NIEDŹWIEDŹ DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 185 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Kompleks działek w Niedźwiedziu

Działka na sprzedaż - Niedźwiedź

oferta była przeglądana 59 razy

185 000 PLN notatnik

cena za m2 264 PLN

  • ZDJĘCIA
Kompleks działek w Niedźwiedziu (1)Kompleks działek w Niedźwiedziu (2)
Krzysztof Pulut
(MÓJ DOM Nieruchomości S.C.)
nr licencji: 10279

tel.: 605686770
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
MOJ22078
Powierzchnia działki
701, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
263, 91 PLN
Cena cena w innych walutach
185 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
informacje dodatkowe
Kształt działki
KWADRAT
Szerokość działki (mb.)
20, 00
Długość działki (mb.)
42, 00
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Do sprzedania dwie działki w Niedźwiedziu na skraju lasu o wielkościach od 701m i 699 m. Działki objęte studium uwarunkowań z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Sąsiednie działki wydane następujące warunki: zabudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wysokość zabudowy mieszkalnej II kondygnacje, dopuszcza się podpiwniczenia, dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia 30-40 stopni, 9 metrów do kalenicy. Dojazd do działki drogą utwardzoną szutrową, nieruchomość uzbrojona : skrzynka ZK, woda ze studni, zbiorniki szczelne lub biologicznie czynna, wydane warunki przyłącza gazowego. Zainteresowane osoby zapraszam do maklera prowadzącego.



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Krzysztof Pulut
(MÓJ DOM Nieruchomości S.C.)
nr licencji: 10279

605686 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
OSETNA
189 000 PLN 920 m2
Działki budowlane nad jeziorem Chłop koło Lipian
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ OSETNA,
Osetna to malowniczo położona wieś w województwie zachodniopomorskim, nad jeziorem Chłop, oddalona o 4 kilometry od Lipian. To tutaj mamy dla Ciebie 3 niezależne działki, o powierzchniach 986m2, 921mkw oraz 920mkw. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz bliskość z naturą. Na działkach została dokonana wstępna wycinka drzewostanu (samosiejki). Do decyzji przyszłych właścicieli pozostaje, czy bedą chcieli utrzymać aktualny stan drzewostanu, czy też usunąć go. Działki otoczone są lasem, a to ostatnia linia zabudowy ze ślepą drogą. W odległości 300m znajduje się jezioro z zagospodarowaną plażą. Niewątpliwym atutem logistycznym jest szybki dostęp do drogi ekspresowej S3, na którą to wjazd znajduje się w odległości 10 kilometrów od nieruchomości. Dla działek w 2022 roku wydana została decyzja o warunkach zabudowy polegająca na budowie budynków mieszkalnych, jednorodzinnych. Warunki i wymagania kształtowania ładu przestrzennego określone w decyzji: - Łączna powierzchnia zabudowy - do 25% powierzchni działki, - wysokość zabudowy do kalenicy - 9 m, - wysokość elewacji frontowej - 5,50 m, - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia do 45 stopni, - szerokość elewacji frontowej do 18 m, Media - prąd i woda są doprowadzone do działek. Kanalizacja - dopuszcza się szczelny zbiornik lub oczyszczalnię. Po więcej szczegółów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
189 000 PLN
920,00 m2 Zobacz ofertę