Koszalin MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 254 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Mieszkanie - Koszalin

Mieszkanie na sprzedaż - Koszalin, ul. Budowniczych

oferta była przeglądana 161 razy

254 000 PLN notatnik

cena za m2 6 466 PLN

  • ZDJĘCIA
Tomasz Dąbrowski
(Twój Dom - Nieruchomości Tomasz Dąbrowski)
nr licencji: 14825

tel.: 535 250 210
email: twojdom.td@gmail.com
informacje ogólne
Symbol
4403122
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
1
Powierzchnia całkowita
39, 28 m²
Ilość pięter [wliczając parter]
4
Standard
DO REMONTU
Cena cena w innych walutach
254 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Opis oferty


Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę – przestronne, jednopokojowe mieszkanie na parterze z dużą loggią, usytuowane w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Koszalina.

Najważniejsze atuty nieruchomości: Duża loggia z widokiem na zieleń – z okien i z balkonu rozciąga się malowniczy pejzaż drzew i terenów zielonych.Przestrzeń do aranżacji – obecnie duży salon i bardzo obszerna kuchnia; istnieje możliwość przeniesienia aneksu kuchennego do salonu, co pozwoli urządzić w miejscu dotychczasowej kuchni przytulną sypialnię.Ogródek– poprzedni właściciel użytkował niewielki ogródek przed balkonem, który może pozostać do dalszej uprawy ziół i kwiatów.Stan techniczny – okna PCV, ogrzewanie i ciepła woda z miejskiej sieci (woda dodatkowo podgrzewana piecykiem gazowym przepływowym), mieszkanie do remontu.Dodatkowa przestrzeń – do mieszkania przynależy wygodna piwnica.

Lokalizacja i otoczenie:
Mieszkanie zlokalizowane jest bardzo blisko centrum miasta, gdzie na wyciągnięcie ręki znajdą Państwo: przedszkole i szkołę podstawową,sklepy spożywcze i punkty usługowe,ośrodek zdrowia i aptekę,Park Książąt Pomorskich – idealny na spacery, jogging czy piknik,centrum Koszalina – zaledwie kilka minut spacerem.

Ta nieruchomość to doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację – pozwól, aby ta przestrzeń stała się Twoim nowym, zielonym azylem w sercu miasta!

Oferta sprawdzona przez Pośrednika nr lic. 14825.
Tomasz Dąbrowski
(Twój Dom - Nieruchomości Tomasz Dąbrowski)
nr licencji: 14825

535 250 2 (pokaż)
twojdom.td@gmail.com

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
DRAWNO
250 000 PLN 104 m2
Mieszkanie 103m2 z działką 585m2, 4 pok, piwnice
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ DRAWNO,
Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. 103,81m2 z pięknym widokiem na pola i lasy. Budynek z cegły z zadbaną klatką schodową, piętro 1/1 ul. Szpitalna. Dodatkowo z mieszkaniem sprzedawane są również dwie działki ogrodowe położone obok budynku o łącznej powierzchni 585m2 - własnościowe (oddzielna księga wieczysta) - cena za działki 20 tys. pln (zakup obowiązkowy). Drawno miejscowość gminna położona w woj. zachodniopomorskim (odległości 25km od Choszczna, 50km od Stargardu i 90km od Szczecina) liczba mieszkańców ok. 2500. W mieście znajduje się przychodnia, trzy sklepy dyskontowe, kościół, bank, biblioteka, kino, szkoła, przedszkole w pobliżu liczne jeziora (Jezioro Dubie ok. 400 metrów, jezioro Dominikowo 7km pierwsza klasa czystości, rzeka Drawa - znana w całej Polsce, ze względu na trasę kajakową - przebiegającą przez Drawieński Park Narodowy). Rozkład: 103,81m2 w jej skład wchodzą cztery przestronne pokoje o pow. 25/25/25/8 m2, przedpokój, oddzielna kuchnia z oknem ok. 12m2, łazienka z wanną ok. 3,1m2, wysokość pomieszczeń 3,5m. Do mieszkania przynależne dwie duże piwnice o łącznej powierzchni 50m2 wysokość ok. 2m, oraz komórka w budynku gospodarczym. Mieszkanie bezczynszowe, pełna własność. Ogrzewanie i podgrzanie wody z nowego pieca gazowego dwu-obiegowego. Okna w mieszkaniu PCV, wymienione piony wodno-kanalizacyjne. Nad mieszkaniem strych, wejście na niego wymaga modernizacji - więcej informacji udzielimy telefonicznie. Polecamy i zapraszamy na prezentację. Oferta wyłącznie w naszym biurze. -Pomożemy Państwu uzyskać kredyt na zakup nieruchomości. Posiadamy ofertę z 23 banków. -LICENCJONOWANE BIURO - BEZPIECZNY ZAKUP! na naszej stronie znajdą Państwo około 15.000 aktualnych ofert nieruchomości www.360investment.pl -Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umów pośrednictwa, posiadający ubezpieczenie PZU S.A..: Piotr Bury (licencja nr.18874) mob:+48 662108327 -Zarządca odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umów zarządzania najmem, Maciej Bury (licencja nr.29860) mob:+48 518763416. Małgorzata Góra, Rzeczoznawca Majątkowy (numer uprawnień 6257) mob: biuro:+48 510400360 -Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
250 000 PLN
4 104 m2 1/1 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję