TRZESZCZYN DOM SPRZEDAŻ za cenę 350 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Trzeszczyn ulica Akacjowa

Dom na sprzedaż - Trzeszczyn, ul. Akacjowa

oferta była przeglądana 43 razy

350 000 PLN notatnik

cena za m2 2 917 PLN

  • ZDJĘCIA
Jolanta Nowak-Złotek
(Hacjenda Nieruchomości)
nr licencji: 12881

tel.: 664 00 88 08 ,
email: jolanta.nowak.zlotek@hacjenda.com
informacje ogólne
Symbol
HAC22642
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
6
Powierzchnia całkowita
120, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
120, 00 m²
Powierzchnia działki
824, 00 m²
Rok budowy
1930
Standard
DO REMONTU KAPIT.
Materiał ścian
CEGŁA
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Cena za m2
2 916, 67 PLN
Cena cena w innych walutach
350 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Opis oferty
Do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o powierzchni zabudowy 125 m2, budynkiem o funkcji budynki produkcyjne usługowe i gospodarcze dla rolnictwa o pow. zab. 21 m2 oraz budynkiem o podobnej funkcji o pow. 14 m2.. Budynek z okresu z okresu przedwojennego położony na działce o pow. 824. Dom do kapitalnego remontu. Dom składa się z parteru i poddasza użytkowego. Na parterze znajdują się trzy osobne pokoje, przed korytarz , pomieszczenie gospodarcze.
Na górze znajdują się 3 pokoje. Dom mocno zdewastowany i zaniedbany. Cena do uzgodnienia. Wejście do domu z dwóch stron - od ulicy i podwórka. Dom położony na słonecznej działce przy ULICY AKACJOWEJ.



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Jolanta Nowak-Złotek
(Hacjenda Nieruchomości)
nr licencji: 12881

664 00 88 08 (pokaż)
jolanta.nowak.zlotek@hacjenda.com

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
PORADZ
340 000 PLN 120 m2
Dom z dużą działką w spokojnej okolicy!!!!
DOM NA SPRZEDAŻ PORADZ,
Marzysz o miejscu, gdzie po ciężkim dniu będziesz mógł odpocząć? Lubisz kontakt z naturą? Mam idealne rozwiązanie!!! W ofercie dom wolnostojący o pow. 120 m2 usytuowany na działce 2500 m2 plus dodatkowo działka o pow. 3000 m2 położony 9 km od Sławoborza w miejscowości Poradz!!!! Układ nieruchomości: Parter: - wiatrołap - przedpokój - kuchnia - 3 pokoje - łazienka Poddasze: - przestrzeń otwarta do własnej aranżacji Budynek częściowo podpiwniczony,w dobrym stanie technicznym. Do skończenia jeden pokój (potrzebne materiały zostały zakupione). Ocieplony. Dach pokryty dachówką cementową. Wszystkie instalacje powymieniane. Okna PCV. Na podłodze panele oraz płytki. Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca na węgiel i drzewo umiejscowionego w piwnicy. Na podwórku studnia do której wpływa deszczówka z rynien, którą można wykorzystać do podlania ogródka :) oraz duży budynek gospodarczy, który może służyć jako garaż, warsztat - wszystko wg pomysłu nowego nabywcy :). Cena zawiera wyposażenie widoczne na zdjęciach. Dodatkowa działka o pow. 3000 m2 oznaczona jest w planie zagospodarowania przestrzennego jako MR - zabudowa mieszkaniowo - zagrodowa , na której znajduje się drewniany budynek gospodarczy oraz samosiejki, gdzie rosną grzyby :). Niewątpliwym atutem jest położenie : 9 km do Sławoborza, 6 km do Rymania oraz cisza, spokój i las dookoła. Idealne miejsce dla miłośników grzybów oraz natury!!!! Nie czekaj - zadzwoń już dziś!!! Cena podlega negocjacji!!! Zapraszam na prezentację!!! Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
340 000 PLN
3 120 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Resko, Centrum
345 000 PLN 75 m2
Dom w zabudowie bliźniaczej w cichej części Reska
DOM NA SPRZEDAŻ Resko, Centrum
Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 74,90 m2 usadowiony na działce 200 m2 w spokojnej części Reska. Nieruchomość obecnie podzielona jest na dwa mieszkania z możliwością przywrócenia do stanu pierwotnego: Mieszkanie 1 o powierzchni użytkowej 44,90m2 w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka, przedpokój oraz kotłownia. Mieszkanie 2 o powierzchni użytkowej 30 m2 w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz wiatrołap. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do zamieszkania, ogrzewanie węglowe (możliwość podłączenia gazu-gaz w drodze). Działka w pełni ogrodzona, zagospodarowana, na działce znajduje się garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Bardzo dobra lokalizacja, wokół tereny spacerowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę Elwira Mateja 530 077 635. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
345 000 PLN
3 75 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SOWNO
360 000 PLN 120 m2
Okazja! Dom pod Szczecinem w otoczeniu zieleni
DOM NA SPRZEDAŻ SOWNO,
Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Sowno, zaledwie 20 minut od Stargardu i 25 minut od centrum Szczecina. To idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku, a jednocześnie chcących pozostać w dogodnej odległości od miasta. Nieruchomość: - Dom do remontu - idealna baza dla osób z pomysłem na własny, przytulny azyl. - Powierzchnia użytkowa: 120 m2. - 4 pokoje z możliwością dowolnej aranżacji. - Poddasze do adaptacji - stwórz dodatkową przestrzeń według własnych potrzeb. - Położona jest na działce pow. 500 m2, na której znajduje się budynek gospodarczy z możliwością przerobienia na garaż. Duży ogród z murowanym grillem - przestrzeń do relaksu, zabawy z dziećmi, uprawy warzyw lub stworzenia pięknego ogrodu. Atuty: - Świetna lokalizacja - szybki dojazd do Stargardu i Szczecina - Ogromny potencjał aranżacyjny - Cisza, spokój, natura za drzwiami - Przestronny ogród - miejsce na taras, altanę, grilla lub sad Dom znajduje się w otoczeniu łąk i zieleni, w cichej, wiejskiej okolicy. Sowno to niewielka miejscowość oferująca spokój i bliskość natury - idealna dla rodzin, osób pracujących zdalnie, miłośników przyrody czy też inwestorów szukających atrakcyjnej nieruchomości poza miastem. To doskonała propozycja dla tych, którzy marzą o własnym domu z duszą, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dostępem do większych aglomeracji. Nie czekaj - takie okazje trafiają się rzadko! Zadzwoń i umów się na prezentację! Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe! Kompleksowa usługa gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
360 000 PLN
4 120 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję