BUROWO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 125 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

Działka 2400m2,Burowo, gm Goleniów

Działka na sprzedaż - Burowo

oferta była przeglądana 57 razy

125 000 PLN notatnik

cena za m2 52 PLN

  • ZDJĘCIA
Działka 2400m2,Burowo, gm Goleniów (1)Działka 2400m2,Burowo, gm Goleniów (2)Działka 2400m2,Burowo, gm Goleniów (3)Działka 2400m2,Burowo, gm Goleniów (4)
Halina Zdunek
(Inwestor Nieruchomości)
nr licencji: 147

tel.: 514604801; 914890054
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
INW31172
Powierzchnia działki
2 400, 00 m²
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
52, 08 PLN
Cena cena w innych walutach
125 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
NIEREGULARNY
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Opis oferty
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości  Burowo, gm. Goleniów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o  powierzchni 2.400m2.
W ewidencji gruntów działka oz. symbolem użytku : RVI-grunty orne o pow. 0.1600 ha oraz PsV- pastwiska trwałe o pow. 0.08 ha.
Miejscowośc Burowo oddalona od Goleniowa ok. 12,1 km, droda DW 113.
 
Działka położona na terenie, gdzie nie obowiazuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Nie leży na obszarze rewitalizacji oraz nie jest objęta uproszczonym planem urządzenia lasu.
Księga Wieczysta-bez obciążeń.

W otoczeniu niniejszej działki istnieje zabudowa mieszkaniowa i gospodarcza.
Działka położona w pierszej linii zabudowy. Dojazd z drogi głównej asfaltowej.
W drodze sieci uzbrojenia podziemnego: sieć gazowa, widociągowa. prąd.
Teren płaski, nie zadrzewiona, nie ogrodzona.

 Cena ofertowa do negocjacji.

 Zapraszam do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową.






*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.

Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO

*********************************************************

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość?
*** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU***
Kupujemy domy, mieszkania, działki.
W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Halina Zdunek
(Inwestor Nieruchomości)
nr licencji: 147

514604801; 914890 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
PRZEMOCZE
135 000 PLN 1875 m2
Działka z potencjałem Przemocze
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ PRZEMOCZE,
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow.1875 m2 położonej w miejscowości Przemocze. Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną o nawierzchni gruntowej. W odległości ok. 450 m od nieruchomości znajduje się główna droga w miejscowości. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY (na podstawie zabudowań sąsiadujących): - budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy do 13 %, - kąt nachylenia dachu - dach stromy dwuspadowy lub wielospadowy 30* - 45*, Obecnie właściciel nieruchomości jest w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na 2 domy jednorodzinne wolnostojące. Media: - prąd - w drodze, w odległości ok. 90 m, - woda- w drodze, w odległości ok. 150 m, (do czasu wybudowania sieci wodociągowej - własne ujęcie wody ) - kanalizacja- brak w miejscowości, szczelny zbiornik bezodpływowy (szambo) lub przydomowa oczyszczalnia, - gaz- w drodze, w odległości ok. 300 m, Nieruchomość posiada potencjał inwestycyjny, ponieważ po uzyskaniu warunków zabudowy będzie możliwość podziału działki na 2 o powierzchni około 930 m2 każda. Odległość do Goleniowa - 14 km, Odległość do Szczecina - 35 km, Odległość do Stargardu - 2 km, ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU. Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia w Obrocie Nieruchomościami oraz Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Informujemy, że administratorem danych osobowych, pozyskanych na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie/zapytanie w sprawie oferty nieruchomości będzie firma Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 §1. Treść ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszą firmą Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie, co oznacza zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania odpowiedniej zgody. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
135 000 PLN
1875,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
ŚMIECHÓW
115 000 PLN 1065 m2
Działka z wydanymi WZ, 1065 m2!
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ŚMIECHÓW,
Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu w pobliżu malowniczej nadmorskiej miejscowości Gąski! Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 1065 m2, idealną dla osób ceniących spokój, naturę i bliskość morza zaledwie 2,5 km od plaży! Warunki zabudowy: - możliwość wybudowania domu o powierzchni zabudowy od 100 do 220 m2 - maksymalna wysokość budynku: 9 m - szerokość elewacji frontowej: do 12 m - dach dwuspadowy lub wielospadowy o nachyleniu 25-45° Media i infrastruktura: - gazociąg dostępny przy głównej drodze graniczącej z działką, - woda przy granicy działki, w drodze wewnętrznej, - dojazd asfaltowa droga, a następnie droga utwardzona, - teren płaski i wyrównany, bez zadrzewień, gotowy do zagospodarowania według własnego projektu! Dodatkowe możliwości: Masz większe plany? W ofercie posiadamy 10 identycznych działek o powierzchni od 900 do 1065 m2, co daje możliwość zakupu większej przestrzeni i stworzenia własnego kompleksu! Nie zwlekaj! To doskonała okazja na spełnienie marzeń o własnym domu w wyjątkowej lokalizacji. Każdy dzień tutaj będzie przypominał wakacje! Skontaktuj się już dziś i zarezerwuj swoją działkę! Agent prowadzący: Tymoteusz Lesiak tel. 883 334 831 e-mail: [email protected] Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 94-98, 75-011 Koszalin. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody: prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: [email protected] Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
115 000 PLN
1065,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Jamno
132 000 PLN 0 m2
Działka 1085 Jamno Miodowa z MPZP !!!
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Koszalin, Jamno
Prezentujemy działkę (679/5) o powierzchni 1085 m2, położoną na ulicy Miodowej, na rozwijającym się Osiedlu Jamno. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu 26i.MN/U.01 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową (UCHWAŁA NR XLV/623/2018 RADY MIEJSKIEJ W KOSZALINIE) Zasady kształtowania zabudowy oraz wskaźniki zagospodarowania terenu: - funkcje mieszkaniowe dopuszcza się w formie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej lub w formie lokalu w budynku mieszkalno-usługowym, - dla funkcji usługowych ustala się: funkcje usługowe dopuszcza się w formie budynków lub lokali wbudowanych, wyłącznie na działkach o bezpośrednim dostępie do dróg publicznych oraz o szerokości frontu działki minimum 30 m, dopuszcza się wyłącznie lokalizację usług nieuciążliwych, - nieprzekraczalna linia zabudowy zgodnie z rysunkiem planu: w odległości 6 m od pozostałych dróg publicznych i wewnętrznych oraz od granic sąsiednich terenów elementarnych, - wskaźnik powierzchni zabudowy: maksymalnie 0,35, - udział powierzchni biologicznie czynnej: minimum 40 %, - intensywność zabudowy: minimalna 0,1, maksymalna 1,0, - wysokość zabudowy do 9,0 m, do 2 kondygnacji nadziemnych, - rodzaj dachu : stromy, o kącie nachylenia połaci od 30 do 45 stopni - jednakowym dla połaci schodzących się w kalenicy głównej - dopuszcza się dachy płaskie o kącie nachylenia połaci do 12 stopni, pokrycie dachu stromego w odcieniach czerwieni, brązu lub szarości. MEDIA : energia, gaz, woda i telekomunikacja przy drodze głównej (działka 526/4), kanalizacja 170 m. WYMIARY : ok. 30 m X ok. 35 m KLASA GRUNTU : Ps III Działka sprzedawana z udziałem w drodze wewnętrznej dojazdowej działka nr 679/8. Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek: 679/6 o powierzchni 1080 m2, cena 132 000 zł REZERWACJA 679/7 o powierzchni 1099 m2, cena 132 000 zł SPRZEDANA 679/4 o powierzchni 1101 m2, cena 132 000 zł DOJAZD DO DZIAŁKI : https://maps.app.goo.gl/QCEzYdDxZDMDt1Yj9 (ustaw swoją lokalizację) Jeśli szukasz dobrej inwestycji w tej okolicy to zapraszamy ! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Marta Połchowska-Lis tel. 500-006-868 Więcej ofert działek na stronie biura Royal Nieruchomości
132 000 PLN
Zobacz ofertę