PYRZYCE DOM SPRZEDAŻ za cenę 670 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Solidny dom na dużej działce z budynkiem gosp.

Dom na sprzedaż - Pyrzyce, ul. Szczecińska

oferta była przeglądana 69 razy

670 000 PLN notatnik

cena za m2 5 583 PLN

  • ZDJĘCIA
Roman Wrubel
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

tel.: 579-036-039
email: roman@hestianieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
HES28689
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
120, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
120, 00 m²
Powierzchnia działki
1 991, 00 m²
Rok budowy
1936
Standard
DOBRY
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj okien
PCV, DREWNIANE STARY TYP
Pokrycie dachu
BLACHA
Cena za m2
5 583, 33 PLN
Cena cena w innych walutach
670 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
CZĘŚCIOWO
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
2
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Garaż
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Opis oferty
Ofertą jest sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni 120m2 który jest usytuowany na działce o powierzchni 1991m2 w Pyrzycach.
Obok domu mieszkalnego znajduje się okazały budynek gospodarczy z pomieszczeniami różnego przeznaczenia.
Oferta cenowa obejmuje także sprzedaż drugiej działki o powierzchni 1419m2, przyległej do powyższej opisanej nieruchomości.
Działka o powierzchni 1419m2 posiada pozytywną decyzję Państwowej Inspekcji Sanitarnej na budowę budynku usługowo -handlowego.
Utworzono wstępny projekt budynku mieszkalnego z częścią usługowo - handlową.
Nieruchomości znajdują się na obrzeżach Pyrzyc, dojazd drogą asfaltową.
Dom trzy lata temu przeszedł częściowy remont, wymieniono część okien i instalacji elektrycznej.
Ostatnimi laty budynek był wynajmowany dla pracowników jednej z firm w Pyrzycach.

W skład domu wchodzą:
- pięć sypialni
- dwie widne kuchnie
- dwie łazienki
- korytarz
- piwnica pod częścią budynku
Obecne opłaty miesięczne wynoszą 280PLN

Ciepła woda i ogrzewanie z pieca gazowego na gwarancji.
W domu do dyspozycji są pomieszczenia strychu do dowolnej aranżacji.
Do posesji jest podciągnięty gaz i wodociąg, kanalizacja-przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Położenie i zasoby nieruchomości są idealnym miejscem pod prowadzenie działalności gospodarczej lub rozbudowy infrastruktury mieszkaniowej.

Oferta godna Państwa uwagi, zapraszam na prezentację.






Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
- doradztwo finansowe,
- zarządzanie najmem,
- skup nieruchomości
- kompleksowa obsługa deweloperów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Roman Wrubel
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

579-036- (pokaż)
roman@hestianieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Koszalin, Raduszka Las, Przystanek autobusowy
660 000 PLN 360 m2
Dom wolnostojący - Koszalin Raduszka
DOM NA SPRZEDAŻ Koszalin, Raduszka Las, Przystanek autobusowy
OKAZJA! OKAZJA! Dom w Koszalinie w bardzo atrakcyjnej cenie! Dom wolnostojący położony w Koszalinie przy ul. Bratków. Idealny dla dużej rodziny lub pod inwestycje (możliwość przerobienia nieruchomości na 3 mieszkania). Usytuowany w spokojnej, zielonej okolicy zapewniającej ciszę i komfort, jednocześnie dobrze skomunikowany centrum miasta. Dom o powierzchni 360m2 wybudowany w 2002 roku. Położony na działce o pow. 986 m2 oferuje przestronny ogród, idealny do zagospodarowania na przestrzeń rekreacyjną. Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Rozkład pomieszczeń: parter: kuchnia, 2 pokoje, łazienka, garażowych półpiętro: piętro: kuchnia, salon z wyjściem na taras I piętro: 2 pokoje, łazienka półpiętro: otwarta kuchnia, łazienka, pokój II piętro: 2 pokoje, pomieszczenie strychowe W pokojach na podłodze terakota lub panele, ściany malowane. W kuchni terakota i pas glazury. Łazienka glazura i terakota. Dom wymaga modernizacji w tym instalacji systemu ogrzewania. Nieruchomość wybudowana z pustaków, docieplona styropianem 20cm. Dach- blacha. Dom podłączony do sieci wodno-kanalizacyjnej. Ogrzewanie- obecnie budynek nie posiada centralnego ogrzewania co stwarza możliwość wyboru i dostosowanie preferowanego źródła ciepła- pieca gazowego lub instalacji nowoczesnych systemów jak pompa ciepła. Lokalizacja: Osiedle Raduszka, do sklepu 200m, do przystanku autobusowego 200m, szkoła 2km, przedszkole 3,5km, centrum 4,5km. Dom stanowi doskonała okazję inwestycyjną dla osób szukających nieruchomości do własnej adaptacji w atrakcyjnej lokalizacji jak również jest idealną propozycją dla rodzin wielopokoleniowych. Oglądanie tylko z Pośrednikiem (nr lic.zaw. 11917)Oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty określonej w art.66 KC
660 000 PLN
8 360 m2 Zobacz ofertę
notatnik
GRZĘDZICE
669 000 PLN 114 m2
tylko 5870zł/m2 !! Ostatni Bliźniak
DOM NA SPRZEDAŻ GRZĘDZICE,
Przedstawione zdjęcia mają charakter ilustracyjny i służą zaprezentowaniu koncepcji wykończenia. Wyjątkowy dom w niższej cenie!! Tylko 5871zł / m2 z działką o powierzchni 527m2. Dostępna jest lewa połowa domu. wykorzystano materiały najwyższej jakości, m.in. zakupione w Metalik Stargard. solidna konstrukcja i fachowe wykonanie dom wybudowany w 2024 roku , gotowy do wydania stan deweloperski woda miejska szambo w cenie wysokiej jakości pompa ciepła wykonanej z kostki brukowej podejście do domu okna ciepłe 3-szybkowe tynki na ścianach wylewka betonowa na podłodze wykonane ogrzewanie podłogowe w całym domu MOŻLIWOŚĆ ZAINSTALOWANIA KOMINKA! Zabraknie prądu? Lubisz wieczory przy palącym się kominku? Chcesz dogrzać dom? Lub zrobić wyjątkowy nastrój? WIELE NOWOCZESNYCH DOMÓW NIE POSIADA KOMINA W KTÓRYM MOŻE BYĆ ZAINSTYALOWANY KOMINEK. W NASZYM WYJĄTKOWYM ORAZ KOMFORTOWYM PROJEKCIE MASZ TĘ MOŻLIWOŚĆ!! Nie chcesz kominka? Nic prostszego! Po prostu go nie instalujesz! UKŁAD DOMU powierzchnia użytkowa to 102,33 mkw na które składa się: PARTER: - Wiatrołap 3,70m2 - Salon + Jadalnia 24,27m2 - Kuchnia 8,72m2 - schowek pod schodami 2,64m2 - Pokój 8,20m2 - Łazienka 2,40m2 - Kotłownia 3,02m2 PODDASZE: - Hol i schody 11,18m2 - Pokój 9,47m2 (obecnie otwarta przestrzeń-połączona z korytarzem) - Pokój 10,77m2 - Pokój 11,40m2 - Łazienka 6,56m2 LOKALIZACJA GODNA UWAGI! Nieruchomość położona w zacisznej uliczce Grzędzic, przy stosunkowo luźnej zabudowie. Oznacza to , że bezpośrednio przylega do działki tylko jeden sąsiad. Duża prywatność i brak ciasno położonych domów!! DODATKOWO Dom usytuowany jest blisko granicy z miejscowością Żarowo koło Stargardu. Mamy więc: idealny dojazd do drogi gminnej w kierunku Żarowa ( stąd kierunek Goleniów lub Stargard ) lub w kierunku centrum Grzędzic oraz drogi ekspresowej S10 ( Bydgoszcz, Szczecin ) Serdecznie zapraszam na prezentację W NASZYM BIURZE CAŁY PROCES ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI PRZEJDZIESZ POD NADZOREM LICENCJONOWANYCH AGENTÓW : pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, gotówkowego, konsolidacyjnego kompletujemy dokumenty, sprawdzamy zgodność i weryfikujemy stan prawny sporządzamy umowy cywilnoprawne oraz wiele więcej. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
669 000 PLN
5 114 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Nowogard, obrzeża
675 000 PLN 340 m2
Dom 10 km od Nowogardu
DOM NA SPRZEDAŻ Nowogard, obrzeża
Oferta sprzedaży dotyczy dwóch budynków mieszkalnych oraz trzech budynków gospodarczych: Budynek o powierzchni użytkowej 150 m2, składa się z dwóch kondygnacji. Pierwsza: wiata, korytarz, kuchnia połączona z jadalnią i salonem, salon, łazienka, wc, dwa pokoje, gabinet, mała kuchnia, kotłownia; Drugi poziom budynku to: obszerny holl, pokój z balkonem, dwa pokoje, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą, pom. gosp.; Budynek murowany z cegły i ocieplony suporeksem. Na podłodze panele i terakota, okna pcv. Instalacje po wymianie. Nowy dach oraz elewacja. Dzięki instalacji fotowoltaicznej niskie koszty utrzymania domu. Budynek o powierzchni użytkowej 140 m2, składa się: Parter: dwa pokoje, korytarz, toaleta, Piętro: salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka z toaletą. Mieszkanie po remoncie kapitalnym. Pomieszczenia gospodarcze w tym momencie pełnią funkcję 3 garaży, gołębników oraz piwnicy. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej, pięknie zagospodarowanej działce z licznymi nasadzeniami krzewów ozdobnych. Możliwa zamiana na mieszkanie w Nowogardzie + dopłata. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację, tel. 530855099. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
675 000 PLN
13 340 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję