WRZOSOWO DOM WYNAJEM za cenę 50 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert Następna oferta

Dom nad morzem na wynajem - dla pracowników firm.

Dom na wynajem - Wrzosowo

oferta była przeglądana 235 razy

50 PLN notatnik

cena za m2 0 PLN

  • ZDJĘCIA
Sobiesław Berenda
(Filar Nieruchomości Sobiesław Berenda)
nr licencji: 10785

tel.: 507104500
email: s.berenda@grupa-filar.pl
informacje ogólne
Symbol
FIL22157
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
8
Powierzchnia całkowita
200, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
200, 00 m²
Powierzchnia działki
600, 00 m²
Rok budowy
2013
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
SILIKAT
Cena cena w innych walutach
50, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
TAK
Lodówka
informacje dodatkowe
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
8
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
instalacje
Internet
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Oferujemy Państwu na wynajem bardzo ładny dom zlokalizowany w miejscowości Wrzosowo - 2 km od morza. Na powierzchnię ok. 200m2 składa się 8 dwuosobowych pokoi, kuchnia z jadalnią oraz przedpokój. W każdym z pokoi znajduje się łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę i toaletę. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego. Cena: 50zł za osobę/doba. Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty za zużyte media. Teren ogrodzony - możliwe parkowanie na terenie posesji. Przy wynajmie całego domu istnieje możliwość negocjacji cenowych. Polecamy i zapraszamy na prezentację.



Zapraszamy do współpracy
Grupa Filar

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Sobiesław Berenda
(Filar Nieruchomości Sobiesław Berenda)
nr licencji: 10785

507104 (pokaż)
s.berenda@grupa-filar.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
MIERZYN
7 000 PLN 110 m2
Na wynajem nowiutki bliźniak w Mierzynie
DOM NA WYNAJEM MIERZYN,
Przedstawiam Państwu ofertę nowego bliźniaka o powierzchni 110 m2 na wynajem w znakomitej lokalizacji. Bliźniak położony jest na działce o powierzchni 380 m2, do którego przynależą dwa miejsca postojowe .Dom znajduje się na kameralnym osiedlu, do którego dojazd jest drogą asfaltową. Podłączone są wszystkie media, woda, kanalizacja, kanalizacja deszczowa, prąd, gaz oraz światłowód. Jest wybudowany w wysokim standardzie. Ogrzewanie jest podłogowe, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe z dwoma zamkami. Poddasze docieplone pianką PUR. Parter składa się z salonu o powierzchni 32,75m2, otwartej kuchni (10,05m2), WC ( 1,86 m2), korytarza (3,95m2), pomieszczenia gospodarczego (3, 11 m2), spiżarki ( 1,48 m2). Dużym atutem jest brak skosów na piętrze, na którym znajdują się 3 sypialnie ( 12,63 m2, 10,90 m2, 10,55 m2), garderoba (3,28 m2), łazienka ( 7,66 m2), korytarz ( 4,98 m2). Z salonu jest wyjście na ogródek. Cena wynajmu 7000 zł .Wymagana jest kaucja. Do czynszu należy doliczyć koszty prądu ,gazu wody, odprowadzenia ścieków według zużycia. Preferowany najem okazjonalny. Serdecznie zapraszam na prezentację. Już 18 lat Spełniamy Państwa Marzenia " Szulc Nieruchomości" Najlepsze Oferty Nieruchomości Kredytów Bezpłatnie pomożemy uzyskać Kredyt - Pożyczkę - Leasing Kupujemy nieruchomości za gotówkę Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
7 000 PLN
4 110 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Mielno
5 000 PLN 149 m2
Dom szeregowy - Mielno
DOM NA WYNAJEM Mielno,
Zamieszkaj nad Bałtykiem! Gotowy do wprowadzanie dom z ogrodem i tarasem. Dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 148,7 m2, położony w nadmorskiej miejscowości Mielno, w odległości zaledwie 800 metrów od plaży. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, kameralnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i rekreacyjnej. Wygodny dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej oraz licznych atrakcji turystycznych sprawia, że nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako miejsce do zamieszkania całorocznego, jak i na cele letniskowe bądź inwestycyjne (wynajem krótkoterminowy). Segment środkowy, wybudowany i wykończony w 2016 r., w technologii tradycyjnej. Teren działki o pow. 192 m2 - w pełni zagospodarowany: trawniki, nasadzenia ozdobne, ogrodzenie, wydzielona część rekreacyjna oraz taras. Rozkład pomieszczeń: Parter: wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z prysznicem, funkcjonalna kuchnia, przestronny salon z wyjściem na taras i do ogrodu - idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. I piętro: trzy ustawne pokoje oraz dwie łazienki - wygodna przestrzeń dla rodziny lub gości. II piętro: dwie sypialnie z prywatnymi łazienkami. Poddasze: przestrzeń do przechowywania, dostępna z ostatniej kondygnacji. Dom wynajmowany jest w pełni umeblowany i wyposażony - gotowy do wprowadzenia od zaraz. Media: energia elektryczna, woda z sieci, kanalizacja miejska. Ogrzewanie - indywidualne, gazowe. Na terenie posesji dwa miejsca postojowe - bezpośrednio przed budynkiem. Doskonała lokalizacja łącząca komfort codziennego życia z bliskością natury i morza. Idealna propozycja dla osób szukających gotowej nieruchomości nad Bałtykiem.
5 000 PLN
6 149 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, POGODNO
8 000 PLN 215 m2
DOM NA WYNAJEM - POGODNO
DOM NA WYNAJEM SZCZECIN, POGODNO
Do wynajęcia nowoczesny dom 5 pokoi w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie w prestiżowej dzielnicy Pogodno, o powierzchni całkowitej 215 m2 , o powierzchni użytkowej 175 m2. W przyziemiu znajduje się garaż , na parterze salon z kominkiem i z kuchnią , przedpokojem i wc . Na piętrze są 3 pokoje i łazienka. Poddasze to jedno duże otwarte pomieszczenie. Dom usytuowany jest na działce ok. 332 m.kw . Ogród z zadbaną zielenią w postaci trawy i nasadzeń drzewnych wokół działki. Od strony salonu znajduje się taras z aranżacją w postaci mebli ogrodowych, pięknych donic z mikro drzewkami i przeciwsłoneczną pergolą. Przytulny salon z kominkiem, dużym wypoczynkiem, połączony z kuchnią i stołem do wspólnych posiłków. Kuchnia w pełni wyposażona, jasna, z oknem. Przedpokój i wc na dole. Jeśli chodzi o piętro - znajdują się tam 3 ustawne pokoje i łazienka z prysznicem. Dom posiada poddasze użytkowe już zaaranżowane, w którym mieści się spora sypialnia. Całość bardzo gustowna, utrzymana w spójnej jasnej kolorystyce. Nieruchomość wybudowana wg nowej technologii . Fundamenty , ściany, posadzki ocieplone styropianem 15 . Poddasze ocieplone wełną skalną 20 cm .W całości ogrzewanie gazowe podłogowe (łącznie z garażem) , które w chłodne dni można wspomagać lub zastąpić kominkiem. Całość posiada okna 3 szybowe z oknami balkonowymi typu HS. Zapraszam serdecznie na prezentację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
8 000 PLN
5 215 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję