Koszalin LOKAL SPRZEDAŻ za cenę 451 045 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Lokal użytkowy - Koszalin

Lokal na sprzedaż - Koszalin, ul. Aleja Armii Krajowej

oferta była przeglądana 145 razy

451 045 PLN notatnik

cena za m2 3 500 PLN

  • ZDJĘCIA
Tomasz Dąbrowski
(Twój Dom - Nieruchomości Tomasz Dąbrowski)
nr licencji: 14825

tel.: 535 250 210
email: twojdom.td@gmail.com
informacje ogólne
Symbol
4403130
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Powierzchnia całkowita
128, 87 m²
Cena cena w innych walutach
451 045, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Opis oferty
Lokal usługowo-gastronomiczny | 128,87 m² | Centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej 8 (wejście od ul. Jana z Kolna)

Opis lokalizacji: Wyjątkowa okazja inwestycyjna – lokal położony w ścisłym centrum Koszalina, na poziomie niskiego parteru, prestiżowego budynku przy ul. Armii Krajowej 8. Ogromnym atutem lokalu jest możliwość wykonania niezależnego, bezpośredniego wejścia z chodnika od strony ulicy Jana z Kolna, tuż przy obszernym parkingu, który zapewnia wygodny dostęp klientom.

Lokalizacja o wysokim natężeniu ruchu pieszych oraz znakomitej widoczności z ulicy stanowi idealne miejsce na działalność gastronomiczną (kawiarnia, bistro, restauracja typu fast-food, piekarnia), punkt usługowy, sklep specjalistyczny lub inne usługi wymagające ekspozycji i łatwego dostępu.

Charakterystyka lokalu:

Powierzchnia całkowita: 128,87 m²

Pomieszczenia: duża sala o pow. 50,15 m², magazyn 28,28 m², dodatkowe pokoje magazynowe, pomocnicze oraz biurowe

Możliwość stworzenia bezpośredniego, indywidualnego wejścia z chodnika

Okna lokalu znajdują się na poziomie ulicy, co zapewnia dobrą widoczność i możliwość atrakcyjnej reklamy

Stan techniczny i konstrukcja:

Ściany zewnętrzne żelbetowe oraz murowane z elementami stolarki aluminiowej

Wewnętrzne murowane z cegły pełnej oraz ściany systemowe

Instalacje oraz lokal do remontu i adaptacji według indywidualnych potrzeb

Otoczenie i infrastruktura:

Bezpośrednia bliskość dworca PKP/PKS – intensywny ruch pieszy

Duży parking od strony ul. Jana z Kolna – idealny dostęp dla klientów

Doskonała ekspozycja lokalu od strony głównych ulic

W sąsiedztwie liczne punkty gastronomiczne, sklepy i lokale usługowe – dynamiczna okolica

MAMY INNE LOKALE W TEJ LOKALIZACJI O PODOBNYM CHARAKTERZE:

160,77 m2 (wejście bezpośrednio z ulicy), duża sala sprzedaży (92,76 m2) plus zaplecze

129,82 m2 (w tym lokalu kiedyś funkcjonowała gastronomia)

123,93 m2 (wysoki parter, osobne wejście po schodach lub z wnętrza budynku)

Potencjał inwestycyjny: Lokal idealnie nadaje się na różne formy działalności gospodarczej, szczególnie takie, które wymagają intensywnego ruchu pieszych, szybkiego dostępu dla klientów i możliwości reklamy bezpośrednio od ulicy.

Oferta znajduje się pod nadzorem licencjonowanego Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr lic. 14825.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację i poznania potencjału tego unikalnego miejsca!


Tomasz Dąbrowski
(Twój Dom - Nieruchomości Tomasz Dąbrowski)
nr licencji: 14825

535 250 2 (pokaż)
twojdom.td@gmail.com

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
ZIELONA GÓRA
449 000 PLN 72 m2
PIĘKNY, STYLOWY LOKAL Z KOMINKIEM
LOKAL NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA,
Wyremontowany lokal o niepowtarzalnym stylu i klimacie, położony na parterze w kamienicy w centrum miasta. Ceglane ściany, ceramiczny kominek, dodają magii w pomieszczeniu. Lokal wykończony z ogromną dbałością i starannością. Idealny na zakład kosmetyczny, fryzjerski, galerię, klub, bar, sklep lub biuro. Zero nakładów aby rozpocząć. UKŁAD: lokal składa się z jednego, otwartego pomieszczenia i toalety. Rzut lokalu w galerii zdjęć. Wysokość lokalu w najniższej części - 2,35 m; w najwyższej części 2,5m. Ogrzewanie: grzejniki elektryczne. Budynek z zewnątrz w obrębie lokalu odmalowany. Brak witryn rekompensują piękne, nowe drewniane okna. Przed budynkiem wzdłuż jezdni liczne miejsca parkingowe, a w pobliżu znajduje się duży parking miejski. Czynsz do wspólnoty 400zł. Lokal sprzedawany przez osobę fizyczną, cena bez podatku VAT. Zapraszam na prezentację: Agnieszka Urbańska, tel. 507 182 577, e-mail: aga@terra.zgora.pl Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
449 000 PLN
72 m2 Parter/2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, CENTRUM
449 000 PLN 70 m2
Lokal 70m2 w Centrum, witryna, wejście z ulicy
LOKAL NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, CENTRUM
Lokal o powierzchni 70,24m2 z dużą salą sprzedaży w Centrum Szczecina z dwoma wejściami, bezpośrednim wejściem z ulicy oraz z bramy. Lokal zlokalizowany w bocznej ulicy, ze średnim ruchem pieszych, z miejscami parkingowymi w strefie płatnego parkowania oraz bliskim dostępem do komunikacji miejskiej. Składa się z dużej sali sprzedaży 38,8m2, zaplecza/kuchni 8,7m2, przedsionka wc 3m2, wc 2,6m2, zaplecza 3,6m2, wiatrołapu 2,7m2, sieni 1,7m2 oraz korytarza 9m2. Sala sprzedaży w standardzie bardzo dobrym, ściany wygładzone białe, terakota na podłodze, ładne drewniane belki pod sufitem. Instalacja alarmowa, dostęp do instalacji wodno-kanalizacyjnej, klimatyzacja. Lokal pełnił funkcję usługowo-handlową, kiedyś gastronomiczną. Pozostałe mniejsze pomieszczenia do odświeżenia, oddzielone ściankami lekkiej konstrukcji, które powstały na potrzeby lokalu gastronomicznego pod wymogi sanepidu. Wejście z ulicy do lokalu kilkoma schodkami, przez ładną drewnianą mahoniową witrynę. Ogrzewanie gazowe piecem II obiegowym. Czynsz w wysokości 300zł/mc. Lokal nadaje się na każdą działalność, usługową, fryzjerską, biurową oraz gastronomiczną. W przyszłości istnieje możliwość powiększenia powierzchni o w pełni funkcjonujący lokal użytkowy w podpiwniczeniu o pow. ok.40m2. _____________________ Licencjonowane Biuro Nieruchomości Horyzont Ul. Krzywoustego 15/U1 70-250 Szczecin Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
449 000 PLN
4 70 m2 Parter/4 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję