SZCZECIN LOKAL SPRZEDAŻ za cenę 570 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Lokal, 113 m2, parter, Szczecin Śródmieście

Lokal na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście, ul. Ks. Piotra Skargi

oferta była przeglądana 131 razy

570 000 PLN notatnik

cena za m2 5 058 PLN

  • ZDJĘCIA
Marta Starczewska
(Szczecińskie Centrum Nieruchomości s.c.)
nr licencji: 16526

tel.: 662 29-29-25
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
SCNS2084
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Powierzchnia całkowita
112, 70 m²
Parter
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Cena za m2
5 057, 68 PLN
Cena cena w innych walutach
570 000, 00 PLN
Opis oferty
Lokal o powierzchni użytkowej 112,7 , idealnie nadający sie pod aptekę, ganinet lekarski, bądz też pod gastronomię ze względu na jego położenie (centrum miasta). Lokal jest przestronny- posiada trzy pomieszczenia. Na dzień dzisiejszy w największym pomieszczeniu znajduje sie sklep, prócz tego jest tam także magazyn oraz mały pokój biurowy. Lokal można także wynajać za kwote 4500 zł. Oferta godna polecenia.



Powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a podane w niej informacje są spisane według zapewnień właściciela nieruchomości i zaleca się ich osobiste sprawdzenie.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Marta Starczewska
(Szczecińskie Centrum Nieruchomości s.c.)
nr licencji: 16526

662 29-29 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, ZDROJE
579 000 PLN 108 m2
Lokal o pow. 108m2 z dużymi witrynami.
LOKAL NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, ZDROJE
Na sprzedaż lokal o pow. ok. 108m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego w centrum nowego, dużego osiedla mieszkaniowego. Znajduje się on bezpośrednio przy jednej z głównych ulic, doskonale widoczny z ulicy, z bezpośrednim wejściem oraz parkingiem przed lokalem. Lokal z dużym potencjałem technicznym i użytkowym. Na pow. 108m2 aktualnie znajduje się ok 73m2 otwarta przestrzeń w kształcie prostokąta, holl z którego jest wejście do ok 10m2 magazynu, ok 9m2 części socjalnej i wc. Lokal ustawny łatwy do aranżacji. Do lokalu prowadzi wejście: od strony chodnika i ulicy, poprzez szeroką przeszkloną witrynę wystawową i jednoskrzydłowe drzwi ( 90cm). Ściany ocieplone, posadzki oraz strop izolowane przeciwwilgociowo oraz termicznie. Na podłodze posadzka betonowa, sufit obniżany z kasetonami. W lokalu instalacja elektryczna, wod.-kan., instalacja do klimatyzacji i p.p. Ogrzewanie piecem gazowym, wentylacja mechaniczna, grawitacyjna. Zamontowano podliczniki na wodę,gaz i prąd. Wejście główne przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji parking publiczny poza strefą płatnego parkowania. Obiekt nadaję się na wszelką działalność nieuciążliwą: sklep, biuro, przedstawicielstwo firmy, magazyn, gabinety lekarskie itd.). Czynsz wynosi 378zł, dodatkowo płatny prąd i gaz. Polecam i zapraszam na prezentację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
579 000 PLN
5 108,00 m2 Parter/2 Zobacz ofertę