SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 479 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Mieszkanie w idealnej lokalizacji 75m2

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Drzetowo

oferta była przeglądana 53 razy

479 000 PLN notatnik

cena za m2 6 315 PLN

  • ZDJĘCIA
Justyna Michałowska
(Świat Nieruchomości Tomasz Siwicki)
nr licencji: 24888

tel.: 508171755
email: justyna@swiatnieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
SWN32373
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
75, 85 m²
Piętro
2
Ilość pięter [wliczając parter]
4
Standard
WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Balkon
Garaż
Cena za m2
6 315, 10 PLN
Cena cena w innych walutach
479 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
TAK
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Liczba WC
1
Typ kuchni
Z OKNEM
Domofon
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Czynsz administracyjny
480, 00 PLN
Opis oferty

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75,85 m², usytuowane na 2. piętrze kamienicy. To przestronne wnętrze zachwyca wysokimi pomieszczeniami (3,20 m), które nadają mu niepowtarzalny charakter i sprawiają, że jest ono jasne oraz przytulne.
Mieszkanie składa się z funkcjonalnie rozmieszczonych pomieszczeń, które zapewniają komfort i wygodę. Z przestronnego korytarza, który pełni rolę centralnego punktu, prowadzą osobne wejścia do wszystkich pokoi, co zapewnia swobodę i intymność. W łazience z natryskiem, wyposażonej w okno, naturalne światło dodaje świeżości i sprawia, że codzienne rytuały stają się przyjemnością.
Warto podkreślić, że mieszkanie sprzedawane jest z pełnym umeblowaniem, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się i cieszenie nowym domem. Okna PCV gwarantują doskonałą izolację, a mieszkanie jest ciepłe i komfortowe przez cały rok.
Na podwórzu znajduje się nowy plac zabaw, boisko do piłki oraz siłownia pod chmurką, co czyni to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi oraz osób aktywnych. W niedalekiej przyszłości planowany jest remont klatki schodowej, co dodatkowo podniesie komfort mieszkania.
Lokalizacja jest niezwykle dogodna – w pobliżu komunikacja miejska, liczne sklepy oraz bliskość Placu Rodła. Mieszkanie zaprasza na relaksujące spacery do malowniczego Parku Żeromskiego, gdzie można odpocząć na łonie natury.
W niedalekiej 
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zadzwoń już dziś, aby umówić się na prezentację i przekonać się, jak wiele to mieszkanie ma do zaoferowania .





Mamy ekskluzywne oferty, które jeszcze nie trafiły do publikacji – zyskaj przewagę i znajdź wymarzoną nieruchomość zanim zrobią to inni !

Zadzwoń teraz pod 91-333-63-63 i bądź pierwszy!
Justyna Michałowska
(Świat Nieruchomości Tomasz Siwicki)
nr licencji: 24888

508171 (pokaż)
justyna@swiatnieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, POGODNO
489 000 PLN 58 m2
Mieszkanie 3 pokojowe na Pogodnie
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, POGODNO
Oferta również dla obywateli spoza Unii Europejskiej. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim bloku na Pogodnie. Blok z cegły z lat trzydziestych wyremontowany i ocieplony. Mieszkanie 58 m2 składa się z trzech pokoi ( ok.16 m2, 12 m2,10m2), osobnej widnej kuchni ( ok.8 m2) ,łazienki z wc ( ok. 6m2) oraz przedpokoju (ok.6 m2). Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Niskie koszty utrzymania mieszkania - czynsz do spółdzielni wraz z funduszem remontowym wynosi 427 zł. Do mieszkania przynależy duża -12 m2 piwnica. Mieszkanie wymaga remontu i własnej aranżacji ale ma wielki potencjał i świetną lokalizację . Świetnie skomunikowane z całym miastem ,niedaleko przystanki autobusowe linii 75,86,53 . W pobliżu liczne sklepy niedaleko również szkoły ,przedszkole, przychodnia oraz apteka. Mieszkanie jasne i słoneczne. Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości. Istniejemy od ponad 30 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej oraz darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego. O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, dom, lokal, pozbyć się problemu, ponieważ potrzebujesz pieniędzy? Podziel się z nami informacją, jaką nieruchomość chciałbyś sprzedać, skontaktujemy sie z Tobą i omówimy szczegóły. Decyzję o zakupie podejmujemy najszybciej jak to możliwe. Skupujemy nieruchomości zadłużone i w trakcie komorniczej egzekucji. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
489 000 PLN
3 58 m2 Parter/2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, KSIĄŻĄT POMORSKICH
479 000 PLN 47 m2
Mieszkanie 2 pok. Staw Brodowski 47 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, KSIĄŻĄT POMORSKICH
Na sprzedaż jasne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na 6. piętrze wieżowca na osiedlu Książąt Pomorskich. Nieruchomość zachwyca pięknym widokiem na Staw Brodowski i otaczającą zieleń - idealne miejsce dla osób ceniących spokój, naturę i dobrą komunikację z centrum miasta. Mieszkanie jest SMART, ma zainstalowany serwer HomeAssistant. Przełączniki do świateł są interaktywnymi wyświetlaczami 4calowymi, a światłami można sterować z aplikacji. Wiele nowych urządzeń jak RTV i AGD można zintegrować z HomeAssistant i podłączyć do zdalnego sterowania do serwera HomeAssistant w mieszkaniu. Najważniejsze atuty nieruchomości: funkcjonalny układ pomieszczeń - dwa niezależne pokoje oraz oddzielna, widna kuchnia, mieszkanie po generalnym remoncie w 2018 roku - gotowe do zamieszkania, jasne wnętrza i przyjemna aranżacja, nowoczesne umeblowanie i wyposażenie w cenie, w kuchni trwa właśnie końcowy etap montażu nowych frontów meblowych, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, budynek z dwiema nowymi windami,mieszkanie smart, wokół dużo zieleni, place zabaw, sklepy, szkoły i przystanki komunikacji miejskiej - wszystko w zasięgu ręki. To idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy wysoki standard z bardzo dobrą lokalizacją. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację! Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, Arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
479 000 PLN
2 47 m2 6/10 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję