DALESZEWO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 952 455 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka w Daleszewie

Działka na sprzedaż - Daleszewo

oferta była przeglądana 74 razy

952 455 PLN notatnik

cena za m2 235 PLN

  • ZDJĘCIA
Karolina Marszałek
(Świat Nieruchomości Tomasz Siwicki)

tel.: 799 066 386
email: karolina@swiatnieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
SWN31877
Powierzchnia działki
4 053, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Cena za m2
235, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
952 455, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
TRÓJKĄT
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Opis oferty
Na sprzedaż działka położona w Daleszewie o powierzchni 4053 m2.
Cena działki 952455 zł netto.





Mamy ekskluzywne oferty, które jeszcze nie trafiły do publikacji – zyskaj przewagę i znajdź wymarzoną nieruchomość zanim zrobią to inni !

Zadzwoń teraz pod 91-333-63-63 i bądź pierwszy!
Karolina Marszałek
(Świat Nieruchomości Tomasz Siwicki)

799 066 (pokaż)
karolina@swiatnieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
TUCZE, Jezioro
960 740 PLN 0 m2
Działka nad jeziorem Woświn
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ TUCZE, Jezioro
Atrakcyjna działka o pow. 87340 m2 położona w miejscowości Tucze, gm Dobra nad jeziorem Woświn. Działka z linią brzegową jeziora Woświn, które jest jednym z największych jezior w Pojezierzu Ińskim. Działka dzięki swojej niezwykłej lokalizacji posiada piękny widok na jezioro i otaczającą roślinność. Samo jezioro ze względu na swoje walory przyrodnicze daje różnorodne możliwości rekreacyjnego spędzania czasu. Jezioro Woświn znajduje się na obszarze pomiędzy miastem Węgorzyno i Dobra. Powierzchnia zwierciadła wody wynosi 809,7 ha. Długość ok. 9500 m, szerokość ok. 1500 m. Średnia głębokość jeziora to 9,4 m, a maksymalna 28 m. Linia brzegowa o długości ok. 25km. W 2000 roku dokonano badań czystości wody Woświna, gdzie oceniono stan wód na II klasę czystości, a jezioro otrzymało II kategorię podatności na degradację biologiczną. Jezioro znajduje się w Ińskim Parku Krajobrazowym. Bardzo czysta woda i łagodny spadek szelfu, który otacza jezioro powodują, że jest ono przyjazne dla kąpieli i rekreacji wodnej. Można to jezioro objechać rowerem i podziwiać ciekawe miejsca oraz obiekty architektoniczne i przyrodnicze. Jego czyste wody obfitują w wiele okazów ryb, które przyciągają wędkarzy zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Jezioro od dawna słynie z okazów ryb. Łowi się tu często dorodne szczupaki i okonie. Trafiają się ponadkilogramowe liny i węgorze oraz leszcze i duże płocie. Wędkowanie w jeziorze dopuszczone jest przez cały rok, zarówno z brzegów, jak i łodzi oraz spod lodu. Wędkarze mają do dyspozycji 27 pomostów i kładek wędkarskich. Przez jezioro przepływa rzeka Ukleja, stanowiąca połączenie z jeziorem Mielno oraz innymi jeziorami leżącymi na jej biegu, a od strony południowo-zachodniej uchodzi do jeziora mały ciek bez nazwy. Otoczenie Woświna stanowią głównie łąki i pola uprawne, jedynie od strony południowej rozciągają się lasy. :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
960 740 PLN
Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję