KOŁOBRZEG MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 415 140 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Mieszkanie NOVA BALTICA w KOŁOBRZEGU, 2 pokoje B26

Mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg, ul. Artyleryjska

oferta była przeglądana 117 razy

415 140 PLN notatnik

cena za m2 10 200 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Mieszkanie NOVA BALTICA w KOŁOBRZEGU, 2 pokoje B26 (1)Mieszkanie NOVA BALTICA w KOŁOBRZEGU, 2 pokoje B26 (2)Mieszkanie NOVA BALTICA w KOŁOBRZEGU, 2 pokoje B26 (3)Mieszkanie NOVA BALTICA w KOŁOBRZEGU, 2 pokoje B26 (4)Mieszkanie NOVA BALTICA w KOŁOBRZEGU, 2 pokoje B26 (5)Mieszkanie NOVA BALTICA w KOŁOBRZEGU, 2 pokoje B26 (6)Mieszkanie NOVA BALTICA w KOŁOBRZEGU, 2 pokoje B26 (7)Mieszkanie NOVA BALTICA w KOŁOBRZEGU, 2 pokoje B26 (8)Mieszkanie NOVA BALTICA w KOŁOBRZEGU, 2 pokoje B26 (9)
informacje ogólne
Symbol
94/13467/OMS
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
40, 70 m²
Piętro
2
Ilość pięter [wliczając parter]
4
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
2024
Materiał ścian
SILIKAT
Garaż
Cena za m2
10 200, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
415 140, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Domofon
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Alarm
Monitoring
Oferta bezpośrednia!
W przypadku tej nieruchomości nasze biuro pobiera wynagrodzenie tylko od sprzedającego
Opis oferty
Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych prowizji.

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 2- pokojowe nr 26 , w budynku B.
Piętro: 2

Powierzchnia użytkowa mieszkania: 40.70 m2, na które składa się: 
•Hol – 7,45 m2
•Łazienka – 6,36 m2
•Pokój dzienny z aneksem - 16,88 m2
•Sypialnia – 10,75 m2
•balkon z widokiem na dziedziniec
Ekspozycja okien : wschód/północ
Mieszkanie jest wykończone w standardzie deweloperskim, do własnej aranżacji wnętrz. Oferujemy także wykończenie mieszkania pod klucz!
Możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 48000 zł brutto.

NAZWA INWESTYCJI 
MIESZKANIA NOVA BALTICA KOŁOBRZEG ul. Artyleryjska, Kołobrzeg
·   Zabudowa: na inwestycję składają się dwa budynki z halami garażowymi, tj.:
Budynek A: jedna klatka schodowa, 63 mieszkania, 42 miejsca parkingowe w hali garażowej.
·   Budynek B: dwie klatki schodowe, 97 mieszkań, 46 miejsc parkingowych w hali garażowej.

Budynki mają po 5 kondygnacji (4 piętra) i wyposażone są w windy osobowe – każda klatka schodowa. Mieszkania zaprojektowano jako dwupokojowe (sypialnia i salon z aneksem kuchennym) oraz jednopokojowe tzw. kawalerki.
Na terenie nieruchomości zaprojektowane zostały zewnętrzne miejsca parkingowe.
Budynki spełniają warunki dostępności dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycja (osiedle) usytuowana jest w obszarze bezpośredniego sąsiedztwa zieleni, ujętego w planie zagospodarowania przestrzennego do realizacji przez Miasto Kołobrzeg Parku miejskiego (bezpośredni widok z okien Budynku B o ekspozycji południowy zachód).

Termin zakończenia budowy – czerwiec 2024

LOKALIZACJA

•Kołobrzeska spokojna i piękna plaża (7 min rowerem)
•Starówka Kołobrzeska ( 7 minut rowerem)
•Przystanek autobusowy (w pobliżu)
•Droga rowerowa nad morze (przy ulicy)
•Ośrodek Sportowy Millenium z basenami (5 minut spacerem)
•Lidl, Kaufland (5 min spacerem)
•Biedronka (przy ulicy)
•Targowisko Miejskie (5 minut spacerem)
•Rzeka Parsęta (5 minut spacerem)
•Plac zabaw (na osiedlu)
•Wspaniała Restauracja Jaremko Soli (5 minut spacerem)
•Kawiarnia Coffedesk ( 5 minut spacerem)
•Liceum ( 5 minut spacerem)
•Przedszkole (przy ulicy)
• Przychodnia (5 minut spacerem)

MIESZKANIA ZA ROZSĄDNE PIENIĄDZE.

Można mieszkać w Kołobrzegu za rozsądne pieniądze. Odpowiedzią na drogie apartamenty dla bogatych są nowe, niedrogie mieszkania w cudownej lokalizacji przy ul. Artyleryjskiej w Kołobrzegu.


PRZEPROWADŹ SIĘ DO KOŁOBRZEGU

Tydzień wakacji to za mało? Przeprowadź się do Kołobrzegu!

Wielu turystów odwiedzających Kołobrzeg na tyle doceniło tutejszy wspaniały klimat, że pozostali tu na stałe. Mieszkańcy Kołobrzegu mogą cały rok cieszyć się czystym nadmorskim powietrzem pełnym życiodajnego jodu, mogą chodzić na spacery nad morzem, jeździć po najdłuższych ścieżkach rowerowych i korzystać z wszystkich udogodnień, atrakcji i wydarzeń jakie miasto przygotowało dla mieszkańców i turystów. 

Miasto, które zachwyca swoim urokiem. Kołobrzeg na zdrowie!

Do Kołobrzegu powinni się przeprowadzić ludzie, którzy cenią swoje zdrowie, chcą uciec od smogu, korków, lubią spacerować, prowadzić zdrowy i pasjonujący tryb życia lub mają pomysł na biznes w mieście. Kołobrzeg z wielu powodów uzyskał 1 Miejsce w rankingu na najlepsze miasto do życia w Polsce! (ranking rynekpierwotny.pl)

Polsce! (ranking rynekpierwotny.pl)

BIURO SPRZEDAŻY INWESTORA

RE/MAX Sunset

ul. Artyleryjska
(przy inwestycji), Kołobrzeg
ul. Ratuszowa 12 (centrum Kołobrzegu)

Beata Fir tel. 692 516 128, [email protected]
Albert Jerka tel. 662 007 783, [email protected]

Zapraszam do kontaktu, do współpracy inne Biura Nieruchomości.
Beata Fir - Dział Sprzedaży


Zachęcamy do obejrzenia filmu "Tydzień wakacji to za mało? Przeprowadź się do Kołobrzegu!". W nim: inwestycja Nova Baltica podczas Dnia Otwartego, piękny Kołobrzeg oraz nasz zespół RE/MAX Sunset.  
 
https://remaxsunset.pl/tydzien-wakacji-to-za-malo-przeprowadz-sie-do-kolobrzegu






Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Beata Fir
(RE/MAX Sunset)

692 516 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, KASZTANOWE
420 000 PLN 49 m2
Ciche mieszkanie wśród zieleni – 2 pokoje, Załom
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, KASZTANOWE
Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Kasztanowym w Szczecinie Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,26 m2, położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Kasztanowym w Szczecinie. Układ i wyposażenie: Dwa oddzielne pokoje Oddzielna kuchnia (z możliwością połączenia z salonem) Łazienka z prysznicem Balkon Piwnica Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, ale daje również możliwość własnej aranżacji - np. stworzenia salonu z aneksem kuchennym, co pozwoli na wydzielenie dodatkowej sypialni. To idealna opcja dla rodzin z dziećmi lub osób pracujących zdalnie. Atuty: Cicha i zielona okolica Budynek w dobrym stanie technicznym Mieszkanie jasne i funkcjonalne W bezpośrednim sąsiedztwie tereny zielone, place zabaw, szkoły i sklepy Szybki dojazd do centrum Szczecina Lokalizacja: Osiedle Kasztanowe to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i kontakt z naturą, przy jednoczesnym łatwym dostępie do miejskiej infrastruktury. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
420 000 PLN
2 49,26 m2 4/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, NIEBUSZEWO
415 000 PLN 47 m2
3 pokoje mieszkanie wielka płyta
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, NIEBUSZEWO
Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w wysokim bloku na granicy dzielnicy Niebuszewo - Drzetowo - Grabowo o powierzchni użytkowej 47 m2. LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się w Szczecinie na ulicy Rugiańskiej. Okolica świetnie skomunikowana z całym miastem, liczne linie tramwajowe i autobusowe. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, Fabryka Wody, inne punkty usługowe, a także szkoły i przedszkola. O NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość położona jest na III piętrze, XII kondygnacyjnego wieżowca z wielkiej płyty. Elewacja jak i klatka schodowa była remontowa. W bloku mamy do dyspozycji 2 windy. Okna mieszkania wychodzą na dwie strony budynku, balkon od południa. Mieszkanie przestronne, w przedpokoju miejsce na szafę. Do mieszkania przynależy piwnica. W okolicy budynku liczne miejsca postojowe Wjazd na podwórko przez szlaban na pilota. Ogrzewanie miejskie, CWU - SEC. Piony kuchenne wymienione. Mieszkanie w stanie - do remontu. UKŁAD I WYPOSAŻENIE Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z: - pokój dzienny z balkonem - sypialnia 1 - sypialnia 2 - kuchnia - łazienka z WC - korytarz ATUTY - dobrze skomunikowane, liczne linie tramwajowe i autobusowe - w okolicy dużo zieleni - elewacja po ociepleniu - 2 szybowe okna PVC - parking uliczny - balkon - szybki termin wydania - cena do negocjacji Nie czekaj umów się na prezentację! ZAPRASZAM! Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię: EU - użytkową (kWh/m2*rok): 96.00; EK - końcową (kWh/m2*rok): 128.00; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 104.00; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.04; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 0.00; Tworzymy Twój Świat Nieruchomości - bezpiecznie i skutecznie.
415 000 PLN
3 47,00 m2 3/12 Zobacz ofertę