzyce DOM SPRZEDAŻ za cenę 600 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Wierzbno - dom wolnostojący - jezioro

Dom na sprzedaż - Pyrzyce, Wierzbno

oferta była przeglądana 22 razy

600 000 PLN notatnik

cena za m2 3 750 PLN

  • ZDJĘCIA
Justyna Kaczmarek
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 512 372 854
email: kj@mikulski-nieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
13722/MKN/DS-279508
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
160, 00 m²
Powierzchnia działki
6 100, 00 m²
Standard
DO REMONTU
Cena cena w innych walutach
600 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
1
Garaż
Balkon
instalacje
Energia elektryczna
Opis oferty
Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Wierzbno, położonej niedaleko jeziora - idealne miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.
W skład domu o powierzchni 140 m 2 posadowionego na dużej działce 0,61 ha wchodzą:
PARTER: 2 pokoje, garderoba, kuchnia, łazienka z wc, korytarz.
PODDASZE: dwa pokoje z garderobą, pokój z wyjściem na balkon, korytarz.
Całość podpiwniczona.
Lokalizacja:
11 km od Pyrzyc
21 km od Stargardu
Blisko jezioro, co zapewnia mnóstwo możliwości wypoczynku na łonie natury
Opis nieruchomości:
Nowe poszycie dachu
Zmieniona instalacja elektryczna
Plastikowe okna zapewniające dobrą izolację
Dom został ocieplony styropianem, co pozwala na lepszą energooszczędność
Ogrzewanie na ekogroszek z podajnikiem, wyposażone w nowe grzejniki, gwarantujące komfort cieplny
Dodatkowe atuty:
Dwa budynki gospodarcze, które można zaadaptować według potrzeb - np. na magazyny, warsztat czy miejsce do hodowli zwierząt
To nieruchomość dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość natury.
Biuro Mikulski Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego.
Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo!
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
biuro@mikulski-nieruchomosci.pl
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Justyna Kaczmarek
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

512 372 8 (pokaż)
kj@mikulski-nieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
KOBYLANKA
599 000 PLN 80 m2
Zapragniesz Tu Zamieszkać! Osiedle Zielone Wzgórze
DOM NA SPRZEDAŻ KOBYLANKA,
Zapragniesz Tu Zamieszkać! Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury oraz komfort mieszkania na zamkniętym osiedlu. Nowoczesny segment domu w zabudowie bliźniaczej o całkowitej powierzchni 80 m i użytkowej 70 m, położony na działce o powierzchni 292 m w malowniczej miejscowości Kunowo, tuż przy jeziorze Miedwie. Opis wnętrza: Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, przytulny pokój, funkcjonalna łazienka z WC oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze usytuowane są dwa komfortowe pokoje oraz dodatkowa łazienka z WC, dodatkowo strych na ,,przydasie Infrastruktura i otoczenie: Osiedle "Zielone Wzgórze" to zamknięta inwestycja z pełną infrastrukturą. Droga główna dojazdowa do osiedla jest asfaltowa, a wewnętrzna droga wyłożona kostką brukową, z chodnikami oraz ścieżką rowerową. Miejscowość jest doskonale skomunikowana z Szczecinem i Stargardem, co zapewnia wygodny dostęp do wszystkich udogodnień. Ogrzewanie: W budynku zainstalowano nowoczesną pompę ciepła, co zapewnia niskie rachunki. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem nieruchomości w jednym z najpiękniejszych zakątków regionu! Zapraszam do kontaktu i na prezentację. +Nasi doradcy z przygotują dla Państwa ofertę najkorzystniejszego kredytowania z oferty wszystkich banków i będą czuwać nad całym procesem uzyskania kredytu całkowicie bezpłatnie. Dla osób posiadających swoje mieszkanie przygotowaliśmy możliwość rozliczenia mieszkania w cenie domu lub pomoc w sprzedaży. +Więcej informacji pod numerem telefonu Adrian Bury 501548853. +Przedstawione wizualizacje, filmy i zdjęcia zakończonych inwestycji mają charakter poglądowy. Powyższa oferta ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
599 000 PLN
4 80 m2 Zobacz ofertę
notatnik
ŁĘGI
599 000 PLN 195 m2
Wolnostojący stan surowy otwarty ŁĘGI!
DOM NA SPRZEDAŻ ŁĘGI,
Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży domu wolnostojącego. Garaż- osobny budynek dwustanowiskowy o powierzchni 37,51 m 2 z poddaszem . Domek letniskowy na jednej działce . Stan domu surowy otwarty .Wylane zostały schody betonowe w domu i garażu. Zaprojektuj wnętrze według własnego pomysłu. Powierzchnia użytkowa 195,14 m2 w której skład wchodzi: PARTER: -komunikacja , -pokój, -łazienka, -pokój , -salon 31,71 m2 , -kuchnia 15,27 , -spiżarnia , -pomieszczenie techniczne. PIĘTRO -schody , -komunikacja, -pokój , -pokój , -pokój, -pokój -garderoba, -łazienka. Prąd, gaz na działce doprowadzony. Więcej informacji udzielę telefonicznie ! Zapraszam na prezentacje nieruchomości ! Polecam ze względu na lokalizację dookoła las ,cisza ,spokój. KLUCZE W BIURZE !!! Nasz doradca finansowy jest do Państwa dyspozycji! Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
599 000 PLN
7 195 m2 Zobacz ofertę
notatnik
LUBCZYNA, obrzeża
599 000 PLN 160 m2
Borzysławiec - dom blisko jeziora Dąbie
DOM NA SPRZEDAŻ LUBCZYNA, obrzeża
***ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA 6KM OD PLAŻY W LUBCZYNIE, 2 KM OD JEZIORA, 10KM OD ZJAZDU NA DROGĘ S3*** Działka o powierzchni 2700m2, na której posadowiony jest dom projekt DOM PRZY GŁOGOWEJ 3 z modyfikacjami. Rozpoczęta budowa w 2024 roku. Dom wybudowany w technologii murowanej, materiał ścian - pustak. Docieplenie styropianem 10cm, baranek. Dach pokryty blachą, środek surowy do wykończenia. W cenie materiały do wykończenia m.in. wełna do ocieplenia dachu czy materiał na podbitkę. OKNA PCV + luksfery. W projekcie został zmieniony układ pomieszczeń na parterze (zamiast garażu powstał przedpokój i łazienka). PARTER: kuchnia otwarta na salon, salon z wyjściem na taras, spiżarka, pokój, łazienka, kotłownia przedpokój PODDASZE: 3 pokoje, łazienka, garderoba. Media podłączone z sieci miejskiej kanalizacja i woda. Obok domu znajduje się zbiornik z gazem. Teren do zagospodarowania, ogrodzenie siatka leśna. Duże możliwości aranżacyjne. CENA PODLEGA NEGOCJACJI Zapraszamy na prezentacje oferty Katarzyna Nadolska tel 515 383 024 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
599 000 PLN
5 160 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję