PEŁCZYCE DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 85 350 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

5 działek 569-754m2, 150zł/m2, bud.jednorodzinne

Działka na sprzedaż - Pełczyce

oferta była przeglądana 120 razy

85 350 PLN notatnik

cena za m2 150 PLN

  • ZDJĘCIA
5 działek 569-754m2, 150zł/m2, bud.jednorodzinne (1)
Bartosz Ciechanowicz
(CITY Nieruchomości)
nr licencji: 7216

tel.: 501 099 339
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
CIT24801
Powierzchnia działki
569, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
150, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
85 350, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Opis oferty
Do sprzedaży 5 działek o powierzchniach: 569m2, 609m2, 612m2, 655m2 i 754m2, znajdujących się w pobliżu nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Teren płaski. Skrzynki energetyczne na działkach. Wodociąg i gazociąg w drodze przy granicy każdej ze sprzedawanych działek.
Dojazd drogą prowadzącą tylko do oferowanych do sprzedaży działek i sąsiednich nieruchomości, co gwarantuje brak uciążliwego ruchu drogowego. Lokalizacja pomiędzy dwoma jeziorami, w pobliżu centralnej części miejscowości.
Polecam!




Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Bartosz Ciechanowicz
(CITY Nieruchomości)
nr licencji: 7216

501 099 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
PRZEMOCZE
84 000 PLN 840 m2
Działka budowlana Przemocze
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ PRZEMOCZE,
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży projektowanej do wydzielenia działki gruntu o powierzchni około 835 m2 położonej w miejscowości Przemocze. Obecnie działka w całości ma powierzchnię 1875 m2, właściciel dokona podziału geodezyjnego na życzenie klienta zainteresowanego nabyciem jednej w nowo wydzielonych działek. Do wyboru jest działka o powierzchni około 840 m2 oraz 1035 m2. Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną o nawierzchni gruntowej. W odległości ok. 450 m od nieruchomości znajduje się główna droga w miejscowości. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY (na podstawie zabudowań sąsiadujących): - budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy do 13 %, - kąt nachylenia dachu - dach stromy dwuspadowy lub wielospadowy 30* - 45*, Media: - prąd - w drodze, w odległości ok. 90 m, - woda- w drodze, w odległości ok. 150 m, (do czasu wybudowania sieci wodociągowej - własne ujęcie wody ) - kanalizacja- brak w miejscowości, szczelny zbiornik bezodpływowy (szambo) lub przydomowa oczyszczalnia, - gaz- w drodze, w odległości ok. 300 m, Obecnie właściciel nieruchomości jest w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na 2 domy jednorodzinne wolnostojące dla działki przed podziałem. Odległość do Goleniowa - 14 km, Odległość do Szczecina - 35 km, Odległość do Stargardu - 2 km, ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU. Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia w Obrocie Nieruchomościami oraz Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Informujemy, że administratorem danych osobowych, pozyskanych na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie/zapytanie w sprawie oferty nieruchomości będzie firma Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 §1. Treść ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszą firmą Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie, co oznacza zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania odpowiedniej zgody. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
84 000 PLN
840,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
PYRZYCE
76 000 PLN 862 m2
DZIAŁKA 862 M2 PYRZYCE UL. WARSZAWSKA.
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ PYRZYCE,
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Pyrzycach, gm. Pyrzyce, powiat pyrzycki, woj. zachodniopomorskie, ul. Warszawska, o powierzchni 862 m2.RIIIa. Dla działki brak planu zagospodarowania przestrzennego. Należy wystąpić o warunki zabudowy. Do działki dojazd z drogi głównej ul. Warszawska, o nawierzchni asfaltowej. Przy granicy działki sieć elektroenergetyczna i skrzynka ZK, w drodze głównej przebiega sieć wodociągowa. W rejonie działki istnijąca zabudowa mieszkalna jednorodzinna( istniejacy nowy dom jednorodzinny i nowo budujący się dom). Działka w kształcie prostokąta, krótszym bokiem skierowana do drogi. Teren płaski nie ogrodzony. Wjazd od północy, ogród o południa. Na działce znajdują się samosiejki i częściowo drzewa. Księga Wieczysta bez obciążeń. Cena do rozmów. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
76 000 PLN
862,00 m2 Zobacz ofertę