SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 360 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Adaptacja poddasza! Inwestycja!

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Arkońskie

oferta była przeglądana 134 razy

360 000 PLN notatnik

cena za m2 10 912 PLN

  • ZDJĘCIA
Paulina Maj
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

tel.: 781-881-733
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
HES28012
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
32, 99 m²
Piętro
3
Ilość pięter
3
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
10 912, 40 PLN
Cena cena w innych walutach
360 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Czynsz administracyjny
200, 00 PLN
Opis oferty
Oferujemy nowe, jasne mieszkania powstałe w wyniku adaptacji poddasza, w kamienicy na osiedlu Arkońskim. Doskonała lokalizacja - szkoła, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szpital. 

Nieruchomość idealna jako inwestycja pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie wykończone, do aranżacji własnej pozostaje tylko kuchnia.


Na powierzchnię całkowitą 32,99mkw (użytkowa 26,03) składają się:
- korytarz,
- pokój z aneksem kuchennym,
- sypialnia,
- łazienka. 

Niezwykle funkcjonalny układ pozwalający oddzielić strefę wypoczynkową od dziennej. Dodatkowym atutem jest możliwość parkowania samochodu na podwórku.

Nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania. 

Nie czekaj, zadzwoń i zapytaj czy oferta jest jeszcze aktualna!



Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
- doradztwo finansowe,
- zarządzanie najmem,
- skup nieruchomości
- kompleksowa obsługa deweloperów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Paulina Maj
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

781-881- (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
CZERWIEŃSK
365 000 PLN 63 m2
3 pokojowe mieszkanie w CZERWIEŃSKU
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ CZERWIEŃSK,
Przestronne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe, idealna propozycja dla rodziny, posiadaczy psów oraz miłośników aktywnego wypoczynku, osiedle w okolicy zalewu i rzeczki Łączna, z licznymi terenami zielonymi i ścieżkami spacerowymi. UKŁAD POMIESZCZEŃ (przedstawiony na rzucie) Ustawny i jasny pokój dzienny z wyjściem na balkon (od wschodu), 2 sypialnie, oddzielna jasna kuchnia, łazienka i oddzielna toaleta oraz obszerny przedpokój z miejscem na dużą szafę. Okna wychodzą na wschód i północ. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,30 m2. STANDARD MIESZKANIA Okna PCV, parapety kamienne, drzwi wewnętrzne płycinowe, na podłogach wykładzina. Ściany gładkie (zdjęta tapeta) przygotowane do wygładzenia. Instalacja elektryczna z lat 80tych. Mieszkanie opróżnione i gotowe do remontu czeka na nowego właściciela. KOSZTY UTRZYMANIA Czynsz dla zarządcy przy 525 zł (z ogrzewaniem, wodą i funduszem remontowym) + opłaty licznikowe za prąd i gaz. FORMA WŁASNOŚCI Pełna własność z KW bez obciążeń. POŁOŻENIE Budynek po termomodernizacji, wzniesiony z wielkiej płyty, położony w bliskiej odległości od lasu, z dogodnym dojazdem do Zielonej Góry. W sąsiedztwie szkoła, przychodnia, sklep Biedronka oraz liczne punkty usługowe i handlowe, przy budynku wygodny parking. OFERTA TYLKO W BIURZE TERRA NIERUCHOMOŚCI (mamy klucze). ZAPRASZAM: Renata Sławińska, GSM 692 984 546, e-mail: [email protected]. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię: EU - użytkową (kWh/m2*rok): 118.30; EK - końcową (kWh/m2*rok): 146.58; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 155.39; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.03; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 0.00; TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
365 000 PLN
3 63,00 m2 3/4 Zobacz ofertę
notatnik
SIANOŻĘTY
360 777 PLN 36 m2
Sianożęty- Twój nowy azyl nad morzem!
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SIANOŻĘTY,
W urokliwych, nadmorskich Sianożętach, w sąsiedztwie terenu objętego programem Natura 2000 możesz spełnić swoje marzenie i stać się właścicielem własnej nieruchomości. Zapraszam na prezentację lokali mieszkalnych w kameralnej inwestycji apartamentowej / 28 apartamentów o powierzchni 31m2-46m2 /w niewielkiej odległości od piaszczystej i szerokiej plaży. Piękna inwestycja w stylu kamieniczek hanzeatyckich, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością jest w zasięgu ręki. Do sprzedaży pozostało ostatnie kilkanaście apartamentów zlokalizowanych na parterze oraz pierwszym, drugim i trzecim piętrze w budynku z windą. Każdy apartament w zależności od położenia będzie posiadał balkon lub przynależny ogródek. W budynku zastosowano najnowsze technologie spełniające wymogi i oczekiwania wymagających klientów. Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania zaprojektowano w sposób zapewniający dobre doświetlenie wnętrz. Zastosowano także korzystne ekonomicznie rozwiązania esploatacyjne w zakresie ogrzewania, nawodnienia itp. Apartament można nabyć w stanie deweloperskim lub wykończonym, gotowym do zamieszkania. Na posesji dostępne miejsca postojowe dla samochodów w cenie 20 000zł oraz teren rekreacyjny dla właścicieli. Inwestycja jest w trakcie budowy, termin zakończenia to luty 2023. Płatność wg harmonogramu. KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC I PROWIZJI DLA BIURA! Lokal mieszkalny w cenie 9200zł + 8%Vat w stanie deweloperskim Lokal mieszkalny w cenie 10800zł + 8%Vat w standardzie do zamieszkania. Inwestor proponuje dwa warianty wykończenia mieszkań w zależności od indywidualnych upodobań. Apartament nad morzem to doskonała oferta inwestycyjna na krótkoterminowe pobyty nad morzem a także do zamieszkania. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
360 777 PLN
2 36,31 m2 3/3 Zobacz ofertę