Dom. ogrodem w cenie mieszkania...
DOM NA WYNAJEM SZCZECIN, ŻYDOWCE
Ucieknij od zgiełku! Przestronny dom w malowniczej części Szczecina czeka!
Ten dom do wynajęcia tylko w naszej ofercie!
Marzysz o wytchnieniu od miejskiego hałasu, wścibskich sąsiadów i braku prywatności? Cenisz sobie przestrzeń, jasne wnętrza i kontakt z naturą, ale jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do miasta? Ten dom jest idealny dla Ciebie!
Oferujemy do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny o powierzchni około 100m2, położony w spokojnej i malowniczej części Szczecina, na Prawobrzeżu. Idealne miejsce dla rodziny lub osób poszukujących komfortowego gniazdka z łatwym dostępem do uroków natury.
Wnętrze, które pokochasz:
Duży pokój (ok. 30m2): Idealny na salon lub przestrzeń biurową, z osobnym wejściem. Kuchnia z jadalnią: Duża, jasna i przestronna - serce domu, pełna szafek i miejsca do gotowania. Dwa jasne pokoje: Z dużymi oknami, zapewniającymi mnóstwo naturalnego światła przez cały dzień. Łazienka z WC Hol/przedpokój Szafa typu Komandor Lokalizacja, która łączy zalety:
Dom położony jest w sąsiedztwie rozlewiska Regalica i rezerwatu przyrody, co gwarantuje piękne widoki i bliskość terenów zielonych. Miłośnicy spacerów docenią bliskość Puszczy Bukowej.
Jednocześnie, lokalizacja zapewnia świetną komunikację:
Przystanek autobusowy: Zaledwie minutę pieszo od domu, z liniami zapewniającymi szybki dojazd do szkoły podstawowej i gimnazjum (3 minuty), sklepu Żabka (5 minut) oraz Biedronki, Lidla i Netto (10 minut). Stacja PKP: 10 minut do stacji, skąd w 8 minut dojedziesz pociągiem do centrum Szczecina lub do Gryfina. Szybki tramwaj: 20 minut od domu. Dojazd samochodem: Wygodny i szybki wyjazd na trasy S3 i A6 w kierunku Nowogardu, Goleniowa, Stargardu, Berlina i innych miast. Dodatkowe atuty:
Przestronny ogród i podwórze do wyłącznego użytku. Parking: Miejsce na dwa samochody, z możliwością wynajęcia garażu. Ogrzewanie i ciepła woda: Z pieca gazowego. Zwierzęta domowe są mile widziane! Najem instytucjonalny: Gwarancja bezpieczeństwa i jasnych warunków umowy dla obu stron. Koszty:
Cena najmu: 3600 zł / miesiąc Kaucja: 3600 zł Opłaty: Najemca pokrywa koszty wody, prądu i gazu (według zużycia). Nieruchomość jest bezczynszowa. Minimalny okres najmu: 1 rok. Dostępność:
Dom dostępny od 01.06.2025
Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na obejrzenie tego wyjątkowego miejsca i poczuć jego niepowtarzalny klimat!
Zapraszamy na prezentację.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
3 600 PLN
3
100 m2 Zobacz ofertę