Świnoujście MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 663 500 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Świnoujście - apartament nad morzem

Mieszkanie na sprzedaż - Świnoujście, Nadmorska

oferta była przeglądana 18 razy

663 500 PLN notatnik

cena za m2 21 898 PLN

  • ZDJĘCIA
Katarzyna Jezierska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 515 383 032
email: jk@mikulski-nieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
14752/MKN/MS-279509
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
1
Powierzchnia całkowita
30, 30 m²
Ilość pięter [wliczając parter]
3
Standard
PODWYŻSZONY
Rodzaj budynku
APARTAMENT
Rok budowy
2008
Materiał ścian
MUROWANA
Balkon
Cena cena w innych walutach
663 500, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
PEŁNE
Internet
Telewizor
informacje dodatkowe
Winda w nieruchomości
Opis oferty
Na sprzedaż apartament o powierzchni użytkowej 30,30 m2, zlokalizowany 200 metrów od plaży w Świnoujściu w części uzdrowiskowej miasta.
Składa się z dużego pokoju wraz z aneksem kuchennym, łazienki oraz słonecznego balkonu.
Idealna lokalizacja apartamentu oraz przystosowanie go według potrzeb turystów, sprawdzi się na wynajem krótkoterminowy na potrzeby zysku ze sprzedaży jak i na własne wakacje nad morzem.
Na terenie posesji znajdziemy liczne miejsca postojowe.
Odległość do centrum miasta około 1km.
W pobliżu znajdują się liczne obiekty rekreacyjne, ścieżki rowerowe, restauracje, atrakcje dla każdego.
Polecam i zapraszam na prezentacje.
Więcej informacji udzielę telefonicznie
Katarzyna Jezierska
+48 515 383 032
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
biuro@mikulski-nieruchomosci.pl
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Katarzyna Jezierska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

515 383 0 (pokaż)
jk@mikulski-nieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, GUMIEŃCE
670 000 PLN 64 m2
3 pokoje na parterze z balkonem Gumieńce
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, GUMIEŃCE
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Tylko u nas trzypokojowe mieszkanie z balkonem na parterze w niskim bloku z 2008 roku. Bardzo atrakcyjna i lubiana lokalizacja Szczecina - Gumieńce, z dobrym dojazdem do centrum miasta. W okolicy znajdują się: Centrum Handlowe Ster, McDonald, szkoła, przedszkole, przychodnia, tereny rekreacyjne (w pobliżu Park Przygodna). Na powierzchnię użytkową 63,94 m2 składają się: - pokój dzienny - 2 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka z wanną i wc Mieszkanie obecnie składa się z trzech pokoi - jeden z nich powstał z pierwotnej kuchni. Kuchnia została przeniesiona do pomieszczenia po garderobie (w księdze wieczystej lokal widnieje jako dwupokojowy z osobną kuchnią i garderobą). Z pokoju dziennego wyjście na balkon i do jednej z sypialni. Wykończenie wnętrza: Na podłodze panele, ściany gładzone i malowane, wszystkie okna PCV. Łazienka w glazurze i terakocie. Kuchnia w zabudowie. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Czynsz w wysokości około 420 zł. Polecam ze względu na dobrą lokalizację i zapraszam na prezentację! Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
670 000 PLN
3 64 m2 Parter/3 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
659 000 PLN 60 m2
3 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W CENTRUM
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,44 m2 Położone w samym centrum Szczecina na parterze. Idealne pod wynajem krótkoterminowy na Booking Wyjątkowa oferta, ponieważ mieszkanie można zaadaptować na lokal usługowy, z możliwością wejścia od ulicy poprzez balkon. To doskonała okazja zarówno dla przedsiębiorców, którzy marzą o własnym gabinecie dentystycznym lub kosmetycznym, jak i dla tych, którzy poszukują komfortowego lokum do zamieszkania w centrum miasta. Metraż mieszkania obejmuje trzy przestronne pokoje o następujących wymiarach: - Pokój nr 1: 22 m2 - Pokój nr 2: 11,5 m2 - Pokój nr 3: 9 m2 - Kuchnia- 8,5 m2 - Korytarz- 4,5 m2 Dodatkowo mieszkanie składa się z łazienki oraz osobnej toalety. Największy pokój posiada wyjście na balkon. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie! Instalacje wodociągowe zostały niedawno wymienione, a okna w wszystkich pomieszczeniach są wykonane z PVC. Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie oraz dostęp do ciepłej i zimnej wody miejskiej. Do nieruchomości przynależy także piwnica o powierzchni około 4 m2 oraz balkon. Czynsz z zaliczkami wynosi 700zł wraz zaliczkami na ogrzewanie ciepłą zimną wodę wywóz śmieci, fundusz remontowy. To wyjątkowa oferta, która spełni oczekiwania zarówno inwestorów, jak i osób poszukujących komfortowego mieszkania w centrum Szczecina. Zapraszam na prezentację! Oferta na wyłączność! SKUP MIESZKAŃ - DOMY -DZIAŁKI - LOKALE ZA GOTÓWKĘ ! TEL 511 260 740 K O M F O R T. N I E R U C H O M O S C I. P L POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405 17 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI ! TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. Z NAMI JESTEŚ UBEZPIECZONY ! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
659 000 PLN
3 60 m2 Parter/4 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję