Kołobrzeg MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 759 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym

Mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg, Miasto

oferta była przeglądana 108 razy

759 000 PLN notatnik

cena za m2 18 071 PLN

  • ZDJĘCIA
Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (1)Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (2)Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (3)Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (4)Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (5)Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (6)Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (7)Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (8)Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (9)Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (10)Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (11)Kołobrzeg-Apartament z miejscem postojowym (12)
Paulina Zielińska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 660 727 425
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
14398/MKN/MS-278639
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
42, 00 m²
Piętro
2
Ilość pięter [wliczając parter]
5
Standard
BARDZO DOBRY
Rok budowy
2016
Materiał ścian
MUROWANA
Balkon
Cena cena w innych walutach
759 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
PEŁNE
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Telewizor
informacje dodatkowe
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Winda w nieruchomości
Opis oferty
Na Sprzedaż Nowy Apartament 2-Pokojowy z Dużym Balkonem i Miejscem Parkingowym w Kołobrzegu
Oferujemy komfortowy, nowoczesny apartament, usytuowany na drugim piętrze w budynku z windą położony na spokojnym i ogrodzonym osiedlu w Kołobrzegu.
Opis Mieszkania o Powierzchni 42m:
Liczba pokoi: 2
Duży Słoneczny Balkon
Wykończenie: Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez projektanta wnętrz, co gwarantuje optymalne wykorzystanie przestrzeni.
Umeblowanie i wyposażenie wliczone w cenę mieszkania
Miejsce parkingowe: Wygodne, w hali garażowej pod budynkiem.
Lokalizacja:
Osiedle znajduje się w zacisznej i bezpiecznej dzielnicy, jedynie 900 m od najczystszej i najszerszej plaży w Kołobrzegu oraz pięknego parku nadmorskiego. Bliskość morza oraz malownicza ścieżka rowerowa łącząca Kołobrzeg z pobliskimi miejscowościami czynią to miejsce idealnym zarówno na wakacyjne przyjazdy, jak i do całorocznego zamieszkania. W pobliżu znajdują się sklepy, a dzielnica jest doskonale skomunikowana z centrum miasta oraz strefą nadmorską, co czyni mieszkanie również atrakcyjnym pod wynajem krótkoterminowy dla turystów.
Kołobrzeg - Perła Bałtyku: Kołobrzeg, najatrakcyjniejsze i największe uzdrowisko na polskim wybrzeżu, zachwyca czystym powietrzem, bogatą historią oraz licznymi zabytkami. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - od kawiarenek po rozmaite imprezy kulturalne.
Zainwestuj w nieruchomość nad morzem i ciesz się urokami Kołobrzegu przez cały rok!
W Cenie Mieszkania podziemne miejsce Parkingowe
Zapraszam na prezentację Mieszkania Paulina Zielińska 660 727 425
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Paulina Zielińska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

660 727 4 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Kołobrzeg, Centrum
750 000 PLN 100 m2
MIESZKANIE W CENTRUM KOŁOBRZEGU!
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Kołobrzeg, Centrum
Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, o pow. 100 m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z oddzielną kuchnią i jadalnią oraz 3 sypialni, na korytarzu znajduje się funkcjonalna szafa w zabudowie, łazienki i WC. Do mieszkania przynależy przestronny taras z panoramą na miasto. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ POD NUMEREM TEL 660 727 425 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
750 000 PLN
5 100,00 m2 3/3 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Śródmieście
749 000 PLN 120 m2
Głowackiego, 2 balkony.
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Śródmieście
Polecamy atrakcyjne ciepłe, środkowe i słoneczne II-poziomowe mieszkanie o powierzchni 120,28m2 z 2 balkonami położone w Koszalinie przy ulicy Głowackiego w budynku z 1999 roku. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: I POZIOM: przedpokój z szafą w zabudowie, przestronny salon z wyjściem na balkon, 2 pokoje (w tym jeden z wyjściem na balkon), kuchnia widna z oknem, łazienka z oknem, WC oraz przestronny przedpokój. II POZIOM: strych-poddasze, które zostało zagospodarowane na pokój. Nieruchomość wykończona materiałami dobrej jakości. W pokojach na ścianach gładzie, podłogi częściowo deska i panele. Łazienka wykończona terakotą i glazurą. Schody drewniane. Mieszkanie rozkładowe. Możliwość pozostawienia większości umeblowania widocznego na zdjęciach. LOKALIZACJA: Doskonała i poszukiwana przez mieszkańców miasta lokalizacja. Miejsce zaciszne na relaks po pracy, bardzo dobrze skomunikowane z miastem. Blisko przychodnia lekarska, sklepy, restauracje, park oraz przystanki MZK. Teren przed budynkiem pięknie zagospodarowany. Przed blokiem miejsca parkingowe dla mieszkańców. OPŁATY: Opłata do wspólnoty: około 505 zł (zawiera zaliczkę na wodę:1 m3, opłatę do zarządcy, fundusz remontowy). Dodatkowe opłaty tylko za prąd, wywóz nieczystości oraz gaz wg zużycia. Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzi z pieca gazowego. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 3,35 m2. Klatka schodowa czysta i zadbana. Szybkie wydanie nieruchomości. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub napisz do nas ZAPRASZAMY
749 000 PLN
4 120,28 m2 3/3 Zobacz ofertę