STARGARD MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 590 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Mieszkanie, 4 pok., 98 m2, Stargard Śródmieście

Mieszkanie na sprzedaż - Stargard, Śródmieście, ul. Szczecińska

oferta była przeglądana 145 razy

590 000 PLN notatnik

cena za m2 6 020 PLN

  • ZDJĘCIA
Mieszkanie, 4 pok., 98 m2, Stargard Śródmieście (1)Mieszkanie, 4 pok., 98 m2, Stargard Śródmieście (2)Mieszkanie, 4 pok., 98 m2, Stargard Śródmieście (3)Mieszkanie, 4 pok., 98 m2, Stargard Śródmieście (4)Mieszkanie, 4 pok., 98 m2, Stargard Śródmieście (5)Mieszkanie, 4 pok., 98 m2, Stargard Śródmieście (6)Mieszkanie, 4 pok., 98 m2, Stargard Śródmieście (7)Mieszkanie, 4 pok., 98 m2, Stargard Śródmieście (8)
Marta Tymek
(MÓJ DOM Nieruchomości)
nr licencji: 15935

tel.: 501 551 989
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
MDN76832
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
98, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
98, 00 m²
Piętro
1
Ilość pięter
1
Standard
ŚREDNI,
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE,
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA,
Ogródek
Garaż
Cena za m2
6 020, 41 PLN
Cena cena w innych walutach
590 000, 00 PLN
wyposażenie
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Ilość poziomów
1
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Typ kuchni
Z OKNEM
Rodzaj okien
DREWNIANE STARY TYP, PCV,
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY,
Opis oferty

BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE 4 POKOJOWE Z WERANDĄ! Oferta skierowania do osób ceniących przestrzeń i klimat kamienicy.

Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 98 m2 składający się z 4 pokoi, kuchni, hollu, łazienki z wc oraz dużej werandy.

Budynek 2 rodzinny bezczynszowy z ogródkiem oraz murowanym garażem. Budynek ocieplony. Nowy dach. Dodatkowo do lokalu przynależą 3 piwnice, część ogrodu oraz połowa strychu.

Ogrzewanie i c.w. - nowy piec gazowy Junkers.

Ściany częściowo gładzone, malowane oraz tapety. Na podłogach nowe panele i częściowo drewniany parkiet.

Świetna lokalizacja, duże możliwości aranżacyjne.

W pobliżu przychodnia, sklepy, kościół, szkoła.

Zapraszam do prezentacji!
Marta Tymek
(MÓJ DOM Nieruchomości)
nr licencji: 15935

501 551 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, CENTRUM
600 000 PLN 102 m2
Centrum parter, 5pok, 2 łazianki, kuchnia 101,68m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, CENTRUM
Na sprzedaż mieszkanie o pow 101,68m2 położone w Centrum w okolicy ulicy Krzywoustego. Mieszkanie obecnie wynajmowane do końca czerwca 2024r.isnieje możliwość przejęcia najemcy, możliwa jest również usługa zarządzania najmem. Kamienica z zadbaną klatką schodową i spokojnym sąsiedztwem. Czynsz do zarządcy ok. 330zł, ogrzewanie i podgrzanie wody z pieca gazowego dwuobiegowego. Ściany w mieszkaniu wygładzone i pomalowane, na podłogach panele, wyposażenie i umeblowanie tak jak na zdjęciach. Polecamy ze względu na lokalizacje, rozkład mieszkania. Mieszkanie można przejąć z najemcą 3700zł/miesięcznie. Zapraszamy na prezentację. -Pomożemy Państwu uzyskać kredyt na zakup nieruchomości. Posiadamy ofertę z 23 banków. -LICENCJONOWANE BIURO - BEZPIECZNY ZAKUP! na naszej stronie znajdą Państwo około 15.000 aktualnych ofert nieruchomości www.360investment.pl -Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umów pośrednictwa, posiadający ubezpieczenie PZU S.A..: Piotr Bury (licencja nr.18874) mob:+48 662108327 -Zarządca odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umów zarządzania najmem, Maciej Bury (licencja nr.29860) mob:+48 518763416. Małgorzata Góra, Rzeczoznawca Majątkowy (numer uprawnień 6257) mob: biuro:+48 510400360 -Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
600 000 PLN
5 101,68 m2 Parter/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, GUMIEŃCE
599 000 PLN 39 m2
Do sprzedazy2 pok.konfortowe Gumieńce
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, GUMIEŃCE
Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób szukających komfortowego i stylowo zaprojektowanego dwupokojowego mieszkania na nowym osiedlu na Gumieńcach. Na powierzchnię ok. 38,9 mkw składa się: -przestronny salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na przestronny taras -wygodna sypialnia z dużą zabudową typu komandor oraz łóżkiem -łazienka z kabiną prysznicową, umywalką -hol z oszkloną zabudową typu komandor Część dzienną stanowi salon z aneksem kuchennym. Kuchnia w nowoczesnej zabudowie , w pełni wyposażona (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, okap z odprowadzeniem wentylacyjnym, lodówka). Z salony wyjście na wygodny, słoneczny balkon-taras. Usytuowanie względem stron świata sprawia, że mieszkanie jest pięknie doświetlone naturalnym światłem dziennym. Sypialnia to bardzo wygodny, ustawny pokój w regularnym kształcie kwadratu z praktyczną, pojemną zabudową i łóżkiem. Łazienka w eleganckiej glazurze i terakocie w nowoczesnej, gustownej tonacji, z praktycznymi zabudowaniami wykonanymi na zamówienie. Mieszkanie w wysokim standardzie, wykończone dobrymi materiałami i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nowocześnie urządzone a jednocześnie przytulne i wygodne stanowi bardzo atrakcyjną ofertę dla osób szukających komfortowego miejsca zamieszkania. Czynsz do wspólnoty ok.380 zł ( w tym zawarte jest centralne ogrzewanie miejskie oraz zaliczki na wodę )+Enea wg zużycia - co 2 miesiące. Do zobaczenia na prezentacji! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
599 000 PLN
2 38,90 m2 4/4 Zobacz ofertę