STARGARD MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 240 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Stargard- sprzedam kawalerkę po remoncie

Mieszkanie na sprzedaż - Stargard, Lotnisko, ul. Stefana Drzewieckiego

oferta była przeglądana 195 razy

240 000 PLN notatnik

cena za m2 7 547 PLN

  • ZDJĘCIA
Roman Wrubel
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

tel.: 579-036-039
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
HES28579
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
1
Powierzchnia całkowita
31, 80 m²
Piętro
1
Ilość pięter
1
Standard
WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
NISKI WIELORODZINNY
Rok budowy
1970
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
7 547, 17 PLN
Cena cena w innych walutach
240 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
CZĘŚCIOWO
informacje dodatkowe
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Typ kuchni
Z OKNEM
Domofon
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Nieruchomość dostępna od
14.02.2025
Czynsz administracyjny
350, 00 PLN
Opis oferty
W ofercie sprzedaż kawalerki usytuowanej na pierwszym piętrze bloku wielorodzinnego przy ul. Stefana Drzewieckiego na Os. Lotnisko.
Kawalerka częściowo umeblowana o powierzchni 31,80m2 jest świeżo po remoncie i gotowa do zamieszkania.

W skład kawalerki wchodzą:
- sypialnia
- umeblowana kuchnia z AGD
- łazienka z pełnym wyposażeniem
- przedpokój
Do mieszkania przynależy piwnica.

Budynek w którym znajduje się mieszkanie jest usytuowany w cichej i spokojnej dzielnicy Stargardu, dobrze skomunikowanej z centrum miasta.
Skąpane w bujnej zieleni Osiedle Lotnisko z całą infrastrukturą jak sklepy, plac zabaw i boisko sportowe daje możliwość spędzenia czasu po pracy z dala  od zgiełku miasta.
Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu i na prezentację.
Cena do niewielkiej negocjacji.




Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
- doradztwo finansowe,
- zarządzanie najmem,
- skup nieruchomości
- kompleksowa obsługa deweloperów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Roman Wrubel
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

579-036- (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Lipiany, Centrum
239 000 PLN 55 m2
LIPIANY - Z widokiem na jezioro
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Lipiany, Centrum
Mieszkanie położone na czwartym piętrze w centrum Lipian. Lokal o powierzchni użytkowej 54.97 m2 składa się z: kuchni, salonu, trzech sypialni, łazienki razem z WC, przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica. Miesięczny czynsz administracyjny przy dwóch osobach zameldowanych wynosi około 700 zł. Ogrzewanie z sieci, ciepła woda bojler elektryczny. Przed budynkiem miejsca parkingowe dla mieszkańców. Z okna piękne widoki na jezioro. Polecam i zapraszam na prezentacje. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
239 000 PLN
4 54,97 m2 4/4 Zobacz ofertę
notatnik
STARGARD
239 000 PLN 26 m2
NOWE OSIEDLE HORYZONT KAWALERKA PARTER OGRÓDEK
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ STARGARD,
NOWY KOLEJNY ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 25,56 m2 z ogródkiem na nowopowstającym osiedlu HORYZONT z pełną infrastrukturą w Stargardzie na os. Pyrzyckim - ul. Broniewskiego/Żybułtowskiej. Lokal składać się będzie z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 22,88 m2, łazienki o powierzchni 3,80 m2. Do lokalu przynależy ogródek o powierzchni 5,72 m2. Lokal znajdować się będzie na parterze nowoczesnego apartamentowca z windą, komórką lokatorską i miejscem garażowym w bryle budynku (w ofercie także lokale na wyższych piętrach) w stanie deweloperskim. Ogrzewanie i c. w. - sieć miejska. Ogrzewanie podłogowe. Komórka lokatorska i miejsce garażowe dodatkowo płatne. Planowany termin oddania budynku - koniec 2026 r. Już teraz zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie! Spokojna okolica, piękny widok na panoramę miasta. Istnieją opcje łączenia lokali. Cena brutto lokalu mieszkalnego- 229 tys. DODATKOWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE OGÓLNODOSTĘPNE DLA MIESZKAŃCÓW ZIELONY TARASY WIDOKOWE. Wygodny dojazd, garaże i parkingi, a także place zabaw i otaczająca zieleń zapewnią Tobie oraz Twoim bliskim wygodę i spokój! Kupujący zwolniony z podatku PCC! OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Zapraszamy do bezpłatnej pomocy przy udzieleniu kredytów!
239 000 PLN
1 25,56 m2 Parter/4 Zobacz ofertę
notatnik
KOŁOBRZEG
233 988 PLN 34 m2
Nowe mieszkania w Kołobrzegu przy centrum
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ KOŁOBRZEG,
OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC dla kupującego ! Nowe, kameralne osiedle mieszkaniowe, zapewniające komfortowe warunki, blisko centrum w Kołobrzegu. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,41 m2, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon. Mieszkanie położone na parterze budynku. Czteropiętrowy budynek, w którym znajdują się 53 lokale mieszkalne o powierzchniach od 29 do 67 mkw. Wszystkie lokale posiadają duże balkony. Dwie klatki schodowe od strony wewnętrznej, nowoczesne, cichobieżne i panoramiczne windy, docierające także do podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi. Duże okna sięgające podłogi znajdujące się zarówno w mieszkaniach, jak i na klatkach schodowych sprawią, że wszystkie wnętrza będą doskonale doświetlone. Inwestycja 10 min. od centrum miasta i 20 min. od morza. W bliskim sąsiedztwie- szkoła, przedszkola, szpital, obiekty sportowe i rekreacyjne oraz liczne markety. Całość tworzą cztery budynki . Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. W kolejnym etapie na parterze budynku zaplanowano lokale usługowe i miejsca parkingowe dla gości. Doskonała lokalizacja do zamieszkania lub do zakupu pod kątem inwestycyjnym na wynajem krótko, jak i długoterminowy. W pobliżu markety, szpital, przedszkole, szkoła, punkty usługowe itp. W budynku winda, rowerownia, miejsca postojowe w garażu podziemnym, komórki lokatorskie. Zakup bez prowizji i PCC. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2022 roku. Zadzwoń, zapytaj o dostępność oraz inne metraże. Nie szukaj dalej! U nas nie płacisz prowizji! Zapraszamy na prezentację POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
233 988 PLN
2 34,41 m2 1/4 Zobacz ofertę