Bielice DOM SPRZEDAŻ za cenę 289 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

lokal użytkowy z możliwością zmiany na mieszkanie

Dom na sprzedaż - Bielice

oferta była przeglądana 25 razy

289 000 PLN notatnik

cena za m2 2 189 PLN

  • ZDJĘCIA
Piotr Kordus
(Pronovo Nieruchomości)
nr licencji: 11433

tel.: +48 500 103 180
email: kordus@pronovo.pl
informacje ogólne
Symbol
PKN-DS-624
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
132, 00 m²
Powierzchnia działki
775, 00 m²
Rok budowy
1920
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Standard
DO REMONTU
Cena cena w innych walutach
289 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
PEŁNE
Opis oferty

Obiekt stanowiący byłą salę gimnastyczną o powierzchni 131,7m2 w budynku, który w pozostałej części jest mieszkalny, z cegły, przedwojenny. Lokal jest nad piwnicą (wysoki parter). Okna stare z wystawą na wschód i zachód. Podłoga z desek. W lokalu jest WC z sedesem i umywalką oraz szatnia. Lokal można przebudować na mieszkania lub użytkować gospodarczo nieuciążliwie. Dostępne media to prąd, woda, kanalizacja. Z obiektem związany jest udział w gruncie i częściach wspólnych 27/100. W pobliżu lasy i jeziora. Do Żabowa 3km, Pyrzyc 8km, Bielic 5km, Szczecina 30km, drogi S3 6km.
Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. W związku z czym bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność.


Piotr Kordus- właściciel Pronovo Kordus Nieruchomości

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami licencja 11433

Kom. +48 500. 103. 180.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Kordus (licencja nr: 11433)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Piotr Kordus
(Pronovo Nieruchomości)
nr licencji: 11433

+48 500 103 1 (pokaż)
kordus@pronovo.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Dobra, Tucze
295 000 PLN 245 m2
Dobra- Dom nad Jeziorem Woświn
DOM NA SPRZEDAŻ Dobra, Tucze
Obecnie niższa cena o 50 tysięcy !!! Posiadłość nad Jeziorem Woświn! Idealna inwestycja pod agroturystykę lub pensjonat! Na sprzedaż posiadłość położona w malowniczej miejscowości Tucze nad jeziorem Woświn. w gminie Dobra w powiecie Łobeskim (5 km - Dobra; 30 km - Łobez). Przedmiotem sprzedaży jest dom do kapitalnego remontu położony na działce o powierzchni 1607 m2. Nieruchomość o powierzchni ok 245 m2 składa się z: Parter domu 2 kuchnie 2 łazienki 7 pokoi ganek korytarz Piętro domu 8 pokoi balkon korytarz. Nieruchomość leży przy głównej drodze tuż obok drogi prowadzącej nad jezioro. Na posesji znajduje się ogromna zabudowana wiata w której wymieniono dach i część krokwi, oraz szopa która może pełnić funkcje garażu. Media: prąd, woda z wodociągu oraz szambo. W miejscowości znajduje się kościół i sklep spożywczy. Więcej informacji udzielę telefonicznie pod nr Tel. 500 598 570 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
295 000 PLN
15 245 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Szczecin, Warszewo
289 000 PLN 115 m2
domy do wybudowania z bali i szkieletowe
DOM NA SPRZEDAŻ Szczecin, Warszewo
Do zakupu dom z bali drewnianych do wybudowania na własnej działce lub działce do nabycia. W zdjęciach oferty różnych domów, w możliwych różnych technologiach (bale, szkieletowe) i wielkościach oraz zdjęcie okolicy działki, na której można zrealizować budowę domu. Podana cena netto wraz z montażem nie uwzględnia ceny działki i niezbędnych przyłączy. Dla realizacji inwestycji proponujemy działkę na Warszewie w okolicy ul. Kredowej o powierzchni 599m2 w cenie 530000zł. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Wszystkie media przy działce. Przykładowy dom z bali w cenie 289000zł netto obejmuje konstrukcję z bali 16cm (możliwa konstrukcja z bali 24c, za dopłatą 31000zł), ściany wewnętrzne z bali i konstrukcji szkieletowej, dach konstrukcji krokwiowo jętkowej, pokrycie dachu blachodachówką z rynnami PCV, okna 3 szybowe PCV. Ten projekt to dom parterowy z użytkowym poddaszem. W skład domu wchodzą: Parter: salon z aneksem kuchennym 38,9m2, pokój 8,3m2, wiatrołap 4,5m2, korytarz i schody 12,8m2, łazienka 4,38m2. Piętro: (podane powierzchni użytkowe, całkowite odpowiednio większe) pokoje 13/14/10m2, łazienka 5,75m2, korytarz 4m2, balkon. Inne propozycje projektów pokazane w zdjęciach obejmują domy o powierzchniach użytkowych od 60,5m2. Dodatkowe informacje udzielamy w konsultacji z firmą wytwarzającą i montującą domy. Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze biura skupione pod marką Pronovo gwarantują wysoki poziom obsługi i profesjonalizm. W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. W związku z czym bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność. Piotr Kordus- właściciel Pronovo Kordus Nieruchomości Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami licencja 11433 Kom. +48. 500. 103. 180. Strona firmowa pronovo Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Kordus (licencja nr: 11433) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
289 000 PLN
5 115 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję