RADOWO WIELKIE MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 165 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Okazja, mieszkanie 2 pok 53m2 z działka aż 519m2

Mieszkanie na sprzedaż - Radowo Wielkie

oferta była przeglądana 208 razy

165 000 PLN notatnik

cena za m2 3 104 PLN

  • ZDJĘCIA
  • wirtualny spacer
Adam Kłopotowski
(ROYAL HOME Małgorzata Tyszkiewicz)
nr licencji: 18591

tel.: 690192132
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
ROY04063
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
53, 15 m²
Piętro
1
Ilość pięter
1
Standard
DO REMONTU
Ogrzewanie
C.O. WĘGLOWE, C.O. WŁASNE
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1970
Materiał ścian
CEGŁA
Ogródek
Garaż
Cena za m2
3 104, 42 PLN
Cena cena w innych walutach
165 000, 00 PLN
wyposażenie
Linia telefoniczna
Internet
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Typ kuchni
ODDZIELNA
Rodzaj okien
PCV
Źródło c.w.
PIEC WĘGLOWY/DREWNO
Nieruchomość dostępna od
04.04.2025
Opis oferty
Na sprzedaż mieszkanie 2 Pokojowe o powierzchni 53.15m2, zlokalizowane na pierwszym pietrze niskiego bloku w cichej i spokojnej wsi Radowo Wielkie.

Na nieruchomość składają się:

- 2 rozkładowe pokoje
- Łazienka
- Osobna Kuchnia
- Śpiżarnia / Garderoba
- Korytarz
- 2 Piwnice

Do nieruchomości przynależy również działka własnościowa o powierzchni 519 m2 w skład której wchodzą:

- Garaż drewniany
- Budynek Gospodarczy
- 2 Altany
- Kurnik murowany

Opłaty:

Mieszkanie bezczynszowe, prąd według liczników, umowa na wywóz śmieci.

Nieruchomość do remontu oraz własnej aranżacji

Lokalizacja:

10 Km do Reska
16 Km do Łobza
24 Km do Nowogardu

Nieruchomość o ogromnym potencjale

Zapraszam na prezentacje







Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Adam Kłopotowski
(ROYAL HOME Małgorzata Tyszkiewicz)
nr licencji: 18591

690192 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Słupsk, Centrum
168 000 PLN 44 m2
Mieszkanie - Słupsk Centrum
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Słupsk, Centrum
OFERTA ZABLOKOWANA DO 15.04.2026r Biuro Nieruchomości MERKURY oferuje przytulne, w dobrym stanie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 44,31 mkw, położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w samym centrum Słupska przy deptaku Wojska Polskiego . W skład lokalu wchodzą: 2 pokoje (przejściowe), kuchnia, widna łazienka z wc, udział w strychu. Wejście z klatki schodowej do korytarza z którego drzwi prowadzą do kuchni, łazienki i pokoi. Ściany gładź tynkowa malowana , w mniejszym pokoju na suficie i ścianie zachowane oryginalne elementy ornamentowe, na podłogach panele, w łazience glazura terakota, okno, wanna, umywalka, wc. Okna wymienione, plastikowe od strony wschodniej budynku co zapewnia komfort ciszy od zgiełku dochodzącego z głównej ulicy. Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda nowy bojler elektryczny zawieszony w łazience. Drzwi wejściowe wymienione . Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem. Przed kamienicą w podwórku parking dla mieszkańców. Wojska Polskiego to jedna z najstarszych głównych ulic Słupska położona wśród zrewitalizowanych kamienic oddzielonych deptakiem. Rejon świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta, w pobliżu pełna infrastruktura handlowo usługowa, park (ul. Sienkiewicza) skwer, banki, placówki administracji publicznej,szkoły, restauracje, dworzec PKP, PKS.
168 000 PLN
2 44,31 m2 1/3 Zobacz ofertę