SZCZECIN DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 318 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka budowlana w Podjuchach

Działka na sprzedaż - Szczecin, Podjuchy

oferta była przeglądana 183 razy

318 000 PLN notatnik

cena za m2 400 PLN

  • ZDJĘCIA
Działka  budowlana w Podjuchach (1)Działka  budowlana w Podjuchach (2)Działka  budowlana w Podjuchach (3)Działka  budowlana w Podjuchach (4)Działka  budowlana w Podjuchach (5)
Patrycja Podlecka
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

tel.: 500 102 860
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
BON42520
Powierzchnia działki
795, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
400, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
318 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
informacje dodatkowe
Kształt działki
NIEREGULARNY
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Super oferta !
Pięknie położona działka w Podjuchach, pośród zabudowy jednorodzinnej.
Powierzchnia działki 795 m2, udział w drodze dojazdowej.
Wszystkie media w drodze dojazdowej/ odległość ok.20 m.
Szybki wyjazd na autostradę.
Zadzwoń- umów się na prezentację.



Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Patrycja Podlecka
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

500 102 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
DARŁOWO
311 000 PLN 0 m2
DARŁOWO- DOMEK NA DZIAŁCE ROLNEJ BLISKO MORZA
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ DARŁOWO,
Na Sprzedaż działka rolna o walorach rekreacyjnych, wypoczynkowych wraz z domkiem w Darłówku Zachodnim. Wielkość działki to 248m2 + udział w drodze, a domku 40m2. Działka posiada media: prąd, wodę i szambo. Działka jest ogrodzona. Na działce posadzone są tuje i choinki. Na działce znajduje się klimatyzowany domek letniskowy o wymiarach 40 m2. W domku są dwie sypialnie, kuchnia, salon z jadalnią, łazienka z prysznicem oraz pomieszczenie gospodarcze. Ogrzewanie wody-elektryczne. Z domku można korzystać nie tylko w sezonie letnim, gdyż domek jest ogrzewany, całoroczny. Odległość do morza to ok. 1,2 km - 20 min pieszo do najbliższego wejścia na plażę. Charakterystyka nieruchomości: - Powierzchnia działki: 248m2 - Powierzchnia domku letniskowego: 40m2 - Podłączone media: woda z własnego ujęcia, szambo i energia elektryczna Lokalizacja: - Położenie: Darłówko nad Morzem - Odległość do plaży: około 1200m Ta wyjątkowa nieruchomość to doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do wypoczynku nad Bałtykiem. Idealna na letni wypoczynek lub jako inwestycja pod wynajem turystyczny. Nie przegap tej wyjątkowej okazji na własny kawałek Raju nad Bałtykiem! Agent nieruchomości Renata Dobrowolska tel. 661797721 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
311 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
ŻELISŁAWIE
308 740 PLN 15437 m2
Dz.1.5437ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ŻELISŁAWIE,
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. Żelisławie, gm. Czaplinek, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. działka o powierzchni 1.5437 ha. Niniejsza działka znajduje się w kompleksie innych działek o powierzchniach odpowiednio: 0.3393 ha, 0.3393 ha,0.3393 ha,1,5437 ha,1.5786 ha,1.5149 ha,1.5712 ha,1.3409 ha,1.2395 ha, 1.2334 ha, 1.2059 ha, 1.6389 ha. Łącznie: 13.8843 ha. Działki znajdują się w bliskiej odległości od Jeziora Kaleńskie. Jezioro Kaleńskie, to jezioro położone w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Czaplinek, na obszarze Równiny Wałeckiej. Nad nim leży wieś Stare Kaleńsko. Wzdłuż południowego brzegu jeziora biegnie Linia kolejowa nr 210. Jest to jedno z nielicznych jezior lobeliowych oraz jedno z najczystszych zbiorników na Równinie Wałeckiej. Bez wysp, ale o urozmaiconej linii brzegowej, z półwyspem dzielącym jezioro na części zachodnią i wschodnią. Ma powierzchnię 114 ha i maksymalną głębokość 45 m. Woda jeziora jest bardzo przejrzysta, a dno piaszczyste. Dla działek wydana została decyzja pod zabudowę siedliskową. W drogach wewnętrznych znajduje się sieć elektroenergetyczna( skrzynki ZK). Brak innych mediów. Brak obciążeń w Księdze Wieczystej ( udział w działce drogowej). Teren działek bardzo pięknie usytuowany, otoczony lasem, w bliskiej odległości od czystego, malowniczego jeziora. Miejsce to warte jest zainteresowania dla osób ceniących sobie bliski kontakt z przyrodą. Zapraszamy do zapoznania się niniejszymi nieruchomościami gruntowymi. Atrakcyjna cena. Oferta może być również świetną lokatą środków finansowych. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
308 740 PLN
15437,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
CIESZYNO
318 106 PLN 3001 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ CIESZYNO,
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Cieszynie nad jeziorem Siecino. Zbywana nieruchomość o powierzchni 3000 m2 usytuowana jest w kompleksie działek jeszcze nie zabudowanych (w przyszłości kameralne osiedle domów jednorodzinnych z dostępem do jeziora). Dla przedmiotowej nieruchomości brak jest MPZP i inwestor musi wystąpić o warunki zabudowy oraz warunki przyłączeniowe mediów. Jezioro Siecino - położone na Pojezierzu Drawskim w gminie Złocieniec. Wody jeziora zaliczane są do I klasy czystości. Długość linii brzegowej: 23 km, powierzchnia: 729,7 ha, głębokość do 44,3m w najgłębszym punkcie. Przez Siecino przepływa rzeka Rakoń. Na jeziorze są dwie wyspy: Ostrów i Kępa. Krystalicznie czysta woda:) Ponadto, jezioro ma bardzo czyste i przejrzyste wody, dzięki czemu jest popularne wśród płetwonurków, którzy podziwiają podwodne lasy i urozmaicone dno. Taki charakter jeziora docenią również wędkarze. Unikatowa lokalizacja, walory krajobrazowe i ogromny potencjał inwestycyjny to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację! Opis dodatkowy dołączany w eksporcie: Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
318 106 PLN
3001,00 m2 Zobacz ofertę