SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 349 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Nowoczesne Mieszkanie na Bronowickiej

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, ul. Bronowicka

oferta była przeglądana 236 razy

349 000 PLN notatnik

cena za m2 9 946 PLN

  • ZDJĘCIA
Jarosław Adamski
(ROYAL HOME Małgorzata Tyszkiewicz)
nr licencji: 18591

tel.: 789166333
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
ROY03961
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
35, 09 m²
Piętro
5
Ilość pięter
6
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2024
Materiał ścian
SILIKAT
Garaż
Cena za m2
9 945, 85 PLN
Cena cena w innych walutach
349 000, 00 PLN
wyposażenie
Linia telefoniczna
Internet
Telewizja kablowa
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Domofon
Rodzaj okien
PCV
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Nieruchomość dostępna od
06.08.2024
Monitoring
Opis oferty
Nowoczesne Mieszkanie na Bronowickiej – Przestrzeń dla Twórców w Sercu Gumieniec

Lokalizacja i Otoczenie:
Mieszkanie usytuowane w dynamicznej dzielnicy Gumieńce w Szczecinie gwarantuje dostęp do bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej, a jednocześnie zapewnia spokój dzięki otoczeniu zieleni.

Parametry Nieruchomości:
- Powierzchnia: 35,09 m²
- Cena: 349 000 PLN
- Liczba pokoi: Informacja – funkcjonalne mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnej efektywności przestrzeni
- Typ kuchni: Aneks – praktyczny i nowoczesny
- Lokalizacja: Bronowicka, dzielnica Gumieńce, Szczecin
- Stan: Idealny – gotowe do wprowadzenia się, z możliwością indywidualnej aranżacji

Atuty Oferty:
- Kreatywna Przestrzeń: Otwarty, nowoczesny układ mieszkania pozwala na swobodną aranżację, idealną dla artystów, freelancerów czy młodych profesjonalistów.
- Nowoczesny Design: Minimalistyczne wykończenia i industrialne detale wpisują się w aktualne trendy, tworząc unikalną przestrzeń, która inspiruje do działania.
- Lokalizacja w Centrum Innowacji: Bliskość kawiarni, galerii oraz przestrzeni coworkingowych umożliwia twórczą współpracę i networking, co czyni tę nieruchomość idealną dla osób aktywnych zawodowo.
- Elastyczność Aranżacyjna: Mieszkanie w stanie deweloperskim daje możliwość własnej interpretacji przestrzeni i stworzenia wnętrza odpowiadającego indywidualnym potrzebom oraz stylowi życia.

Dodatkowe Informacje:
Oferta skierowana jest do osób, które chcą łączyć nowoczesny design z funkcjonalnością. To propozycja idealna dla twórców i innowatorów, którzy pragną mieszkać w miejscu inspirującym do codziennych wyzwań i kreatywnego rozwoju.


Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej oferty, która łączy nowoczesność, funkcjonalność oraz artystyczną duszę – idealne miejsce dla tych, którzy cenią kreatywny, miejski styl życia!



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Jarosław Adamski
(ROYAL HOME Małgorzata Tyszkiewicz)
nr licencji: 18591

789166 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Koszalin, Śródmieście
349 000 PLN 46 m2
Mieszkanie - Koszalin Śródmieście
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Śródmieście
3 pokoje w dobrej lokalizacji - Koszalin, ul. Rzemieślnicza 349000,00zł z piwnicą i balkonem 46,39m2 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w bloku mieszkalnym przy ul. Rzemieślniczej w Koszalinie. Lokal dwustronny, z oddzielną, jasną kuchnią. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dwustronny układ mieszkania zapewnia dobre nasłonecznienie i naturalne doświetlenie pomieszczeń przez cały dzień. Wszystkie okna są plastikowe. Mieszkanie rozkładowe, środkowe, na ścianach gładzie pomalowane w kolorze, na podłogach panele lub terakota. Lokal przygotowany do szybkiego wydania. Dużym atutem jest lokalizacja - w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej oraz liczne punkty usługowe, co zapewnia wygodę codziennego życia, a przede wszystkim szkoła i przedszkole. Najważniejsze atuty: - 3 pokoje, 46,39m2 - dwustronne mieszkanie - okna PCV - funkcjonalny układ pomieszczeń - możliwość własnej aranżacji - dobra lokalizacja - blok mieszkalny Zadzwoń, więcej informacji w biurze. Czynsz wynosi 751zł w tym : zaliczka na ciepłą i zimną wodę, zaliczka na ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz odpadów, opłaty za części wspólne. Ogrzewanie oraz woda ciepła użytkowa z MEC. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację mieszkania.
349 000 PLN
3 46,39 m2 2/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
344 000 PLN 51 m2
2 pokoje oddzielna kuchnia, piwnica w Centrum.
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Bolesława Krzywoustego. Bliska odległość do placu Kościuszki zapewnia doskonały dojazd w każde miejsce Szczecina, zarówno własnym transportem jak i komunikacją miejską. W okolicy CH Kupiec, uczelnie, sklepy, banki, apteki, kościół, kino. W nieruchomości mamy następujące pomieszczenia: - dwa pokoje 34m2, - oddzielna kuchnia 9 m2, - korytarz 4m2, - wc 2m2, które znajduje się na klatce. Mieszkanie w dobrym standardzie, w pokojach na podłogach panele, ściany gładzone malowane, łazienka w glazurze i terakocie. Okna PCV, drzwi antywłamaniowe. Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz do zarządcy 330 zł miesięcznie, zawierający zaliczki na zimną wodę, śmieci oraz Fundusz remontowy. W mieszkaniu zamontowane jest ogrzewanie elektryczne. Mieszkanie posiada toaletę na klatce schodowej, tuż obok na tej samej kondygnacji, natomiast właściciel przygotował cześć dokumentów, oraz wymianę pionów aby przeprowadzić przebudowę i legalizację łazienki wewnątrz lokalu. Zapraszamy na prezentację! Opis dodatkowy dołączany w ekspo Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
344 000 PLN
2 50,53 m2 2/4 Zobacz ofertę