informacje ogólne
Symbol
OST20375
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
1
Powierzchnia całkowita
29, 10 m²
Piętro
8
Ilość pięter [wliczając parter]
10
Standard
WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
WIEŻOWIEC
Rok budowy
1972
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Cena za m2
11 993, 13 PLN
Cena
349 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
CZĘŚCIOWO
informacje dodatkowe
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Typ kuchni
ODDZIELNA
Domofon
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Nieruchomość dostępna od
15.04.2025
Czynsz administracyjny
300, 00 PLN
Opis oferty
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej kawalerki, zlokalizowanej w popularnej dzielnicy Niebuszewo.
Mieszkanie położone jest na 8 piętrze ocieplonego budynku z 1972 roku.
Na powierzchnię około 29 m2 składają się:
- przestronny, kwadratowy ustawny pokój,
- oddzielna kuchnia z lukiem w kształcie okna, łączącym ją z pokojem
- przedpokój z wnękami na szafy
- łazienka z kabiną, WC i miejscem na pralkę.
- piwnica
Mieszkanie zostało wyremontowane i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Na podłogach panele, a w łazience terakota, oraz glazura na ścianach.
W pokoju ściany gładzone i malowane na biały kolor, w łazience glazura na biało i w naturalnych barwach, okna PCV, drzwi nowe.
Dokonany został remont, wymieniono wszystkie instalacje elektryczne na miedziane, w lokalu jest internet i telewizja kablowa.
W kuchni meble w zabudowie, kuchenka elktryczna, piekarnik gazowy, okap. Aranżacja kuchni umożliwia jej integrację z salonem.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. Bardzo niski czynsz 300 zł/mc (ujęte w nim CO i CW, fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne).
Klatka schodowa czysta i zadbana. Windy wymienione kilka lat temu na nowe. Przed budynkiem znajduje się nieodpłatny ogólnodostępny parking uliczny.
Forma własności: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą bez obciążonej hipoteki.
Dużym atutem jest bliskość przystanków komunikacji miejskiej, (autobus i tramwaj, remontowany dworzec kolejowy) kilkanaście minut pieszo do Galaxy, blisko Parku Kasprowicza i bazaru Manhatan.
W pobliżu liczne sklepy i punkty usługowe, szkoły, przedszkola, place zabaw, przychodnia, kościół - pełna infrastruktura miejska.
Mieszkanie jest idealne jako inwestycja pod wynajem lub do własnego zamieszkania.
Polecam i zapraszam na prezentację!
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)