SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 479 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

3 pokojowe mieszkanie dla rodziny z dziećmi

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Kaliny, ul. Antoniego Kaliny

oferta była przeglądana 49 razy

479 000 PLN notatnik

cena za m2 7 970 PLN

  • ZDJĘCIA
Daniel Polis
(Inwestor Nieruchomości)
nr licencji: 147

tel.: 514604803; 914890054
email: daniel.polis@inwestor.com.pl
informacje ogólne
Symbol
INW32534
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
60, 10 m²
Piętro
4
Ilość pięter [wliczając parter]
8
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
WIEŻOWIEC
Rok budowy
1975
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Balkon
Cena za m2
7 970, 05 PLN
Cena cena w innych walutach
479 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba WC
1
Typ kuchni
Z OKNEM
Domofon
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Czynsz administracyjny
652, 00 PLN
Opis oferty
Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m2, idealne dla małżeństwa z dziećmi. Znajduje się ono na 4. piętrze w nowoczesnym, 8-piętrowym wieżowcu z nową windą, co zapewnia komfort i wygodę codziennego życia. Blok jest docieplony, a klatka schodowa zadbana i czysta.

Mieszkanie oferuje przestronny układ z trzema pokojami, w tym jeden przechodni, które dają wiele możliwości aranżacyjnych. Oddzielna kuchnia z oknem to miejsce, gdzie można cieszyć się porankami przy kawie. Łazienka jest świeżo po remoncie i wyposażona w nowoczesną kabinę prysznicową, a oddzielna toaleta również została odnowiona.
 
Podłogi wykończone są panelami oraz płytkami, co dodaje elegancji wnętrzom, natomiast wykładzina dywanowa w jednym z pokoi zapewnia dodatkowy komfort. Ściany częściowo malowane, częściowo tapetowane, gotowe do nadania im osobistego charakteru przez nowych właścicieli. Do mieszkania przynależy także piwnica o powierzchni 2,26 m2, idealna na przechowywanie rowerów czy sezonowych rzeczy.

Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Lokalizacja zapewnia dużo miejsc postojowych, co jest nieocenione w codziennym użytkowaniu. W pobliżu szkoła, przedszkole, dyskonty oraz sklepy osiedlowe. To wyjątkowa okazja, by zamieszkać w przyjaznym i dobrze skomunikowanym otoczeniu, stworzonym dla rodziny.



*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.

Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO

*********************************************************

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość?
*** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU***
Kupujemy domy, mieszkania, działki.
W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Daniel Polis
(Inwestor Nieruchomości)
nr licencji: 147

514604803; 914890 (pokaż)
daniel.polis@inwestor.com.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
POZNAŃ, POZNAŃ-GRUNWALD
469 000 PLN 45 m2
3 pokoje + kuchnia + blisko na tramwaj
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ POZNAŃ, POZNAŃ-GRUNWALD
Świetna lokalizacja na Grunwaldzie, blisko na tramwaj i w pobliżu uczelni wyższych. Powierzchnia całego mieszkania, według księgi wieczystej to 45,2 m2, dodatkowo przynależy PIWNICA (ok. 5 m2) Mieszkanie położone jest w niskim bloku na 2 piętrze z 4. Na mieszkanie składa się: - przedpokój - 3,75 m2 - łazienka - 3,75 m2 - sypialnia - 8,2 m2 - z balkonem (2,4 m2) - pokój - 10 m2 - salon - 15 m2 - widna kuchnia - 3,75 m2 Niewątpliwym atutem mieszkania jest świetne skomunikowanie z całym Poznaniem. W pobliżu: Tramwaje - 2, 7, 8, 18 Autobusy - 148, 159, 163, 182, 191, 193 Po sąsiedzku siłownia, sklepy spożywcze oraz targowisko. Dla rodzin - przedszkola, szkoły podstawowe i place zabaw. Oferta idealna dla singla albo pary. Doskonała również jako inwestycja na wynajem. Mieszkania jak to, cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród kupujących jak i najemców. Zapraszam do kontaktu i na prezentację, a inne biura nieruchomości do współpracy. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
469 000 PLN
3 45 m2 2/4 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Miasto
478 000 PLN 63 m2
KOSZALIN-MIESZKANIE 3pok. UL.GIEŁDOWA OKAZJA !
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Miasto
Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne, jasne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,92 m2 w idealnej lokalizacji. Nieruchomość komfortowa i klimatyczna, usytuowana na 2 piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym budynku położonym na spokojnym osiedlu z bogatą infrastrukturą - w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej. Układ mieszkania: Przestronny salon z wyjściem na balkon Dwie niezależne sypialnie ( jedna służąca w chwili obecnej jako gabinet - biuro ) Widna kuchnia połączona z jadalnią i częścią wypoczynkową - z możliwością wydzielenia czwartego pokoju Łazienka z wanną Przedpokój z praktycznymi zabudowaniami Mieszkanie dwustronne - ekspozycja południowo-zachodnia zapewnia doskonałe nasłonecznienie przez cały dzień. Wnętrze urządzone jest przytulnie i funkcjonalnie, z dużą dbałością o klimat i wygodę. Stan techniczny: Instalacje w kuchni i łazience po wymianie Plastikowe okna z drewnianymi żaluzjami Światłowód w budynku Kuchnia przestronna i widna Opłaty: Czynsz wynosi 1030 zł - w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę oraz wszelkie opłaty administracyjne. Mieszkanie idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń i światło. Możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni to dodatkowy atut tej nieruchomości. Zainteresowanych zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na prezentację Paulina Zielińska tel. 660 727 425 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
478 000 PLN
3 63 m2 2/4 Zobacz ofertę
notatnik
Kołobrzeg
475 000 PLN 48 m2
Kołobrzeg -Apartament 650m do morza
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Kołobrzeg,
Komfortowy apartament w Ekoparku - chłodne wnętrze latem, widok na las! Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony w wyjątkowej lokalizacji - w otoczeniu zieleni Ekoparku, z widokiem na las. Dzięki ekspozycji od strony północnej wnętrze pozostaje przyjemnie chłodne nawet w upalne dni, co zapewnia komfort przez cały rok. Układ mieszkania: - Oddzielna sypialnia - zapewniająca prywatność i wygodę. - Pokój dzienny z aneksem kuchennym - funkcjonalna przestrzeń do codziennego życia. - Łazienka - komfortowa i praktyczna. - Pomieszczenie gospodarcze - idealne miejsce na przechowywanie rzeczy, takich jak sprzęt domowy czy środki czystości. Apartament znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej naturą, co gwarantuje ciszę i relaks. Bliskość lasu oraz odległość zaledwie 800 metrów od morza sprawiają, że jest to doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam do kontaktu i na prezentację Joanna tel. 572 575 832 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
475 000 PLN
2 48 m2 2/3 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję